dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Dżentelmeni ;)
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-10-21, 20:05 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Zwracacie uwagę na takie gesty jak otworzenie drzwi, przepuszczenie w przejściu etc?
Lubicie jak Panowie zachowują się w ten sposób, czy może Was to drażni? Uważacie że prawdziwi dżentelmeni już wyginęli?

Panowie uważacie, że takie zasady są fer wobec płci brzydszej ;) ? Staracie się być kulturalnie wobec pań czy jest Was to obojętne? ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-10-21, 20:40 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-10-20, 22:53
Posty:29
Uwielbiam kiedy mój chłopak otwiera mi drzwi, podaje i pomaga ubrać kurtkę, całuje w policzek na powitanie, podnosi przedmioty które mi opadną itd :) W szczegolnosci bardzo podoba mi się gdy wysiadam z pociągu i biegnie aby otworzyć mi drzwi (ahh te nasze PKP ;) )


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-10-21, 23:18 
Ja tam staram się być kulturalny wobec tych babsztyli:P wszak jest ich więcej... na nas 100ich jest chyba 103...:P a szczeże to zawsze starałem się przestrzegać etykiety chociaż wiele kobiet/dziewczyn tego nie zauważa ech...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-10-22, 06:35 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Różowy Satanista napisał(a):
Ja tam staram się być kulturalny wobec tych babsztyli:P wszak jest ich więcej... na nas 100ich jest chyba 103...:P a szczeże to zawsze starałem się przestrzegać etykiety chociaż wiele kobiet/dziewczyn tego nie zauważa ech...


Ja zauważam i doceniam :P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-10-22, 08:03 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
ema napisał(a):
Ja zauważam i doceniam :P

ja też :) Zawsze to lepiej jak facet jest kulturalny i wie jak się zachować ;-)

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-10-22, 09:02 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
Taaa szczegolnie gdy facet otwiera Ci drzwi i puszcza przodem z grzeczności po schodach a ty akurat jestes w mini... to juz nie jest kultura :mrgreen: :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-10-22, 10:43 
tez staram sie tak postepowac , ale jak zauwazyl Rozowy ... taki przyklad z zycia - siedze w aucie i nagle podjezdza inne - chlopak z dziewczyna - chlopak wychodzi i idzie i dziewczyna siedzi chwile i potem sama otwiera sobie drzwi i taka sama sytuacja jak wracaja do auta. mnie sie wydaje ze to powoli zaczyna zanikac i chyba juz niewielu tak postepuje.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-10-22, 13:04 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
mery_blue napisał(a):
Taaa szczegolnie gdy facet otwiera Ci drzwi i puszcza przodem z grzeczności po schodach a ty akurat jestes w mini... to juz nie jest kultura :mrgreen: :mrgreen:

to nie trzeba zakładać takich krótkich mini, zresztą skoro wiesz że będziesz wchodzić wtedy po schodach to należy założyć bieliznę (ciepła, wełnianą najlepiej ;p)

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-10-22, 13:31 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-09-23, 19:11
Posty:217
Lokalizacja: Gąsocin City
ja staram się być puszczać dziewczyny w drzwiach itp itd ale wiadomo że moze sie zdarzyc ze po prostu sie zagapie albo cos :P

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-10-22, 14:08 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Powiem szczerze że pod tym względem moja nowa klasa mnie mile zaskoczyła ;) Na 21 panów gdzieś 5 się pcha, a reszta czeka kulturalnie aż my wejdziemy i za to duży plus dla nich :)
Nie to żebym była jakąś paniusią, która strzela focha jak jej się drzwi nie otworzy - w sumie przyzwyczaiłam się że takie zachowania nie są dzisiaj za bardzo celebrowane i jakoś się z tym pogodziłam ;) Ale jednak miło mi się robi kiedy chłopak wykaże się kulturą :)
(tak jak ostatnio przeżyłam szok, gdy kolega ustąpił mi miejsca na ławce na przerwie - wcześniej nawet o takim czymś nie było co marzyć :P Widać że w liceum ludzie dorastają :P )


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO