dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

pomysły na prezenty
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-11-12, 21:05 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-06-17, 22:16
Posty:80
Witajcie,

Wrzucajcie w ten wątek wasze najbardziej odjechane i nie tylko pomysły na prezenty gwiazdkowe :)
Może zainspirujemy się nawzajem do nietypowych podarków dla swoich najbliższych :)

To może zacznę: kalendarz z nietypowymi ( :-> ) fotkami na rok 2010 :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-12, 22:30 
Czyżby kalendarz Pirelli? ;P

Hmm może jakieś perfumy ?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-16, 14:40 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-11-03, 12:47
Posty:15
a co powiecie na coś takiego: www.wasserman.pl/index.php?products=pro ... od_id=1126 ? Taki zabawny gadżecik dla dużych i małych chłopców ;) To na pewno coś oryginalnego ;) no i może też mieć praktyczne zastosowanie ;) a nie jest jednym z typowych prezentów z kategorii "pożyteczne" ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-16, 22:04 
O kurczę, według mnie świetne:D Gratuluję pomysłu:)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-17, 11:42 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-06-17, 22:16
Posty:80
Długopis faktycznie ciekawy, tylko zastanawiam jak te wszystkie zawarte w nim gadżety działają, bo za 150zł nie sądzę, żeby jakość obrazu była wyraźna, a dźwięk zrozumiały, ale sam pomysł świetny ;-) a jeśli chodzi mi o fotokalendarz to powiedzmy, że chodziło mi o pirelli :-P tylko, że taki np. z moimi zdjęciami, zrobionymi przeze mnie a nie terry'ego richardsona i wydany nie przez wydawnictwo taschen tylko zrobiony superfoto.pl za niewielkie pieniądze :mrgreen:

no, ale co jeszcze wam chodzi po głowie, bo nie sądzę, że nie macie żadnych pomysłów na prezenty ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-17, 13:15 
Po prostu - bajerancki telefon ^^ Może głośniki do samochodu/komputera, nawigacja GPS dla podróżujących;p Z tym kalendarzem to też fajnie, ja chciałbym dostać taki kalendarz, ale ze zdjęciami obiektu moich westchnień (mam na myśli dziewczynę) ehh... :roll:

A z takich bardzo prostych prezentów, to można zabrać jakieś stare zdjęcie z dzieciństwa i dać wydrukować je na kubku :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-17, 16:44 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-06-17, 22:16
Posty:80
No to podszepnij swojemu obiektowi westchnień, by zrobiła ci taki prezent.
Podaj jej pod jakimś pretekstem linka do superfoto.pl, albo powiedz, że ktos tam komus dał taki fotokalendarz i był świetny i że tobie też się podoba i, że w ogóle niedługo Mikołajki :P
Ja od zeszłego roku robie listy prezentów przed urodzinami i fantastyczne jest to, że dostaje zawsze to co chciałabym dostać :)
A kubek z fotka też fajny. Ja bym chciała jak już to dostać taki termiczny, trzymający dłuuuugo ciepło :->


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-17, 19:35 
Wszystko fajnie, tylko ten mój "obiekt westchnień" nie wie nawet jak mam na imię... ale to już inna historia...

No to gratuluję szczęścia do prezentów:) Ja to raczej nigdy nie dostaję tego, czego bym chciał xD Ale co mi tam, prezenty są miłe, ale nie są najważniejsze ^^

No to co planujesz dostać w tym roku? ;p


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-17, 20:44 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Jest wiele tematów o prezentach.
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO