dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Kamil Durczok klnie w TVN-ie
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-02-17, 17:30 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-02-17, 15:41
Posty:1
W krótkich, żołnierskich słowach: stół był brudny. Nawet święty by się zdenerwował, a co dopiero Kamil Durczok. Ktoś jednak puścił farbę, TVN też się zdenerwowało i wzięło do sprzątania... internetu. A stół jak był, tak dalej jest u...brudzony. I kto to posprząta?

W internecie powstała panika umieszczania tego nagrania - wszystkie fora usuwają temat, tak jakby to była płatna usługa!

Obrazek

Kod:
http://rapidshare.com/files/198715559/Kamil_Durczok_-_Bez_Cenzury.mp3


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-02-17, 22:40 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
heheh, bodajże wczoraj po nim Wojewódzki i Figurski w porannym WFie w Esce Rock jechali :-D

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-02-18, 01:39 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-07-08, 23:44
Posty:427
w nastepnym po tym slawetnym odcinku faktow mowi o calym zdarzeniu z lekkim przymruzeniem oka, nie ma co, wyluuuuzowany gosc z klasa :D

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-02-18, 13:34 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-10, 17:28
Posty:566
Lokalizacja: Wrocław
A jakim cudem to polecialo i w ktorym momencie? :>

_________________
Nie pragnij być lepszym od innych, najpierw bądź samym sobą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-02-19, 10:04 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 23:55
Posty:286
a co, to osoba publiczna nie ma prawa sie już zdenerwować?..durczok tez człowiek...
a wojewódzki umie jeździć , robi to z premedytacja..baa on z tego zyje... i sie cieszy:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-02-19, 16:40 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-10, 17:28
Posty:566
Lokalizacja: Wrocław
No chyba wiadomosci w TV + wpadka to zupelnie cos innego niz program rozrywkowy :P Mnie to tam nie przeszkadza w sumie ale dziwnie to w jego ustach brzmialo :D

_________________
Nie pragnij być lepszym od innych, najpierw bądź samym sobą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-02-19, 16:48 
eee tam wybrnął z tego na luzie, nie ma co się stresować :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-02-19, 17:22 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-10, 17:28
Posty:566
Lokalizacja: Wrocław
Akurat tu nie slychac jak wybrnal ;)

_________________
Nie pragnij być lepszym od innych, najpierw bądź samym sobą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-02-19, 18:44 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-07-08, 23:44
Posty:427
bo to w nastepnym wydaniu poszlo :P wyluzowany facet, nie ma co, a ze sie wnerwil? no coz, kazdemu sie zdaza i zdazac bedzie ;p

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-02-23, 20:10 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-02-22, 14:12
Posty:22
Lokalizacja: Varsovia Cantus :)
Jestem na 99% pewny że wiem, o który filmik chodzi, bo sam widziałem go kilka razy. Powiem tak - jestem (i jak widziałem go po raz pierwszy widziałem też tak było) w ciężkim szoku. Zawsze był dla mnie uosobieniem kultury, poziomu i szczęka mi opadła jak to zobaczyłem, ale nie dziwię Mu się. Jak ktoś nie robi tego, co należy do jego obowiązków - mowa o tych, którzy są odpowiedzialni za porządek w studiu (a zapewne tak było, skoro się zdenerwował) to ja mu się nie dziwię, że się wkurzył. W końcu też jest człowiekiem. Kwestią dyskusji jest dla mnie nie to, czy zachował się poprawnie, czy nie (ja na Jego miejscu zachowałbym się tak samo :!:), ale to jakim cudem wydostało się to na świat publiczny. Nie chodzi mi o sieć, ale o TV, w której to się pokazało. Albo jeszcze jeden 'zawodowiec' z Bożej łaski (taki sam, jak ten, co doporowadził do tego bałaganu. z którego wzięła się cała ta zadyma) zapomniał wyłączyć wizję i dźwięk i to, co nie miało się nagrać nagrało się, albo to była zwykła, szyta grubymi nićmi i żałosna prowokacja, ale nie sądzę - tak samo, jak w sytuacji Tomasza Lisa. Mimo, że większą sympatią darzę Durczoka (szanuję tak jednego, jak drugiego z nich) to po obejrzeniu podobnego incydentu jak z Lisem mowę mi odebrało, że dwóch kulturalnych, na poziomie, ludzi (ja przynajmniej za takich ich miałem) robi coś takiego. Dla mnie szok....


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO