dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Dobra kancelaria prawna od prawa cywilnego z Krakowa
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2021-11-30, 14:30 
Jeśli jesteście w stanie coś polecić jeśli chodzi o prawników w Krakowie, którzy zajmują się sprawami cywilnymi to dajcie znać co tutaj ewentualnie będzie warto wybrać. Zalezy mi na kimś kto zajmuje się sprawami rozwodowymi i tutaj w grę wchodziły będą takie kwestie jak te związane między innymi z tematyką, która odnosi się również do opieki nad dziećmi. Jeśli coś pod tym katem możecie polecić, podpowiedzieć to dajcie jakiś namiar.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Dobra kancelaria prawna od prawa cywilnego z Krakowa
PostNapisane: 2021-12-10, 10:35 
Z mojej perspektywy współpraca z kancelarią z Grodzkiej 60 w Krakowie (kancelaria.pl ) ułożyła się pozytywnie. Sprawa rozwodowa z podziałem majątku. Profesjonalne podejście do tematu, ustalenie strategii i na szczęście dla mnie ostatecznie pozytywne rozstrzygnięcie. Tak więc jeśli chodzi o moje doświadczenie to współpraca z tą kancelarią wypadła dla mnie pozytywnie, można liczyć na ich pomoc.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Dobra kancelaria prawna od prawa cywilnego z Krakowa
PostNapisane: 2022-01-04, 09:21 
Z mojej perspektywy polecam kancelarię Kozłowski, Pisarkiewicz – Firek w Krakowie na Grodzkiej. Współpracuje z nimi od lat. Kompleksowa obsługa prawna mojej firmy i świetne podejście do tematu. Duza wiedza i doświadczenie po ich stronie, jednocześnie obsługa kompleksowa łącznie z reprezentowaniem przed sądem jeśli się taka potrzeba pojawia sieć dla mnie duża wygoda.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Dobra kancelaria prawna od prawa cywilnego z Krakowa
PostNapisane: 2022-03-07, 10:50 
Ja mam sprawę w Poznaniu, obsługuje ją Kancelaria Vindigo – trafiłem tam z polecenia. Przed podpisaniem umowy rozmawiałem z adwokatem Pietrakiem telefonicznie i online – bardzo dobra komunikacja. Mają chyba siedzibę w Warszawie, Łodzi i Krakowie ale w całej Polsce prowadzą sprawy.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Dobra kancelaria prawna od prawa cywilnego z Krakowa
PostNapisane: 2022-04-13, 09:56 
Jak chodzi o kwestie związane z prawem cywilnym to mogę polecić Pana Michała Słomkę i jego pomoc prawną. Kancelaria na Szafera, obsługiwał moja firmę przez dłuższy czas i jestem bardzo zadowolony z tego wsparcia, jakie był w stanie zagwarantować.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Dobra kancelaria prawna od prawa cywilnego z Krakowa
PostNapisane: 2022-09-01, 23:53 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2022-07-12, 13:28
Posty:101
Jak w Krakowie, to tylko Kancelaria JWC. Bardzo polecam, miałam kiedyś niezwykle trudną sprawę do wygrania, ponieważ mój partner miał bardzo silne koneksje i powiązania. Tylko prawnicy z tej kancelarii byli w stanie mi pomóc.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Dobra kancelaria prawna od prawa cywilnego z Krakowa
PostNapisane: 2022-12-30, 12:36 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2022-08-08, 11:55
Posty:71
Najlepsza jest Kancelaria JWC - nie poddają się nawet przy sprawach, które początkowo wydają się nie do wygrania. Wyróżniają się zawziętością i ambicją, która przekłada się na wygranie sprawy i spełnienie oczekiwań klientów. Serdecznie polecam!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 51 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO