dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Sylwester na Roztoczu
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-11-09, 11:53 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-12-14, 20:15
Posty:92
Wiem, że jest jeszcze trochę czasu, ale ja zawsze wszystko zostawiam na ostatnią chwilę i potem trudno coś sensownego zorganizować. Na święta BN jedziemy do moich rodziców i zostajemy tam do Nowego Roku, zjeżdża się cała rodzina. Chciałabym wynająć tam jakiś kameralny lokal na Sylwestra, będzie nas sporo, więc impreza w domu odpada. Polećcie coś w okolicach Zamościa - Biłgoraja.

_________________
http://przepisy.ancymonki.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sylwester na Roztoczu
PostNapisane: 2012-11-12, 18:07 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-05-04, 11:30
Posty:111
Właśnie, że nie jest za wcześnie. W grudniu już nie dostaniesz nic godnego uwagi, wszystko będzie pozajmowane. Ja przy takich okazjach daję informację w internecie, że poszukuję lokalu z numerem telefonu, wówczas właściciele dzwonią z propozycjami. W zeszłym roku udało mi się bardzo fajny lokal wynająć :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sylwester na Roztoczu
PostNapisane: 2012-11-12, 19:57 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-02-20, 20:06
Posty:15
Wiele lokali jest już pozajmowanych na długi czas przed Sylwestrem, dlatego osobiście nie traciłabym czasu i zajęła się organizacją już teraz. Dając ogłoszenie bałabym się, że nie dostanę żadnego telefonu zwrotnego dlatego wolałabym załatwić to sama. W sumie mogłabym polecić Ci hotel Sitarska, który często odwiedzamy z rodziną na majówkę czy wakacje. Fajna przyjemna i spokojna okolica a co najważniejsze cena przyzwoita. Z tego co wiem salę bankietową też mają, więc możesz dzwonić i pytać.

_________________
www.mistrzowieszeptow.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sylwester na Roztoczu
PostNapisane: 2012-11-14, 22:21 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-05-04, 11:30
Posty:111
No ja właśnie byłam w zeszłym roku w Sitarskiej! :D Nie chciałam z nazwy wymieniać, by mnie o reklamę przypadkiem nie posądzono. To jest rzeczywiście świetny hotel i ma wspaniałą salę bankietową. A przede wszystkim jedzenie, no niebo w gębie. Nie mogłam opędzić się od przystawek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sylwester na Roztoczu
PostNapisane: 2012-11-14, 23:45 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-02-20, 20:06
Posty:15
Potwierdzam, że kuchnia jest super. Ale wydaje mi się, że to jest ogólnie jedna z wielu pozytywnych cech tego regionu bo mam tam rodzinę, może nie w samym sercu Biłgoraja ale blisko, i kiedy byliśmy u nich i jedliśmy to także coś cudownego te lokalne przysmaki.

_________________
www.mistrzowieszeptow.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sylwester na Roztoczu
PostNapisane: 2013-02-01, 10:49 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-12-14, 20:15
Posty:92
Byliśmy na sylwestra w tej Sitarskiej, piękne i klimatyczne miejsce, świetna kuchnia i przyjemna atmosfera.
Jak ktoś jest zainteresowany, to znalazłam na fb fanpage Sitarskiej, gdzie można śledzić aktualności, imprezy
https://www.facebook.com/TheSitarz

_________________
http://przepisy.ancymonki.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO