dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Rekomenduj to.
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-03-06, 16:50 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-05-25, 15:20
Posty:88
Znalazłam platformę rekomendacji , która zajmuje się testowaniem produktów rekomenduj.to , czy ktoś z Was udzielał się tam ?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Rekomenduj to.
PostNapisane: 2014-03-15, 17:44 
ja to nie rozumiem : czy żeby coś komuś polecać, chwalić coś trzeba korzystać z podanej strony?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Rekomenduj to.
PostNapisane: 2014-03-16, 13:17 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
A czego nie rozumiesz tym razem Ewelino? Wszędzie w sieci ludzie polecają sobie nawzajem produkty. Niektórzy szukają opinii właśnie w systemach rekomendacji. A odpowiadając na pytanie - założyłam tam kiedyś konto, ale nie zaczęłam się udzielać. Z tego co wiem, wszystko masz tam czytelnie opisane.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Rekomenduj to.
PostNapisane: 2014-03-16, 14:41 
Mamba coś dziś masz waleczne nastawienie do mnie, nie rozumiem Was, po co takie pytanie.Moim zdaniem to strata czasu pytać innych o opinię, lepiej samemu to zrobić, wypróbować a nie ciągle stawiać?, przecież nie wypada tak komuś we wszystko wierzyć, bo to do niczego dobrego nie prowadzi


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Rekomenduj to.
PostNapisane: 2014-03-16, 17:31 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Nastawienie? Coś sobie chyba dopowiadasz :)

A ja lubię poczytać opinie zanim coś kupię. Zwłaszcza kiedy są to rzeczy kosztowne. Jeśli widzę negatywne opinie, mogą mnie one uchronić przed niekoniecznie trafionym zakupem i stratą pieniędzy. Kupowanie wszystkie i testowanie na sobie cokolwiek wpadnie w ręce nie prowadzi do niczego dobrego jednakowoż.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Rekomenduj to.
PostNapisane: 2014-03-16, 18:03 
uważam że każdy szuka czego innego, jednemu coś zupełnie nie odpowiada a dla drugiego to jest właśnie to. wiem to po sobie że jeśli dany produkt ma duże wzięcie to i ja jeśli mam pieniądze to go kupię, jeśli ktoś mnie odwodzi od zakupu to ja i tak kupuję, mówię sobie że ten ktoś się nie zna.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Rekomenduj to.
PostNapisane: 2014-03-16, 18:28 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Co kto woli i co kto lubi.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Rekomenduj to.
PostNapisane: 2014-03-24, 10:12 
Ja uważam że testowanie produktów to świetna sprawa a tym bardziej że to są same nowości.Moje znajome należą do rekomenduj.to i za każdym razem czekają na nowa kampanie.Raz nawet i ja się załapałam na takie testowanie bo koleżanka otrzymała produkt do testowania dla siebie i dla znajomych


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Rekomenduj to.
PostNapisane: 2014-03-27, 11:26 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-05-25, 15:20
Posty:88
Doczytałam , że mogę zostać ambasadorką jakiegoś produktu i przetestować go za darmo w zamian mam wystawić opinię :) Chodzi Mi o to czy któraś z Was miała przyjemność brać w tym udział i jak rzeczywiście się to odbywa :) . Dostałam informację iż w najbliższym czasie mają być testowane kosmetyki do pielęgnacji twarzy :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Rekomenduj to.
PostNapisane: 2014-04-11, 14:02 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-01-13, 15:43
Posty:145
Ja się nie dawno zarejestrowałam i wypełniłam ankietę do najnowszej kampanii, dużo pytań na temat kremów przeciwzmarszczkowych. Mam nadzieję, ze się uda :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO