dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Seat Leon - gaz
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-05-13, 18:34 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-05-13, 18:25
Posty:16
Witam, niedawno stałem się posiadaczem Seata Leona II, silniczek 2.0 FSI 150KM trochę jednak pali benzyny. Chciałbym go zagazować i stąd temat. Jaką instalację najlepiej wybrać? i jakie koszty wchodzą w grę? Znajomi wspominali mi głównie o BRC Czakramu. spotkaliście się z tym? macie jakieś rady, opinie? :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Seat Leon - gaz
PostNapisane: 2015-05-14, 17:51 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2015-05-13, 20:47
Posty:4
Witaj, ja mam u siebie zamontowane BRC w Kia Rio 1,4. Samochód jest nowy, z salonu. Instalacja była zakładana właśnie w Czakramie, żebym nie stracił gwarancji producenta. Jeżdżę już autem pół roku, zrobiłem prawie 20 tys. km i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Jeśli zdecydujesz sie na BRC to tu masz listę wszystkich serwisów montujących tego typu instalację http://www.lpg-brc.pl/index3.html może znajdziesz coś dla siebie. pozdrawiam


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Seat Leon - gaz
PostNapisane: 2015-05-17, 12:24 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-05-13, 18:25
Posty:16
Dzięki kolego, a powiedz mi czy jest jakaś różnica co do instalacji lub jakości jeśli auto jest nowe, lub jak w moim przypadku kilkuletnie, czy to nie ma żadnej różnicy? Jeśli chodzi o koszty to jakich mogę się spodziewać? No i jeśli chodzi o BRC to czy to prawda, że jak dobrze zrobią to nie można mówić o żadnym spadku mocy ani zamulaniu?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Seat Leon - gaz
PostNapisane: 2015-05-17, 20:04 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2015-05-13, 20:47
Posty:4
Witaj, koszty są różna zależą od zakładu, rodzaju instalacji, a nawet regionu Polski w jakim jest gaz montowany. Ja za swoje BRC Sequent zapłaciłem ok 2700. Jeśli instalacja jest dobrze zamontowana i zestrojona to nie ma mowy o spadku mocy, sam sprawdzam to na swoim aucie i nie odczuwam różnicy. Jeśli chodzi o wiek auta to wydaje mi się że nie ma różnicy czy jest nowe czy kilkuletnie (ważny jest stan układu zapłonowego, stan silnika -jeśli jest wszystko ok, to przy prawidłowym montażu też bedzie dobrze). Ważny jest dobór odpowiedniego warsztatu, który nie spartoli sprawy. Tutaj masz też link do bazy warsztatów montujących BRC http://www.lpg-brc.pl/index3.html. Pozdrawiam


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Seat Leon - gaz
PostNapisane: 2015-05-20, 16:21 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-02-28, 09:24
Posty:13
Koszty obniżysz o około 20% w zależności od przejechanych kilometrów :) , opłaca się . Dobrze zainstalowana instalacja gazowa daje taki sam efekt jak jazda na benzynie , a BRC to jedna z najstarszych i doświadczonych firm w branży samo to , że montują LPG do nowych aut bez utraty gwarancji mówi za siebie .


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO