dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Mazda CX-5 - sweet dream
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-12-19, 22:42 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-04-11, 23:13
Posty:63
zdarzyło mi się udać na jazdę testową Mazdą CX-5 i jest to naprawdę niesamowite przeżycie :) kilka elementów, które zaskoczyły mnie w tym samochodzie to:

będę cytował Pana z salonu, bo sam tego bym nie wymyślił, ale podczas jazdy można to zaobserwować :)

1. jednym z najważniejszych parametrów decydujących o mobilności samochodu poza utwardzonymi drogami jest podobno jego prześwit, jak to Pan tłumaczył - odległość pomiędzy nawierzchnią i najniżej położonym elementem podwozia, a Mazda którą jechałem podobno może pochwalić się prześwitem 21,5 cm i jest to jeden z najlepszych aktualnie parametrów w segmencie SUV :) po bezdorżach można było pięknie cisnąć i nic nie urywać :D bawiłem się jak dziecko

2. sylwetka Mazdy CX-5 charakteryzuje się muskularna budową i solidnością, czyli wygląda jak Hercules i ma te same parametry co on :) nic nie pokona tego samochodu! :)

jakbyście chcieli coś więcej poczytać to łapcie link: http://www.filozofiamazdy.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mazda CX-5 - sweet dream
PostNapisane: 2015-12-20, 12:17 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-02-02, 23:40
Posty:58
Bardzo piękne auto, w klasie SUV nie ma sobie równych. Mój teść teraz kupił i dał się przejechać. Napęd 4x4, dobry design, komfort jazdy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mazda CX-5 - sweet dream
PostNapisane: 2015-12-20, 14:24 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-12, 17:02
Posty:217
Nie miałem jeszcze okazji jeździć tym modelem mazdy, ale widziałem ją. Auto prezentuje się rewelacyjnie, wewnątrz jak i z zewnątrz. Jeździłem już nie raz samochodami z napędem 4x4 więc domyślam się, że i tutaj ten napęd sprawdza się świetnie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mazda CX-5 - sweet dream
PostNapisane: 2015-12-28, 23:36 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-04-11, 23:13
Posty:63
to zazdroszczę takiego teścia, gdzie takich rozdają? :D ja bym pożyczał wtedy takie cudne autko non-stop :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mazda CX-5 - sweet dream
PostNapisane: 2015-12-29, 23:49 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-12, 17:02
Posty:217
A gdyby nie teść jednak zmienił zdanie to alternatywnie samemu można umówić się na jazdę próbną, wchodzisz tutaj https://www.mazda.pl/jazda-probna/ zaznaczasz konkretny model i przechodzisz dalej przez formularz.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mazda CX-5 - sweet dream
PostNapisane: 2016-02-12, 12:54 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-08-28, 13:06
Posty:61
Byłem na jeździe próbnej i musze potwierdzić wasze wrażenia. Auto wyjątkowo zwinne pomimo swoich gabarytów, na żywo robie lepsze wrażenie wizualne niż na zdjęciach. Zaciekawiłe mnie jak wypadnie przy dłuższym użytkowaniu, znacie kogoś kto jeździ?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mazda CX-5 - sweet dream
PostNapisane: 2016-02-24, 21:28 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:566
Przeglądałam dane techniczne tego auta i powiem wam że całkiem nieźle to wygląda. Bezpieczne auto ze świetną specyfikacją i nowoczesnym designem. Planuję umówić się na jazdę próbną, bo to auto ma wszystko to czego bym mogła chciec od samochodu.

http://www.mazda.pl/modele/mazda-cx-5/ceny-i-specyfikacja/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mazda CX-5 - sweet dream
PostNapisane: 2016-02-27, 15:44 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-12, 17:02
Posty:217
Greenka, umów sie na jazdę próbną bo na prawdę warto. Takie auto jakbyś kupiła to na lata, bo porządny samochód. A patrzyłaś konkretnie na Mazdę CX-5 Skyactiv G?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mazda CX-5 - sweet dream
PostNapisane: 2016-03-03, 09:13 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-02-12, 12:15
Posty:25
A wydawało mi się, że Mazda już dawno nie wprowadziła na rynek wartościowego samochodu. A jak wypada na tle rywalizacji? Ktoś ma jakieś wieści odnośnie Mazdą CX-5.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mazda CX-5 - sweet dream
PostNapisane: 2016-03-06, 15:48 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-12, 17:02
Posty:217
A o jakie wieści konkretnie chodzi? Mazda na rynek wprowadziła sporo nowości jak CX-5, w zeszłym roku bardzo dobrze miała sie mazda 6. Dziwię się bo szóstka miała szansę na samochód roku.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO