dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Śnieg i Beskidy
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-11-14, 15:36 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2006-04-12, 15:05
Posty:45
Temat: Śnieg i Bskidy – mój nowy dom ( urywki z dziennika)

12 sierpnia
Przeprowadziliśmy się do naszego nowego domu. Boże jak tu pięknie. Drzewa wokół wyglądają tak majestatycznie. Wprost nie mogę się doczekać, kiedy pokryją się śniegiem.
> 14 października
Beskidy są najpiękniejszym miejscem na ziemi! Wszystkie liście zmieniły kolory
- tonacje pomarańczowe i czerwone. Pojechałem na przejażdżkę po okolicy i zobaczyłem kilka jeleni. Jakie wspaniale!
Jestem pewien, że to najpiękniejsze zwierzęta na ziemi. Tutaj jest jak w raju. Boże, jak mi się tu podoba.
> 11 listopada.
Wkrótce zaczyna się sezon polowań. Nie mogę sobie wyobrazić, jak ktoś może chcieć zabić coś tak wspaniałego, jak jeleń. Mam nadzieję, że wreszcie zacznie padać śnieg.
> 2 grudnia
Ostatniej nocy wreszcie spadł śnieg. Obudziłem się i wszystko było przykryte
białą kołdra. Widok jak pocztówki bożonarodzeniowej.
Wyszliśmy na zewnątrz, odgarnęliśmy śnieg ze schodów i odśnieżyliśmy drogę
dojazdową.
Zrobiliśmy sobie świetną bitwę śnieżną (wygrałem), a potem przyjechał pług
śnieżny, zasypał to co odśnieżyliśmy i znowu musieliśmy odśnieżyć drogę
dojazdową. Kocham Beskidy.
> 12 grudnia
Zeszłej nocy znowu spad śnieg. Pług śnieżny znowu powtórzył dowcip z drogą
dojazdową. Po prostu kocham to miejsce.
> 19 grudnia
Kolejny śnieg spadł zeszłej nocy.Ze względu na nieprzejezdną drogę dojazdową nie dojechałem do pracy. Jestem kompletnie wykończony odśnieżaniem. Pie#### pług śnieżny.

> 22 grudnia
Zeszłej nocy napadało jeszcze więcej tych białych gówien. Całe dłonie mam w pęcherzach od łopaty. Jestem przekonany, że pług śnieżny czeka za rogiem, dopóki nie odśnieżę drogi dojazdowej. S#####n!
> 25 grudnia
Wesołych P#####h Świąt! Jeszcze więcej g######o śniegu. Jak kiedyś wpadnie mi w ręce ten s#####n od pługu śnieżnego... przysięgam - zabiję.
Nie rozumiem, dlaczego nie posypią drogi solą, żeby rozpuściła to g###o.
> 27 grudnia
Znowu to białe k####o spadło w nocy. Przez trzy dni nie wytknąłem nosa, z wyjątkiem odśnieżania drogi dojazdowej za każdym razem, kiedy przejechał pług. Nigdzie nie mogę dojechać. Samochód jest pogrzebany pod górą białego gó###. Meteorolog znowu zapowiadał dwadzieścia pięć centymetrów tej nocy. Możecie sobie wyobrazić, ile to oznacza łopat pełnych śniegu?
> 28 grudnia
Meteorolog się mylił! Tym razem napadało osiemdziesiąt pięć centymetrów tego białego k####a. Teraz to nie odtaje nawet do lata. Pług śnieżny ugrzązł w zaspie a ten ch.. przyszedł pożyczyć ode mnie łopatę! Powiedziałem mu, że sześć już połamałem kiedy odgarniałem to gó### z mojej drogi dojazdowej, a potem ostatnią ro#####m o jego zakuty łeb.
> 4 stycznia
Wreszcie wydostałem się z domu. Pojechałem do sklepu kupić coś do jedzenia i kiedy wracałem, pod samochód wpadł mi pi####y jeleń i całkiem go roz####ł. Narobił szkód na trzy tysiące. Powinni powystrzelać te sk######e jelenie. Że też myśliwi nie rozwalili wszystkich w sezonie!
> 3 maja
Zawiozłem samochód do warsztatu w mieście. Nie uwierzycie, jak zardzewiał od tej je####j soli, którą posypują drogi.
> 1 8 maja
Przeprowadziłem się z powrotem nad morze. Nie mogę sobie wyobrazić,jak ktoś kto ma odrobinę zdrowego rozsądku, może mieszkać na jakimś zadupiu w Beskidach.



Cenzura by Mery ;)


Ostatnio edytowano 2007-11-16, 09:43 przez stan, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-14, 21:33 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-07, 12:39
Posty:27
Dobre :mrgreen:
Mieszkam w górach, widziałam kilka pługów, ale mnie nie zasypały :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO