dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Moherowy berecik
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-07-18, 09:46 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Wczoraj dostałam wiadomość PM od Koziego ;P

Cytuj:
DLACEGO NARZEKASZ NARZAD RYDZYKA

ZAZDROSCISZ RYDZYKOWI ZE MA KASIORE ,JEZDZI MAJBACHEM, MA CHAJCU TYLE ZE TY NIGDZY SIE NIE ZBLIZYSZ W 10 % PROCENTACH DO JEGO KASIORY. POLONUSY I MOCHERY MU DAJA USZANUJ TO. JAK MASZ CO DO TRWAM NIE OGLADAJ MASZ COS DO R.M NIE SŁUCHAJ ODNOSNIE TWOJEGO OBRAZKA ZA ZABRANY CZAS Z GORY PRZEPRASZAM


Kozi, jest demokracja i mogę robić co mi się podoba, a Ty nie masz prawa mi tego zabronić.
Nie zamierzam się z Tobą kłócić, mam tylko jedną małą prośbę - nie krzycz jak do kogoś mówisz, bo już dwa razy zwracałam Ci uwagą na włączony CapsLock (Jeśli nie wiesz w kulturze internetowej duże litery oznaczają krzyk).
I nie życzę sobie więcej wysyłania takich wiadomości - chcesz podyskutować o tym co Cię gnębi, zapraszam do dyskusji publicznej, na forum, będziesz mógł każdego przekonać że Pan Rydzyk jest super.

A tutaj coś co mi się niesamowicie skojarzyło z Twoim listem:

http://www.youtube.com/watch?v=F66ohZF59cc

EDIT:
Jeszcze zapomniałam jednego dodać: nie zauważyłeś, że Rydzyk nie jest prezydentem ani premierem? On jest zwykłym szeregowym zakonnikiem. Dlaczego użyłeś sformułowania 'Rząd Rydzyka'?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-18, 12:45 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 11:39
Posty:103
Lokalizacja: ZAPYTAJ
Jest demokracja to dlaczedo nie moge pisac z włączonym Caps Lckiem.Co do O.Rydzyka nie jestem jego ULTRASEM i wychodze założenia nie żucałem mu na tace nie narzekam czym jezdzi, w czym chodzi, w jakim domu śpi ile ma na koncie.
Ludize narzekacie a czy to zawasze rozumiem polityk z rzadzacej ale O. Rydzyk.
Jedynie na kogo możecie narzekac to na własnego proboszcza o ile wrzucacie mu na tace


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-18, 13:58 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
kozi89 napisał(a):
Ludize narzekacie a czy to zawasze rozumiem polityk z rzadzacej ale O. Rydzyk.

czy on nie ma nic wspólnego z partią rządzącą ? Zupełnie nic ? Nie pojawia się co chwila w mediach bo obraża najważniejsze osoby w Polsce ?
Poza tym sorry, ale czy uczciwy ksiądz ma tyle kasy ?

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-18, 14:50 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
kozi89 napisał(a):
Jest demokracja to dla
czedo nie moge pisac z włączonym Caps Lckiem.


Ponieważ to niekulturalne, a jeśli wszyscy przestaniemy przestrzegać podstawowych zasad netetykiety, to zrobi się bardzo niemiło.

kozi89 napisał(a):
Co do O.Rydzyka nie jestem jego ULTRASEM i wychodze założenia nie żucałem mu na tace nie narzekam czym jezdzi, w czym chodzi, w jakim domu śpi ile ma na koncie.
Ludize narzekacie a czy to zawasze rozumiem polityk z rzadzacej ale O. Rydzyk.
Jedynie na kogo możecie narzekac to na własnego proboszcza o ile wrzucacie mu na tace


Nie wiem czemu, ale jakimś cudem skasowało mi odpowiedź którą tu wysłałam.
No nic, napiszę jeszcze raz.

Po pierwsze: Z samej tacy, to on by sobie nie kupił samochodu, domu, ani co tam jeszcze ma...
Po drugie: Mieszając się w politykę i robiąc z siebie osobę publiczną, czego nie trawię u osób duchownych, Pan Rydzyk sam sprawił, że ludzie go oceniają.

Gdyby był tylko kolejnym żądnym kasy klechą, nie krytykowałabym go aż tak bardzo publicznie. Weźmy np. ks. Jankowskiego - kombinuje jak się tylko da, żeby zarobić. Nie cierpię człowieka niesamowicie, ale nie krytykuję go publicznie (no chyba że ktoś spyta mnie o zdanie), bo to co robi nie dotyczy mnie ani bezpośrednio, ani pośrednio. Chce - niech zarabia, uważam, że jest nie w porządku, ale to nie moja sprawa.
Pan Rydzyk miesza się w sprawy, w które nie powinien wtykać nosa, głosi swoje 'orginalne' poglądy na świat, nie szanuje innych ludzi i do tego sądzi, nie bez powodu, że jest nietykalny. Dopóki będzie robił to co teraz będę go krytykować, a biorąc pod uwagę to, że mamy w kraju wolność słowa, mam do tego prawo. Amen.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-18, 15:28 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 11:39
Posty:103
Lokalizacja: ZAPYTAJ
gdzie napisałem rz ad Rydzyka

[ Dodano: 2007-07-18, 15:30 ]
Wiekszosc kasiory on od bogatych polonusów


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-18, 15:30 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
kozi89 napisał(a):
gdzie napisałem rz ad Rydzyka


W tytule wiadomości, którą do mnie napisałeś


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-18, 15:39 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 11:39
Posty:103
Lokalizacja: ZAPYTAJ
miało zabrzmiec inaczej


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-18, 15:46 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
kozi89 napisał(a):
miało zabrzmiec inaczej


Ale zabrzmiało jak zabrzmiało


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-18, 17:17 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
Ja piernicze... kozi co Ty tak bronisz złodzieji itp.?? Normlanie homoseksualiście wg. ciebie to zboczeńcy, a ksiądz - szatanista to już wszelka świętość, której bronisz jak oka w głowie :-/ Dlaczego pan Rydzyk ma tyle kasy?? Dlatego bo jest złodziejem... wg. mnie rzecz jasna.

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-18, 18:36 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 11:39
Posty:103
Lokalizacja: ZAPYTAJ
Złapałs go na czyms, udowodniono mu cos. Nawet jak mu zarzut postawia to nie masz prawa tak pisac na publicznym forum. Popierwsze jak juz to satanista a nie szatanista i znowu udowadniam ze musisz sie sporo uczyc


Ostatnio edytowano 2007-07-18, 20:07 przez kozi89, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO