dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

tomografia komputerowa
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-06-18, 10:29 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-03-30, 08:59
Posty:4
Powiedzcie mi czy ktoś miał takie badanie jak tomografia komputerowa ??? Jest się czego obawiać ?? Chodzi głównie o podanie kontrastu?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: tomografia komputerowa
PostNapisane: 2013-07-27, 08:26 
Pewnie maciek jest dawno po badaniu, ale napisze dla przyszłych osób. Z samym badaniem nie ma prbolemu, jedynym wymogiem jest sie nie ruszac i to wystarczy. A jeżeli chodzi o kntrast to bywa różnie ja sama nie odczuwałam jakiś niepożądanych dolegiliwości nawet wróciłam do domu samochodem, bo nie czułam jakiejkolwiek róznicy. Jeżeli sie znajdzie dobrą przychodnie co w sytuacji stresu bedzie pmocna to super ja dla ludzi z okolic Gorzowa i z Gorzowa polecam robić tomografie w szpitalu powiatowym, jako pacjent prywatny Starmedica. Szybko rejestracja i wyniki


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: tomografia komputerowa
PostNapisane: 2013-07-28, 18:40 
no faktycznie miałaś szczeście, u mnie podania kontrastu byo strasznie nieprzyjemne , uderzenia gorąca i ogolnie taki stan paniki sie u mnie wyzwolił o powrocie samemu nie było sznas czekałem jak po mnie znajomy przyjedzie.
Jka sie nie chce jechac do Frankfurtu, Starmedica jest najlepszym rozwiazaniem. bylem i tu i tu, jednak w sytuacji stresowaj komunikacja w ojczystym jezyku u mnie była bardzo pomocna mimo ze niemiecki tez ogarniam.
pozdr


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: tomografia komputerowa
PostNapisane: 2013-07-30, 23:15 
no słyszałam właśnie że u wielu osób sa objawy niepożądane po kontraście. Jakoś mi sie udało to przeżyć bez problemu. A czy miałeś wiecej niz raz podawany kontrast?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: tomografia komputerowa
PostNapisane: 2013-08-04, 22:28 
miałem dwa razy robione badanie bez środka kontrastowego i raz z kontrastem. Wiec jesli o tyo pytasz nie wiem czy za każdym razem bede tak samo reagował, mam nadzieje ze nie


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: tomografia komputerowa
PostNapisane: 2013-08-04, 23:16 
hym... nie wykluczone ze bede jeszcze musiała odwiedzic starmedice na kontrol. wiec jestem ciekawa czy zawsze sie tak samo przechodzi kontrast... ma ktos jakies doświadczenie?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: tomografia komputerowa
PostNapisane: 2013-08-06, 23:32 
jakbyś była uczulona na kontrast od razu byś o tym wiedziała, ja niestety jestem po wstrzyknięciu poczułam się słabo, miałam duszności, wysypke dostałam i kaszel. Od razu mnie wyciagneli pielegniarka poddała wapno i siedziałam pod opieką póki nie przeszły mi objawy. Nie wiem jak to jest dokładnie czy zawsze kontrast ma ten sam skład itd...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: tomografia komputerowa
PostNapisane: 2013-08-07, 23:49 
a to sie troche uspokoiłam, bo jednak bede musiała miec jeszcze robioną kontrol, juz sie nawet umówiłam na badanie. :-/ Mam nadzieje ze to 2 raz i ostatni, chciałabym już wrócić do zdrowia :-( Na szczescie jest to mozliwe tylko wymaga cierpliwości


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: tomografia komputerowa
PostNapisane: 2013-08-08, 16:40 
a to na kiedy masz wizyte? Jeszcze w tym roku? :aragorn:


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: tomografia komputerowa
PostNapisane: 2013-08-12, 23:37 
a co tak bojowo zakończony post?
no tak za 1,5 tygodnia w sumie, a czemu nie w tym roku?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO