dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Zabieg zwalczający suchość pochwy
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-08-01, 08:19 
Slyszalam niedawno o zabiegu MonaLisa Touch. Podobno pomaga on w przypadku suchości pochwy. Czy to prawda? Robila któras?? Proszę o opinie!!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zabieg zwalczający suchość pochwy
PostNapisane: 2013-08-02, 13:43 
Nie robilam ale słyszalam. I szczerze mówiąc wole prostsze rozwiązania. Przeczytaj dlaczego: http://kobiecosc.info/suchefakty/baza-w ... stetyczna/


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zabieg zwalczający suchość pochwy
PostNapisane: 2013-08-05, 10:26 
Ja tez uwazam ze nie ma co ingerowac w niektore miejsca.... Zdecydowanie jestem za naturalnymi rozwiazaniami. Nawet zele wydaja mi sie dosc "sztuczne", a co dopiero tego typu zabiegi..... Zreszta globulki to nie tylko najlepsze, ale tez najprostsze rozwiazanie


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zabieg zwalczający suchość pochwy
PostNapisane: 2013-12-12, 19:34 
Po raz pierwszy mialam taka suchosc zaraz po porodzie, szystko to hormony i tu zawiodly i jest to naprawde okropne uczucie:( teraz jestem w okresie menopauzy i znow pojawil sie ten sam problem ale juz nie liczylam ze minie. Stosowanie coodziennie zelow bylo zmora !!! I to kilka razy dziennie do tego wszystkie inne zmory menopauzy. Zrobilam zabieg Monalisa Touch po nim gdyby nie uderzenia gorada zapomnialabym o menopauzie i wieku jaki mam, piekne rezultaty wszystko uejdrnione, nie mam problemu z nietrzymaniem mocu i suchoscia.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO