dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

POMOCY ZAPAŚĆ PSYCHICZNA
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-11-08, 21:25 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-11-08, 21:12
Posty:1
Witam Mam 18 Lat Mieszkam W UK, Mój Problem Jest Taki Że Chcę Wydostać Się z tego Kraju Jak Najprędzej mało tego mam obiawy powracającej depresji wszystko mnie denerwuje.
Najbardziej Jednak zasmuciło mnie to że straciłem zaufanie dla najbliższych za to że okłamali mnie w moich planach, Mianowicie Chciałem w tym roku w wakacje zostac na stałe w PL skączyc wymarzony profil Informatyka Iśc na studia i ułożyć sobie życie z Ukochaną osobą przy Boku. Jednak Wszystko poszło lizać nie powiem Co bo od razu po przyjeździe na drugi dzien moja powiedziała mi że wracam do UK do pracy a już przed zakończeniem roku mówiłem jej że ten ESOL WGL MI SIĘ NIE PRZYDA I NAJLEPIEJ BĘDZIE JAK ZAMIAST TEGO CZEGOŚ ZNAJDĘ PRACĘ I ZAROBIE TROCHĘ NA SWOJE POTRZEBY, Toona wydarła się na mnie i powiedziała że mam się uczyć bo to jest ważniejsze potem praca. A ona w PL powiedziała mi że szkołę zrobię puźniej a teraz robota jest najważniejsza, Miałem Takie Nerwy że myślałem że parę osób straci zycie z nerwami w oczach spojzałem na dziadków u których maiałem mieszkac to oni powiedzieli mi że wyremątują kuchenkę na górze a ja im bym tylko zawadzał, a Mówiłem 3 miechy przed wyjazdeem że nie ma odpier... na jakieś bzdety jestem wściekłyjak sobie o tym pomyślę a Anglia jeszcze bardziej mnie dobija Ciągle jestem zły na wszystko jednyy kto mnie rozumie to Moja Dziewczyna a Tak to jestem sam pozostawiony swoim Nerwom kiedys załamię się i tyle będzie z ich gadania o pieniądzach w UK Bo tgylko o tyle im chodzi POMOCY NBIE WIEM CO ROBIĆ


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: POMOCY ZAPAŚĆ PSYCHICZNA
PostNapisane: 2012-01-02, 21:17 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-01-02, 21:14
Posty:5
Dla osób, które poszukują skutecznego i sprawdzonego kursu uwodzenia mam pewną wskazówkę odnośnie Wyższej Szkoły Uwodzenia, Wywierania Wpływu i Rozwoju Wewnętrznego. Byłam u nich na szkoleniu Alpha Female i jestem pod wielkim wrażeniem ich pracy. Są w każdym calu profesjonalni, wszystkie pozytywne opinie o nich i wysokie oceny są zgodne z prawdą. Jeśli więc zastanawiacie się nad wyborem szkoły, to śmiało możecie wybrać właśnie tę :) mają szereg różnych szkoleń i na pewno każdy z was coś dla siebie znajdzie :) mi pomogli przełamać moją nieśmiałość w stosunku do mężczyzn i nauczyli mnie, w jaki sposób postępować, by każdy facet zwrócił na mnie uwagę ;) szczerze więc polecam http://www.wyzszaszkolauwodzenia.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: POMOCY ZAPAŚĆ PSYCHICZNA
PostNapisane: 2012-01-03, 11:03 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-12-23, 13:09
Posty:5
Przykro to wszystko słyszeć, na pewno są osoby które cię kochają i którym na tobie zależy nie na twoich pieniądzach. Jesteś młodą osobą i faktycznie szkoda marnować te lata na pracę. Może mógłbyś w PL i się uczyć np zaocznie i pracować. Nie możesz pozwolić by inni wykorzystywali cię. Spróbuj na spokojnie pogadać ze swoją dziewczyną, jeżeli faktycznie zależy jej na kasie to może powinieneś odpuścić i zająć się swoim życiem i potrzebami. Pamiętaj że trzeba być dobrym człowiekiem i pomagać ale pomoc drugiemy jest czymś innym od wyzysku. Pozdrawiam i bądz dzielny


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO