dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Pomóżcie bo się już pogubiłam......
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-11-27, 13:35 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-11-27, 13:18
Posty:1
Witam, mam 20lat..... niby nie dużo, ale mam już za sobą pare myśli samobójczych, związanych z nieszczęśliwa miłością i złamanym sercem. Miałam wtedy 16 albo 17 lat i ta Miłość dopiero rozkwitała w nas- przynajmniej ja tak myślałam, ale jak zwykle wyszła lipa!;( .......Wtedy mój świat się zawalił, nic mnie nie obchodziło nic!!!! nawet rodzina, koleżanki, szkoła, nic!!!!!.... Siedziałam sama i ryczałam. Potem jak się okazało to ten chlopak zaczął pisać z moją siostrą- to mnie dobiło jeszcze bardziej, potem zaczęłam kręcić z innym ale też mi powiedział że jemu bardziej się podoba moja siostra..... więc znowu sie załamałam i zastanawiałam sie co jest ze mną nie tak, chciałam ze sobą skonczyć.
Długo dochodziłam do siebie tymbardziej żę ten pierwszy chłopak (moja 1 miłość) należał do naszej paczki z którą cały czas widywałam sie! długo nie mogłam zaufać chłopakom i bałam się tego uczucia..............Ale jakoś się pozbierałam. Teraz mam narzeczonego (jesteśmy ze sobą 3 lata) opowiedziałam mu o wszytskim, o tym co zdarzyło sie w przeszłośći. A niedawno mi powiedział, że chce jechać za granicę z kolegą,a ja się po prostu boję.....tyle było u mnie w rodzinie przypadków rozwodu przez to :-( ja go nie chce stracić, nie wiem co mam robić... boję się żę to nie bedzie tyko tak na jeden raz,że potem będzie mi tak częściej wyjeżdżał a ja będę tylko czekać;-(....... Miłość nie polega na tym zeby być osobno przeciez i widywać sie raz za czas- to nie jest wtedy milość!!!!!
I powiedzcie mi co ja takiego zrobiłam że zawsze mam pod górkę???? boję się żę nie bede miala na nic siły..... booooooję sięę!!!! :( Nic tylko płaczę i chodze jak struta...... nikomu tego nie życzę, nikomuuuuuu (nawet wrogowi).............


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pomóżcie bo się już pogubiłam......
PostNapisane: 2010-12-07, 21:02 
Witaj Cicha musisz uwierzyć w siebie! a jeśli chodzi o twojego chłopaka, to szczerze z nim porozmawiaj . Powiedz mu że nie chciałabyś by wyjeżdżał on to zrozumie! Życzę Tobie szczęścia w MIŁOŚCI i POZYTYWNEGO MYŚLENIA :-) Cieplutko Pozdrawiam.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Pomóżcie bo się już pogubiłam......
PostNapisane: 2010-12-07, 23:54 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-04-17, 16:27
Posty:763
Lokalizacja: z domu
szczera rozmowa, szczera rozmowa i nic tylko szczerze z num pogadać

_________________
'-Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro.'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pomóżcie bo się już pogubiłam......
PostNapisane: 2010-12-08, 14:32 
I ja tak myślę że tylko konstruktywna rozmowa może odnieść pożądany skutek. Do niego musi trafić to że pieniądze są tylko dodatkiem do życia a miłość jest jedyna i trzeba ją pielęgnować.Ja jestem pełen optymizmu że jeśli Cię twój facet kocha szczerze to zrozumie.I życzę wam wielu lat szczęście i głębokiej MIŁOŚCI.Z pozdrowieniami



Słowiczek napisał(a):
Witaj Cicha musisz uwierzyć w siebie! a jeśli chodzi o twojego chłopaka, to szczerze z nim porozmawiaj . Powiedz mu że nie chciałabyś by wyjeżdżał on to zrozumie! Życzę Tobie szczęścia w MIŁOŚCI i POZYTYWNEGO MYŚLENIA :-) Cieplutko Pozdrawiam.

Słowiczku i ja zgadzam się z twoją wypowiedzią, nie wiem dlaczego ale wyczuwam że jesteś jak światełko w tunelu które wskazuje drogę wyjścia.Pozdrawiam


Załączniki:
post-37224-1198069236.gif
post-37224-1198069236.gif [ 6.01 KiB | Przeglądane 1455 razy ]
Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO