dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Prezent na walentynki
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-02-11, 20:13 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-04-13, 15:19
Posty:219
Lokalizacja: Wałbrzych
Mam mega problem...w związku ze zbliżającym się 14 lutego. Otóż umówiliśmy się z dziewczyną, że nie będziemy spędzać walentynek w konsumencki sposób, i wydawać nie wiadomo ile pieniędzy na prezenty, tylko spędzimy go bardziej duchowo i mentalnie. Stwierdziliśmy że zrobimy sobie tylko romantyczne, nie wymagające pieniędzy prezenty (Ona na przykład pisze list jakiś taki romantyczny). I tutaj problem pojawia się mega! Nie wiem co wymyslić...romantyk ze mnie cienki, i nie mam pojęcia co bym mógł wymyślić...błagam pomocy! Ozłocę za każdy pomysł ;D

_________________
ObrazekObrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-02-12, 17:14 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Własnoręcznie ugotowana kolacja + pięknie przystrojony stół + jej ulubiona muzyka - standard, ale chyba każda dziewczyna będzie zadowolona ;)

[ Dodano: 2010-02-12, 16:18 ]
Przyszło mi jeszcze do głowy - może jakiś drobiazg, który będzie pokazywał, że znasz się na prawde dobrze? Coś odwołujące się do jej marzeń z dzieciństwa, zainteresowań, no wiesz, najskrytsze marzenie ;) Musiałbyś poszperać trochę w pamięci, może mówiła Ci kiedyś coś takiego? :)
Ja bym sie ucieszyła strasznie z takiego prezentu - jest klika rzeczy, drobiazgów, które sprawiłyby mi większą radość niż wycieczka dookoła świata ;) bo miałabym świadomość, że chłopak zna mnie na wylot ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-02-13, 10:30 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-11-21, 23:31
Posty:66
Lokalizacja: Deutschland
Oklepane kazdy robi kolacje ... ja mysle ze lepiej album ze wspolnymi chwilami, mozna sie przy tym duzo posmiac a i romoantyczny nastroj tez napewno sie znajdzie na tych fotografiach, wywolanie zdjec nie bedzie takie drogie ,a zdjecia pstryka sie w sumie czesciej teraz niz kiedys bo aparaty sa bardzo malutkie albo umieszczone sa w telefonie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-02-13, 15:27 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-04-13, 15:19
Posty:219
Lokalizacja: Wałbrzych
No kolacja niestety troszku odpada ze względów technicznych (mieszkam z rodzicami, a kolacja z familią za ścianą mało romantyczna ;D). Drobiazg z dzieciństwa...hmm...nie przypominam sobie niczego takiego, oprócz tego że zawsze marzyła o psie...ale to chyba zbyt ryzykowny prezent ;D Jednakże bardzo spodobał mi się pomysł Shy'm, i zrobiłem coś bardzo podobnego. Film z naszych wspólnych zdjęć, w tle nastrojowa muzyka i miłe teksty ;D może to jakoś wpadnie...mam jednak wrażenie że to odrobinę za mało ;D Dzięki za każdą dotychczasową pomoc ;D Wiedziałem że na ludzi z tego forum zawsze można liczyć ;P

_________________
ObrazekObrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-02-15, 18:11 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-11-21, 23:31
Posty:66
Lokalizacja: Deutschland
Milo wiedziec ze cie zainspirowalam - mam nadzieje ze wyszlo dobrze.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-03, 00:10 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-11-05, 16:47
Posty:77
A moze coś namalowac? Oczywiscie dla osob z zacieciem artystycznym :)

_________________
Małżeństwo jest jak oblężone miasto: Ci co są wewnątrz, chcą wyjść, natomiast Ci co są na zewnątrz, pragną się tam dostać :(


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezent na walentynki
PostNapisane: 2010-11-14, 20:58 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-11-09, 17:55
Posty:33
Może napisz wiersz,nawet jeśli nie masz talentu. kazde slowo bedzie wartościowe,bo płynace z serca:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezent na walentynki
PostNapisane: 2010-11-15, 15:51 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-11-10, 15:49
Posty:6
A może troszeczkę ostrzejszy prezent? Np wysmaruj swoją ukochaną taką czekoladą do ciała :) http://www.takapaka.pl/Produkt/282/czekolada_do_ciala


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezent na walentynki
PostNapisane: 2010-11-24, 16:08 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-10-12, 13:13
Posty:46
A ja na twoim miejscu przyrządziłabym romantyczną kolację. Nie wiem czy często gotujesz ale myślę że każda kobieta to doceni. Możesz ładnie się ubrać i następnie wydeklamować jakiś wiersz. Pamiętam tez że robiło się kiedyś fajne figurki z masy solnej. Może uda ci się wykonać jakąś ładną ramkę na zdjęcia z masy solnej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO