dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Jak rzucić palenie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-04-26, 10:00 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-03-31, 20:33
Posty:134
Nigdy nie myślałam, że rzucenie papierosów jest takie trudne, albo ja jestem jakaś dziwna, próbowałam już aptecznych środków, e-papierosów no i nie mogę rzucić, to koszmar jakiś dosłownie, ograniczyłam co prawda, ale mimo chęci i dość silnej woli, całkowicie rzucić nie mogę, jak tylko poczuje dymek to coś mi się robi i prędzej czy później sięgam po fajkę, są jakieś sposoby inne na rzucenie palenia?

_________________
http://msadvertising.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak rzucić palenie?
PostNapisane: 2011-04-26, 19:09 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-04-09, 13:25
Posty:65
Kolega jak rzucał palenie, to do każdego papierosa wciskał końskie włosie - skuteczne, smród jest taki, że od razu odechciewa się palić. Ale to tylko dla porządnie zdesperowanych ludzi.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak rzucić palenie?
PostNapisane: 2011-04-26, 21:55 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-02-28, 09:05
Posty:95
To nie wiesz, że palenie już dawno nie jest w modzie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak rzucić palenie?
PostNapisane: 2011-04-26, 23:08 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-04-26, 23:00
Posty:7
ja jestem tego zdania że aby rzucić palenie trzeba mieć bardzo silną wolę i mocno się zaciąć do tego. Jeśli nie masz tyle siły by sama sobie z tym poradzić to najlepiej skorzystać z terapi antynikotynowej , masz wtedy dodatkowe wsparcie. Są nawet takie gdzie starcza jedna wizyta by zwalczyć nałóg więc może taką drogą będzie ci łatwiej .


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak rzucić palenie?
PostNapisane: 2011-04-29, 21:25 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-04-29, 21:07
Posty:4
A może by tak poddać sie terapii antynikotynowej? Nigdy nie jest za późno na podjęcie decyzji o rozstaniu się z nałogiem. Salon do którego uczęszczam na zabiegi (centrum chantal w Warszawie) oferuje właśnie taki rodzaj terapii dopasowanej indywidualnie do każdego pacjenta. Warto sprobować, może akurat taki zabieg pozwoli raz na zawsze rzucić palenie ?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak rzucić palenie?
PostNapisane: 2011-04-30, 17:54 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-04-30, 17:47
Posty:1
Jest chyba wiele sposobów: plastry, tabletki do ssania, inhalatory, gumy. Ale tak od siebie mogę polecić miętuski :) Mój tata jak rzucał palenie kupił sobie miętowe cukierki, i za każdym razem gdy chciał zapalić wybierał takiego cukierka. Może nie na wszystkich to zadziała, ważna jest również chęć rzucenia i silna wola, ale można spróbować :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak rzucić palenie?
PostNapisane: 2011-04-30, 18:58 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-03-30, 22:37
Posty:40
Wypal cala paczke papierosow, jeden za drugim, zuj gumy, zamiast po papierosa siegnij po jakas malo kaloryczna przegryzke.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak rzucić palenie?
PostNapisane: 2011-05-04, 11:34 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-05-04, 11:30
Posty:111
Floral napisał(a):
A może by tak poddać sie terapii antynikotynowej? Nigdy nie jest za późno na podjęcie decyzji o rozstaniu się z nałogiem. Salon do którego uczęszczam na zabiegi (centrum chantal w Warszawie) oferuje właśnie taki rodzaj terapii dopasowanej indywidualnie do każdego pacjenta. Warto sprobować, może akurat taki zabieg pozwoli raz na zawsze rzucić palenie ?


Ja chodzę też na taką terapię do Chanta'l. Próbowałam wcześniej plasterków, gum, ale to nic nie daje. Potrzebne jest wsparcie w rodzinie oraz pobyt pod czujnym okiem specjalisty :) Przede wszytkim łaknienie jest mniejsze, a to już duży sukces


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak rzucić palenie?
PostNapisane: 2011-05-10, 10:15 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-10-03, 19:01
Posty:10
A korzystał ktoś może z tych metod co się kładzie ręce na jakiejś tacce i podobno ma sie przestać palić?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak rzucić palenie?
PostNapisane: 2011-05-10, 14:42 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-03-30, 22:37
Posty:40
Ja nie, ale brzmi ciekawie :-P Moze chodzi Ci o rezonans magnetyczny?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO