dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2006-08-01, 21:21 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2006-08-01, 21:13
Posty:1
czesc
mam problem z przedwczesnym wytryskiem, prubowalem juz ruznych kremuw znieczulajacych i prezerwatyw opuzniajacych ale efekty byly mizerne.
moze mi cos doradzicie bo zaczynam sie zalamywac a moja dziewczyna tymbardziej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-08-01, 22:16 
Adept
Offline

Dołączył(a):2006-07-17, 20:17
Posty:24
@ prezerwatywy albo lepiej 3. ewentualnie jest takie cwiczenie ktore polega w skrocie na masowaniu czlonka i mocnym ucisku go przed samym wytryskiem(przy czym wytrysk ma nie nastapic) po pewnym czasie wytworzy sie odruch polrgajacy (rownierz w skrucie) na zaprzestawaniu produkcji nasienie na skutek ucisku. Jeszcze zauwarz ze toz przed samym wytryskiem jadra unosza wie w gore, pociagnij je w tedy delikatnie w dol i podniecenie minie na kilka minut lub niech zrobi to twoja dziewczyna. No to tyle. Acha czeste uprawianie sexu nie rozwiarze twojego problemu raczej moze go poglebic wyprobuj te sposoby cos ci powinno pomoc :-P

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-08-13, 16:39 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-08-13, 16:19
Posty:3
Lokalizacja: Poznań
Z autopsji wiem, że zawsze ale to zawsze może cos wyleciec na zewnątrz... To zeleży od wiellu czynnikow.
Najlepszym i najskuteczniejszym sposobem aby maksymalnie kontrolowac wytrysk jest TRENING. Duuuzo onanizowania pomaga... Trzeba wyczuc kiedy mleczko zaczyna wplywac do penisa. Profesjonaliści wiedzą z jakim uczuciem proces ten zaczyna następować... Trenig trenig i jeszcze raz trening... :shock:
najlepiej trenowac z kobietami gdyz w zaleznosci od ich atrakcyjnosci moga nastepowac rozne ciekawe sytuacje... to pomaga w poznijszym zyciu. Profesjonalisci wiedza o czym mowie.

/pozdro i do roboty! :->


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-08-13, 16:54 
osobiscie nie chcialabym, zeby moj chlopak borykal sie z tym samym problemem co kolega Sprinter, gdyz co to za przyjemnosc dla kobiety, jezeli facet za wczesniej dochodzi- żadna :oops: Goral ma racje tylko praktyka czyni mistrza, takze do roboty Sprinter[/b]


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-08-13, 16:57 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2006-08-13, 16:07
Posty:3
chcialam jeszcze dodac, iz pod nickiem Gosc kryja sie moja skromna osoba :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-08-15, 14:17 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2006-08-15, 14:11
Posty:1
[shadow=darkred]czesc moge w tym pomoc mam na imie magda zadzon do mnie a napewno cos poradze(bez sponsorowania!!!) 512778258 lub 876447773[/shadow]


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-08-15, 14:50 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-16, 18:16
Posty:878
Lokalizacja: ja sie wzialem:D
512778258 Ty to jestes jakas szamanka?:D
Uwazaj bo jak bedziesz tak sie reklamowac to wszyscy faceci na forum zaczna miec nagle problemy z wytryskiem... :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-08-16, 12:03 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2006-08-16, 11:47
Posty:3
<ściana> Jak ty chcesz mu pomóc On ma laske i to ona powinna mu pomagać...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-08-27, 09:06 
wyprubij stary sposób nie tam jakies kremy walnij sobie ze 3 piwa i bedzie sie ...... z 1h jak nie lepiej :D:D:D jak to sie mówi "pij pij niebedziesz mógł " ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-08-27, 13:42 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-16, 18:16
Posty:878
Lokalizacja: ja sie wzialem:D
Lol, to jest dobre:D Kolega ma racje, najlepsze sa stare sprawdzone sposoby, a poza tym pannie jak sie spodoba to nie bedzie Ci zabraniala pic przed stosunkiem...same plusy 8-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO