dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

RATUNKU POMOCY HELP
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-05-07, 15:01 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-05-07, 14:51
Posty:1
POTRZEBUJE PILNEJ ODPOWIEDZI !! ;(
dokladnie 6 kwietnia dostalam miesiaczke a 10 mi sie skonczyla ... a 13 kochalam sie ze swoim chlopakiem. uzywalismy prezerwatywy nie doszlo do wytrysku we mnie !! przed wytryskiem wyjol on penisa zciagnol prezerwatywe i zrobilam mu loda...
doszlo do wytrysku... po czym zaczelismy sie przytulac... jego sperma znalazla sie na moich wargach i w okolicach lechtaczki.... ;( czy jest mozliwosc ze zaszlam w ciaze ?? ;( teraz powinnam dostac miesiaczke ale niestety nie mam ;( BLAGAM POZMOZIE MI i odpowiedzcie czy jest jakies prawdopodobienstwo ze jestem w ciazy ?? ;( bardzo sie boje


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-07, 15:57 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-02, 00:12
Posty:48
Najlepiej zrób test ciążowy, a jeszcze lepiej jak wybierzesz się do ginekologa po 100% pewności. Nie chcę Cie straszyć, ale jeżeli sperma znalazła się jak sama twierdzisz w okolicach łechtaczki to mogła też dostać się dalej co niekoniecznie musiało być zauważone. Ale zrób sobie test, a najlepij wybierz się do ginekologa-wtedy będziesz wiedzieć napewno na czym stoisz.
Powodzenia

_________________
życie daje nam tyle pięknych chwil...nauczmy się z nich korzystać


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-07, 21:14 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
Odpowiedzi udzielam juz na PW ale moze ktos ma ochote pisac to zapraszam wiec nie zamykam :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-11, 22:04 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-10, 17:28
Posty:566
Lokalizacja: Wrocław
Bardzo czesto spotykam sie z takimi pytaniami i zawsze odpowiadam tak samo.. Oczywiscie prawdopodobienstwo jest jednakze zwykle okres spoznia sie nie z powodu ciazy a stresu zwiazanego z obawy o ciaze do tego wszystkiego powodow opoznienia moze byc wiele. Jednak zawsze nalezy wszystko sprawdzic i tak jak juz werka pisala warto zrobic test albo isc do lekarza.

Dodam jeszcze, ze warto po prostu byc ostroznym nastepnym razem a nie bedzie ani stresu ani wpadki :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO