dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Seks przed 18- stką
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-05-19, 17:42 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-05-19, 17:15
Posty:9
Czy ktoś z was miał chęć na seks przed osiemnastką, bo ja szczerze mówiąc tak]


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-19, 17:49 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-08, 20:45
Posty:248
Lokalizacja: SzczyŻółw
Moze i chcial ale Ty masz 14 lat. :-/ Daruj sobie, a chyba nie chcesz miec pozniej opinii puszczalskiej. Zakochasz sie w kims tak naprawde i moze wtedy? Powinniscie sobie ufac, ja Ci tylko radze. Taki sex z byle kim jest jak byle co. :mrgreen:

_________________
join #care


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-19, 18:19 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-05-14, 19:59
Posty:15
Lokalizacja: z Twojego snu
Chęć sobie można mieć. Ale czy warto to robić? Często w wieku nawet 18stu lat dziewczyny podejmują niedojrzałe decyzje odnośnie seksu. Kiedy już dojrzejesz - prędzej czy później tak się stanie - bezinteresowny seks, z byle kim przestanie Cię bawić, tak samo będzie z Twoim partnerem. Jednak czy nie będzie zniesmaczony, wiedząc, że wcześniej "kochałaś się" na prawo i lewo? Trudno określić, który jest tym "jedynym", ale w wieku 14stu lat tego nie określisz. Możesz mówić, że jesteś nie wiadomo jak dojrzała - jednak i w to nie jestem w stanie uwierzyć, patrząc na temat jaki założyłaś. Przeszłość jest tatuażem, który może naznaczyć w jakiś sposób Twoje dalsze życie. Chęć to jeszcze nic złego - nie przekładaj tego na czyny. To tylko rada. Nawet ta - wyżej wspomniana przez kolegę - opinia puszczalskiej może nie być tak bolesna, jak sam fakt później, że Twój partner może traktować Cię "inaczej" ze względu na Twoje nieprzemyślane błędy z młodości, którym przecież można zapobiec.
... i pisze to osoba, zaledwie o rok od Ciebie starsza ;). Mogłam mieć setki razy chęć, fantazje może nawet były czy wyobrażenia. Jednak teraz, bez odpowiedniego mężczyzny, i kilku innych czynników - nawet nie śniło mi się, żeby komuś się oddać.

Ale to zapewne kwestia osoby.

Wiesz, sama chęć na seks nie jest zła, póki ta chęć nie obraca się w czyny. Lepiej unikać tego, co może być niekorzystne dla Ciebie w późniejszej przyszłości... lub nawet tej niedalekiej...

Pozdrawiam.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-19, 18:53 
ja zrobiłam bład i niestety uprqawialam seks przed 18 rokiem zycia.... bardzo tego zaluje tymbardziej ze ten chlopak zostawil mnie po 2 latach bycia razem dla innej


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-19, 20:06 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
Seks przed 18... kazdy podejmuje decyzje za które musi sam odpowiadac w pozniejszym czasie. Ja uprawiałam seks zanim skonczyłam 18 latek... Nie załuje, ale moj partner niezbyt dobrze to przyjął... jednakze nie patrzył na to co było lecz na to co jest i bedzie:)

Ale wracając do pytania.. chec pewnie ma wiele osób ponizej 18 roku zycia co nie oznacza ze to robią


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-19, 20:17 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Nie warto ;)
Później będzie lepiej smakować :D
Ja będę miała w grudniu osiemnastkę, ale też nie zamierzam tego zrobić w tym roku ;) chciałabym poczekać chociaż do 19-20 ;) (tak minimum ;)) )


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-19, 20:50 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-05-19, 20:36
Posty:3
warto poczekać na osobę która jest tego warta bo pózniej poprostu się bardzo żałuje :-|


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-20, 08:29 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-10, 09:50
Posty:75
Angie poczekaj... tu nie chodzi o magiczny wiek 18 lat, tylko o dojrzalosc do tego. Spotkaj kogos kto bedzie wart tego Twojego pierwszego razu. Kiedy bedziesz juz wiedziala, ze to jest to co naprawde chcesz zrobic a nie "bo taki mi wlasnie wpadl pomysl do glowy".


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-20, 14:00 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-10, 17:28
Posty:566
Lokalizacja: Wrocław
Nie powiem kiedy byl moj pierwszy raz. Uwazam, ze pewne rzeczy warto zachowac nie tyle dla siebie co dla jakis blizszych znajomych, ale napewno nie dla tak szerokiego grona. Jednakze nie zaluje, choc moglam zaczekac :) Nic mi to nie dalo w zyciu. Mysle ze wiek 18 moze byc taka oznaka, ze jestesmy dorosli ale.. tak jak mowila Angie, chodzi o inna dojrzalos, jak dla mnie to psychika musi byc odpowiednio nastawiona do tego warto by blo by zrobic to z osoba, ktora jest nam naprawde bliska :)

_________________
Nie pragnij być lepszym od innych, najpierw bądź samym sobą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-20, 18:14 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-05-19, 20:36
Posty:3
moja koleżanka nie poczekała i wpadła w wieku 15 lat :-(


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 61 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO