dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Przebieracie się?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-03-12, 17:11 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-09-18, 16:07
Posty:5
Mój chłopak namawia mnie, żebym kupiła sobie strój pielęgniarki w nim dla niego wystąpiła. krótko jesteśmy razem ale wiem, że próbował już takich zabaw z poprzednią dziewczyną. nie chcę być gorsza od niej więc pewnie się zgodzę ale powiedzcie co tym myślicie i jakie są wasze doświadczenia?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-16, 12:07 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-03-16, 01:50
Posty:12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Na pewno nie będziesz gorsza,jak się nie przebierzesz za pielęgniarkę,musisz zadać sobie pytanie czy chcesz tego spróbować,moim zdaniem to fajna zabawa takie przebieranie,kiedy miałem dziewczynę zawsze cieszyłem się,gdy ma coś nowego :oops:

_________________
All The Best


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-17, 16:09 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-02-01, 19:13
Posty:10
Zeby go zaskoczyc to przebierz sie za cos innego, nie za pielegniarke ale np za policjantke czy pokojowke :P bedzie cie nosil na rekach :)

_________________
www.stylowabielizna.pl
Zapraszam!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-17, 17:08 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-12-11, 17:21
Posty:31
Że też nie mogą wymyślić jakiś ciekawszych zawodów...;)pielęgniarka albo gosposia;)
podajcie dziewczyny propozycje może coś innego ich zakręci;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Przebieracie się?
PostNapisane: 2010-09-27, 08:37 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2008-11-11, 21:20
Posty:190
A może zabawić się tak jak Sławek? http://www.youtube.com/watch?v=P_pLoXqxIw0

_________________
Można taniej


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Przebieracie się?
PostNapisane: 2010-10-03, 19:05 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-10-03, 19:01
Posty:10
My z dziewczyna ostatnio urządziliśmy sobie zabawę w niegrzecznego doktorka więc sie przebralismy. Musze wam powiedziec ze ten seks byl cudowny :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Przebieracie się?
PostNapisane: 2010-10-17, 20:43 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-10-12, 16:56
Posty:31
Nie próbowałam nigdy tego typu zabaw,ale to może być ciekawe:).

_________________
meble biurowe meble kuchenne warszawa projektowanie wnętrz warszawa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Przebieracie się?
PostNapisane: 2011-07-21, 00:04 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-07-20, 23:33
Posty:3
Ale taką jak z ZOZU w tych gumowych trepach???


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Przebieracie się?
PostNapisane: 2011-07-21, 01:20 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-07-20, 23:33
Posty:3
Zrobisz karierę. Odwagi. Musisz być napewno zgrabna a on chce Cię podziwiać jak gwiazdę. Tylko nie gaś swiatła podczas występu bo jemu nie chdzi o kino. Powiedz mu tylko delikatnie że jak każda gwiazda lubisz komplet widzów na widowni bo ma nad Tobą przwagę.
Doświadczenia przyjemne w odróżnieniu do wizyty u lekarza. Jako Kobieta której zależy na gościu bądz ostrożna. Jemu nie chodzi o to - o czym Ty myślisz. Apetyt rośnie w miarę jedzenia.A co jak zabraknie zawodów. Przerobicie wszystkie stroje- co wtedy - wtedy zechce zmienić modelkę. Zangażuj go w to i niech to On Ci kupi ten pseudo "fartuch".A skoro już próbował z poprzednią to chyba miała kiepski strój albo kiepsko grała. A może to takie podchody z braku odwagi. Każdej to mówi i może któraś się w końcu podda. I zapytaj dlaczego akurat ta grupa zawodowa???. I jeszcz Ci powiem że to napewno nie jest ZNACHR i że w medycynie to nic nadzwyczajnego. Norma. Poleć mu program FASHION. To małolat -zdobywa doświadczenia a ty w kolejnych strojach będziesz kolejnymi zdobyczami. Pamiętaj że dle Ciebie to będzie tylko premiera i bedziesz ciekawa jak Ci wyjdzie. I co inni na to skoro już o tym piszesz to potem to pokarzesz. Badz odlotowa i 100% jak prawdziwa gwiazda nie jak pielęgniarka z ZOZU.I nie bierz tago do serca bo nie o serce mu chodzi- to nie jest tez Religa. Miłej zabawy i to TY się w to zabaw, zaskocz go, nie badz sztuczna. Niech leci po seansie po kolejny zestaw ubrań.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Przebieracie się?
PostNapisane: 2011-08-29, 16:18 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-08-29, 00:08
Posty:2
Lokalizacja: Łódź
przebieranie jak najbardziej, super sprawa :)

_________________
architekt wnętrz Warszawa - architekt wnętrz Warszawa mieszkania Poznań - mieszkania Poznań


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO