dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Gimnazjum
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-08-23, 17:29 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-28, 19:50
Posty:1365
Lokalizacja: Rzeszów
Chodzicie? Chodziliście? Idziecie? Jakie macie wspomnienia? CZy uwazacie ze wydzielenie gimnazjów (?) bylo dobre? Czy lepszy byl system 8 lat podstawowki?

_________________
Żaden człowiek nie jest nielegalny.

You've got a reason to live, say I don't wanna be in love, I don't wanna be in love.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-23, 17:52 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-01-23, 18:59
Posty:820
Lokalizacja: PrUsIcE
Dla mnie to obojetne ja wspominam swietnie moje lata gimnazjum chcialbym tam wrocic mimo tego ze moja klasa byla najgorsza pod wzgledem zahowania w szkole heh :diabel:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-23, 19:34 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Jak dla mnie gimnazjum było w porządku, 100 razy lepiej niż w podstawówce, nauczyciele zaczynają Cię odrobinę traktować jak dorosłego, chociaż niewiele i to też wszytko zależy od nauczyciela i ucznia :diabel: . Na pewno ludzie są bardziej zgrani, pierwsza połowa pierwszej klasy trochę nauki, a potem luzik ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-23, 19:57 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 00:50
Posty:163
W gimnazjum zbiera się najbardziej głupia młodzież. To są jeszcze dzieci, ale wydaje im się, że już są dorośli i za wszystko chcą odpowiadać. Rzeczywistość brutalnie weryfikuje ich samodzielność i dorosłość.

Wyobraźcie sobie grupkę napalonych 15-latków którym wszystko kojarzy się z seksem i grupę głupiutkich jak but i naiwnych jak dziecko panienek wyglądających jak 30-letnie... panie lekkich obyczajów.

_________________
ema jest najgorszym administratorem jakiego spotkałem w sieci.
Stronnicza i nerwowa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-23, 20:09 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-30, 16:46
Posty:540
Lokalizacja: Strzelce Opolskie
ja tam gimnazjum wspominam nawet miło, ale dopiero od szkoły średniej zaczyna się naprawdę ciekawie

_________________
po prostu, zwyczajnie, normalnie ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-23, 20:36 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Dishman napisał(a):
W gimnazjum zbiera się najbardziej głupia młodzież. To są jeszcze dzieci, ale wydaje im się, że już są dorośli i za wszystko chcą odpowiadać. Rzeczywistość brutalnie weryfikuje ich samodzielność i dorosłość.

Wyobraźcie sobie grupkę napalonych 15-latków którym wszystko kojarzy się z seksem i grupę głupiutkich jak but i naiwnych jak dziecko panienek wyglądających jak 30-letnie... panie lekkich obyczajów.


ehh... Jeżeli Ty masz taką wizję szkoły to pozwolę sobie na pytanie: kiedy ostatnio odwiedziłęś jakąś w czasie roku szkolnego? Czy może Twoje poglądy opierają się wyłącznie na tym co przekazują brukowce?

Zgoda zdarzają się takie przypadki ale sory, żyjesz stereotypami! Powiedzieli Ci młodzież jest zła, zdegenerowana, banda dziwek, nimfomanek i zboczeńców, a Ty oczywiście teraz w każdą teorię na tym opierasz?!

Do cholery, równie dobrze mogę powiedzieć, że trzydziestolatkowie to banda zarozumiałych skąpców, dla których jedynym celem w życiu jest oskubać jak najwięcej frajerów z kasy! Ludzie jak można żyć myśląc według takich stereotypów!?
Oczywiście najprościej jest stwierdzić że młodzież jest do bani, nic z nich nie będzie - właśnie przez to biorą się te Twoje nastoletnie prostytutki :roll: Przedstawię Ci sytuację widzianą z drugiej strony: chcesz być kimś, skończyć szkołę znaleźć pracę, założyć rodzinę, fajnie nie? Ale w szkole, w domu, w sklepie, w kościele od moherów, słyszysz z nich to nic nie będzie, idziesz spokojnie ulicą a jakaś babcia spluwa ci pod nogi i mówi 'narkomanka' (bo masz np. spodnie moro) :roll: W końcu czowiek sobie odpuszcza bo ile można udawać że nie jesteś wielbłądem? I wtedy jest ' a nie mówiłam?? przecież to banda zboczeńców i narkomanów' i kółko się zamyka. Narzekać każdy potrafi, ale czy ktokolwiek próbował zrozumieć i pomóc? :roll: Gdybyś chciał wiedzieć to ta banda nastoletnich prostytutek ma zainteresowania, plany na przyszłość, i nie raz lepiej poukładane w głowie nić 20 letni 'staruszkowie'... Nie mówię, że są odpowiedzialni i dojrzali, ale kurde nikt się taki nie rodzi, a wasza rola jest taka, żeby pomóc ludziom w tym wieku się tego nauczyć!
Wyobraź sobie sytuację, że to Ty jesteś nazywany prostytutką, bo komuś coś się tak uwidziało, bo Fakt napisał że 14-latkowie to zboczeńcy, bo radio Maryje głosi że to banda popaprańców bez przyszłości. Miło? Nie sądzę. Dlatego szlag mnie trafia jak słyszę takie opinie :-x


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-23, 21:12 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
A to może głupie, ale ja nie wiem co mają spodnie moro, do narkomanii :-P

Kasioolka, pozazdrościła olce avatara chyba, bo zmieniła.

Oj, żeby ci młodzież nie pokazała, jaka naprawdę być może, bo będzie z tobą krucho
:diabel:

Myślę że gimnazjum nie jest złe i bardzo się ciesze że nie ma 8letniej podstawówki, ponieważ, w gimie są nowi nauczyciele, u którzy cię nie znają i zapracować można na nową opinie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-23, 21:16 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
szostoll napisał(a):
A to może głupie, ale ja nie wiem co mają spodnie moro, do narkomanii :-P


Ja też nie, ale dla znajomych mi moherów szerokie/moro spodnie = szatan, narkotyki, seks, wulgaryzmy, przestępstwa, spaczona hierarcha wartości :roll:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-23, 21:29 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Cytuj:
Ja też nie, ale dla znajomych mi moherów szerokie/moro spodnie = szatan, narkotyki, seks, wulgaryzmy, przestępstwa, spaczona hierarcha wartości


Hehe, dobre muszę takie spodnie kupić.

A i w gimie są ładne dziewczyny :-D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-23, 21:37 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 00:50
Posty:163
Swoja wiedzę czerpie na bazie obserwacji. I z moich obserwacji wynika, że młodzież w gimnazjum jest własnie taka jak ją opisałem.

_________________
ema jest najgorszym administratorem jakiego spotkałem w sieci.
Stronnicza i nerwowa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO