dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Sesja
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-11-24, 13:05 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-02-27, 11:54
Posty:100
Sesja zbliża się wielkimi krokami. W tym semestrze mam 6 egzaminów – masakra jakaś.
I wpadłem na pewien pomysł, tylko trochę mam cykora, a poza tym nie do końca mam przekonanie co do jego realizacji. Czy korzystaliście kiedyś z jakiś pomocy na egzaminie? Mam na myśli, jakieś zestawy do podsłuchu, gdzie można podyktować pytanie; słuchawkę w uchu gdzie ktoś dyktuje ci odpowiedzi itd. korzystaliście kiedyś, albo ktoś z waszych znajomych z czegoś takiego?

_________________
Elo


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sesja
PostNapisane: 2011-11-24, 22:17 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-02-12, 14:14
Posty:141
No musze przyznać że ciekawy temat :D

mój kumpel kiedyś bawił się w coś takiego. Tylko, że strasznie narzekał, bo połasił się i kupił chiński szajs, który do niczego się nie nadawał. Były błędy w połączeniu, miał problemy ze zrozumieniem kumpla, który do niego nawijał itd.

_________________
Ta na avatarze to nie ja :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sesja
PostNapisane: 2011-11-25, 13:14 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-11-18, 13:34
Posty:54
A będziesz miał warunki na takie ściąganie? Tzn. czy bardzo pilnują studentów, jak wygląda sala, czy masz egzaminy ustne, czy pisemne... No i czy masz kogoś, kto będzie Ci nadawał info ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sesja
PostNapisane: 2011-11-25, 14:18 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-02-27, 11:54
Posty:100
Tak, no właśnie bez problemu dałbym radę,bo egzaminy mamy testowe, do tego całym rokiem na wielkiej auli a na niektórych egzaminach jeszcze zaoczniaki do nas dołącza więc dałbym radę spokojnie. Tylko musze mieć właśnie pewność ze sprzęt jest dobry. Bo nie chce się denerwować na egzaminie czymi wszystko zadziała, nie przerwie połączenia itd.

_________________
Elo


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sesja
PostNapisane: 2011-11-25, 15:30 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-02-12, 14:14
Posty:141
no dlatego tak jak mówie nie napalaj się na chiskie tanie podróby bo nic z tego nie bedzie. a poza tym szkoda ryzykowac wywaleniem ze studiów.
poszperałam troche w necie. mysle ze jak chcesz sie w to bawic na powaznie to lepiej zaiwestowac troche kasy ale za to miec pewność.
potem mozesz nawet komus wypozyczac taki sprzęt za hajs i zawsze Ci sie troche zwróci :P
zobacz sobie http://www.spy-shop.pl/szpiegowska-mikr ... -p-57.html

_________________
Ta na avatarze to nie ja :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sesja
PostNapisane: 2011-11-30, 01:35 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-21, 00:12
Posty:17
A ja Ci radzę się nauczyć. Skoro jest 6 to na pewno da się na nie nauczyć, zwłaszcza, że są testowe. Zawsze można zdać w poprawkowej.
Nie rozumiem ludzi którzy idę na studia, żeby ściągać, a potem uważają się za wykształconych. W głowie się nie mieści...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO