dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

ustawa 2012
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-05-31, 14:27 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-05-31, 14:26
Posty:1
Witam,
zastanawiam się czy warto wziąć udział w szkoleniu na temat nowej ustawy refundacyjnej, która wejdzie w życie 01. 01. 2012.

Słyszałem, że na szkoleniu można zapoznać się z praktycznym podejściem do nowych przepisów, m.in. z ekonomicznymi konsekwencjami rozwiązań wprowadzonych nową ustawą , w tym w szczególności zagadnień związanych z system payback oraz sposobem wyliczenia kwoty przekroczenia (ocena wzoru zawartego w ustawie oraz próba przedstawienia wyliczenia), jak również 3% podatek refundacyjny.

Czy ktoś brał udział w podobnym szkoleniu? Słyszałem że jakaś grupa prawnicza jest organizatorem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: ustawa 2012
PostNapisane: 2011-06-06, 13:09 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-05-25, 10:09
Posty:2
Tak, brałem udział w szkoleniu 17 maja w Gliwicach, również organizowanym przez grupę prawniczą.
Na pewno warto wziąć udział w takich warsztatach, ponieważ nowe przepisy będą wymagały od firm farmaceutycznych zdecydowanych zmian, np. w zakresie struktury prawno-biznesowej przedsiębiorstwa. Konieczne może być wypracowanie innych modeli dystrybucji leków, zmiana strategii cenowej, a także nowe podejście do marketingu produktów refundowanych. Możliwe rozwiązania dla firm to modyfikacje istniejących struktur prawno-biznesowych lub tworzenie zupełnie nowych modeli.

Dodatkowo uczestnicy takich warsztatów zawsze otrzymują materiały szkoleniowe.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO