dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Chat... co i jak.. ee to juz było... :P Ja lubie.. a Wy ??
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-06-14, 00:55 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
Otóż to.. Chat.. Ludziom kojarzy sie raczej z głupowatymi podrywami, debilnymi tekstami,ludzmi podszywającymi sie pod lepszych od siebie...

Otóz nie,,,

Mamy pokój gdzie jest spokój od takich durnych spraw... - nie ręczę za wszystkich :P - ale do rzeczy.... :P

Pokój Pogawędka..

O czym tam sie rozprawia?
O wszystkim... o życiu.... o sprawach mniej i bardziej waznych.. można tam poznać ludzi którzy posiadają wiedzę w czymś w czym my nie posiadamy i pomogą nam zawsze :)

Przedstawie delikatnie o co kaman...

Wchodząc na sam chat wiatmy sie z każdym.. - dlaczego? ano zeby pokazaz ze sami chcemy sie z nimi zapoznać...
Samo przywitanie sie pokazuje ze mamy w sobie kulture oraz przyjażń a także chęć poznania siebie nawzajem...

Co dalej... głupie pytanie " co u Ciebie" może sprawić ze zyskamy wspaniałych przyjaciół... To nie boli a mozemy zyskać... :) i to czasem naprawde wiele...


Ja sama wiele sie tam nauczyłam...

Piszcie czego i od kogo mozna sie nauczyc... piszcie co sie dzieje na chacie kiedy Wy jestescie... nuda?? czy jest fajnie?

Za co lubicie pokój Pogawędka a za co nie ??


Wszelkie opinie mile widziane... :)))


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-06-14, 01:47 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-10, 17:28
Posty:566
Lokalizacja: Wrocław
Jakis czas temu odeszlam z pogawedki. Wiedzialam, ze idzie sesja i obrona i ze nie bede miala czasu. Bylam jedna z tych osob ktore trzymaly ten czat w kupie, ale nie czulam sie na nim juz tak dobrze jak kiedys. Zrezygnowalam i poplynelam w sesji egzaminiacyjnej i pracy magisterskiej. Niedlugo po tym przyszlo do mnie kilka osob a pozniej jeden z serwer operatorow, ktory poprosil mnie bym wrocia. Zgodzilam sie pod pewnymi warunkami, ktore w sumie nie zostaly dotrzymane ale znalazlam i tak inny sposob na to by czat powrocil do zycia bo gdy go zastalam po niedlugim czasie przerwy to swiecil pustkami. Co dzialo sie dalej?

Znalazlam to forum.
Super ludzi.
Mila atmosfere.
Cieply klimat.
Szerokie tematy.

Spodobalo mi sie i z Pawlem postanowilismy wspolpracowac. Owszem, ostatnio wiecej mnie nie ma niz jestem ale udalo mi sie zebrac bardzo fajna ekipe, ktora jest polaczeniem ludzi stad oraz ludzi ze starej ekipy pogawedki. Mysle ze dogadujemy sie super, atmosfera jest mila a wszystko dzieje sie tak jak dziac sie powinno :)

To wlasnie do pokoju przychodze wtedy kiedy chce sie zrelaksowac, pogadac o zwyklych rzeczach lub po prostu cieszyc sie z innymi moimi sukcesami (na szczescia na uczelni ostatnio tylko sukcesy).

Przy okazji dziekuje calej ekipie, ktora wlasnie taka atmosfere stworzyla. Dzialajacie tak dalej! Tym czasem tych, ktorzy nas jeszcze nie odwiedzili zapraszam serdecznie :)

_________________
Nie pragnij być lepszym od innych, najpierw bądź samym sobą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-06-14, 01:56 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
Wypowiem sie i ja :)

Mój pierwszy raz....

Heh

Weszłam.. napisałam cześć...
i poszło..
Jak burza..
Z kazdym mogłam pogadac o wszytskim,,,
Cos pięknego,,,
Nagle tyle osób zobaczyło ze jestem i kazdy miał ochote zamienić ze mną pare słów

Te pare słów zamieniło sie w dłuugie rozmowy..
Od wielu nauczyłam sie wiele..
Od Niespi, od Foxa, od Sybera...

Kazdy z nich mozolnie i spokojnie tłumaczył mi czasem pojedynczy skrót...
Za to Was Kocham... :)


Ale do rzeczy...

Sam chat... dał mi wiele... np. co zapytacie...
Otóz dał mi mozliwość poznania ludzi którzy maja wiele pasji... pasji takinteresujących ze az wciagających... tłumacząc przy tym wszystko o co zapytałam...
Piekna sprawa - ludzie którzy potrafia zrozumieć, że ktoś się na czyms nie zna...

A druga sprawa za co ja dziekuje - zaufanie - Niespi Ty wiesz... :*



Lubie Pogawędke... moi znajomi tez sie zarazili.. są tam codziennie.. szok... kiedys nie siedzieli na chatach a teraz? Jestem pod wrażeniem...

Widze z dnia na dzień że ludzie na tym pokoju potrafią rozmwiać pomimo tak róznych zdań :))

Pozdrawiam wszytskich i zachęcam również...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-06-14, 02:28 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-10, 17:28
Posty:566
Lokalizacja: Wrocław
Dla mnie spora zaleta czatu jest to, ze wystarczy mi minuta by wejsc i z kims moc podyskutowac, na spotkania towarzyskie trzeba sie umawiac i szykowac a wtedy juz emocje do dyskusji opadaja.

Nie jest typowym internauta czatujacym. Nie jestem niesmiala, nie mam kompleksow, nie czuje sie gorsza, nie wstydze sie niczego... wrecz przeciwnie. Mam wiele pasji, jestem or=twarta, uwielbiam spotkania towarzyskie i wszelkie wyjscia i wyjazdy. Dlaczego wiec pjawilam sie na czacie? Po czesc z wygody, w koncu aby wejsc na czat wystarczy minuta, aby wyjsc ze znajomymi to trzeba sie umywic i przygotowac a to juz zabiera czas (cenny zwlaszcza podczas sesji). A poza tym intesesuja mnie takie spolecznosci, no i mam ogromna chec pomagania ludziom a tu znajduje wiele takich, ktorzy pomocy potrzebuja :)

Ps. Mery.. jestes aniolem :*

_________________
Nie pragnij być lepszym od innych, najpierw bądź samym sobą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-06-14, 10:03 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Hymmm.... mnie nigdy chaty nie fascynowały... w zasadzie mogły dla mnie nie istnieć. W sumie przed Pogawędką nie byłem na żadnym... dosyć ciekawa sprawa i wbijam tylko od czasu do czasu, ale to dlatego, że gdy siedzę przy komputerze jestem zawsze czymś zajęty, wyścig, bazgrolenie, szukanie po googlach, pisanie po forach itd. wtedy to nie mogę uczestniczyć w życiu chata.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-06-14, 10:45 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-24, 11:34
Posty:149
U mnie natomiast wygląda to trochę inaczej...lubię czaty ale przez ostatnie lata jakoś mało na nich siedziałem bo jakoś mi się odechciało - po ostatecznym rozpadzie "Kawaii czasopismo" na którym zaczynałem w 1999r. nie miałem ochoty i czasu na takie gadanie po czatach.Teraz jest inaczej - na Pogawędkę jest fajna atmosfera jak są ludzie ale jak nie ma to jest lipa jak wszędzie :) Może zastanie na dłużej - kto wie co będzie się działo :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-06-14, 13:27 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-11, 21:19
Posty:164
Lokalizacja: Wrocław
Co do czatow, heheh ja juz korzystam dawno z internetu, kiedys kiedy nie bylo polchatu to bywalem na ircu. Ale ok, moj pierwszy raz na pogawedce. W sumie kolega zaproponowal mi przejecie pokoju Wroclaw i tam w grudniu SZOK! Poznalem Niespiaca, z ktora do tej pory bardzo dobrze sie dogadujemy, baaa mamy TE SAME zdanie i TEN SAM swiatopoglad (no moze rozniacy sie troszeczke, ale w bardzo malym stopniu). Pewnego Pieknego Sloneczkego dnia (PPS xD). Niespi zaproponowala mi Opowanie na czacie, w sumie bardzo fajna funkcja jezeli sa fajni ludzie, gorzej jak trafia sie jakies pokemony, wowczas naprawde potrafia wyniszczyc czlowieka od srodka.

Moj apel jest taki ;) PRZEBYWAJCIE WIECEJ W DZIEN :) bo nie raz jak wchodze to rozmawiam sam do siebie ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-06-14, 16:18 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-10, 17:28
Posty:566
Lokalizacja: Wrocław
W dzien to ja zwykle bywam na uczelni, no ale uczelnia powoli sie konczy, jeszcze tylko koncowka praktyki, kilka zaliczen i obrona ;P Pozniej powinnam wpadac troche czesciej :)

_________________
Nie pragnij być lepszym od innych, najpierw bądź samym sobą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-06-14, 20:46 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
Ja w dzień mam troche swoich zajęć wiec niestety tez raczej rzadko sie zjawiam... :)
Ale wieczorami staram sie być codziennie ;)
Świetna zabawa... świetni ludzie i totalne odprężenie od rzeczy które musze robić.. :)

PO za tym gdzie ja bym tyle ludzi naraz mogła spotkać o tak ciekawych poglądach?
TYlko na Pogawędce..

W realu uda sie zawsze spotkac max w 5 osób, i to głównie z kolezankami... noo pod warunkiem oczywiscie ze jestem w kraju.. a tak.. mam codzienny kontakt z rodakami i to jakimi :)

Pozdrawiam wszytskich i zapraszam bo naparwde warto :))


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-06-14, 23:23 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-05-19, 15:01
Posty:9
e wiec tak pogawedka jest super kiedys siedzialem na niej dlugo ale z czasem odeszlem tez ale znow chyba powracam pozdrawiam zboczki:P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO