dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Hip hop
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2006-05-29, 18:16 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
No wlasnie, jak sie zapatrujecie na ten gatunek muzyki.
Jesli lubicie to dlaczego i jakie preferujecie sklady :-P


Ostatnio edytowano 2006-07-12, 21:15 przez Natty, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-05-29, 20:27 
Administrator
Offline

Dołączył(a):2006-04-07, 11:08
Posty:873
Nie wiem co Wy widzicie w tym HH, ale o gustach sie nie dyskutuje ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-05-29, 20:42 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-16, 18:16
Posty:878
Lokalizacja: ja sie wzialem:D
ostatnimi czasy jakos nowe produkcje mi nie podchodza, smierdzi komera. Czasem jakies undergroundowe kawalki mi w rece wpadna to poslucham, ale hh w polsce sie sprzedalo. W mlodych sila:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-05-30, 14:29 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
No w sumie zgadazm sie yeti'm. Jak juz slucham to takich starszych kawalkow.
Pierwsze miejsce u mnie zawsze bedzie miala Paktofonika, czasem poslucham Grammatika i WWO.


Ostatnio edytowano 2006-07-12, 21:16 przez Natty, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-05-31, 12:04 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-16, 18:16
Posty:878
Lokalizacja: ja sie wzialem:D
masz racje Natty, duch pfk nigdy nie przeminie, w pewnych kregach Magik jest stawiany prawie za boga i chocby nie wiem jak Fokus z Rahem sie starali nie przebija tej legendy. W pewnym sensie Magik jest dla nas jak Tupac dla amerykanow. Napisze jeszcze cos mimo iz wiem ze bede za to zrownany z gleba, mam wielki respekt dla...Liroya, od niego zaczal sie moj kontakt z ta muzyka, gosciu zrobil naprawde duzy kawal roboty, wyszedl z ta muza z podziemia. Fakt faktem ze sprzedal sie rowno, ale z drugiej strony patrzac - jemu sie to nalezalo:)
Dobra, juz mozecie jezdzic po mnie i Liroyu:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-07-07, 22:16 
hmmm... widze ze tym forum tylko 2 osoby sie udzielaja i co najciekawsze maja ciekawe poglady godne dyskusji.... kiedys to rzeczywiscie bylo cos.. teraz kazdy jest hip hopowcem... a te nowe produkcje to rzeczywiscie 1/100 sie trafi jakas w miare


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-07-08, 18:46 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Ano fakt. A co myslicie o Mezo i tych jego kolegach z Poznania ? To w sumie nawet nie jest hh, wogole nie podobaja mi sie ich utwory, tylko ten Mezo cos soba reprezentuje (ale nie slucham jego piosenek). Taki jakis wydaje mi sie najbardziej normalny z nich wszystkich. A najbardziej nie trwaie Domnia czy jak mu tam :-x

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-07-10, 02:10 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-16, 18:16
Posty:878
Lokalizacja: ja sie wzialem:D
jesli chodzi o WLKP sqad to...kaszana, kaszana, kaszana. Podklad zdarty z przebojow disco polo, tekst leci komera na kilometr, klienci cos tam probuja przekazac tylko ze sami w to nie wierza, glosy to maja jakby im ktos przrodzenie imadelkiem przycisnal...jakby to Wojewodzki powiedzial: "Jestem na nie!":D
A pamietasz czasy Natty jak sie szukalo po calej okolicy kasety z jakims hitem o ktorym napisali costam w "machinie"??Po kilku tygodniach staran bieglo sie do domu z usmiechem na ustach, z radosci nie mozna bylo zlapac oddechu, wrzucalo sie kasetke na wyciag...trzask, szum, ale jakis bicik sie przedzieral, jakis glosik bylo slychac ale tej radosci sie nie da opisac:D
a tak calkiem OT, czyta ktos jeszcze "machine"?? Ja jakos zaprzestalem jakis czas temu...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-07-10, 18:22 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Heh ja "machiny" nigdy nie czytalam, ale pamietam ze pozyczylam juz dawno od kolegi "Kinamatografie", mial przegrana na kasete wlasnie. Sluchalam i sluchalam, az w koncu musialam oddac. Potem dostalam jako prezent, ale nie pamietam juz z jakiej okazji... :roll:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-07-10, 23:45 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-16, 18:16
Posty:878
Lokalizacja: ja sie wzialem:D
kinematografia...ktory to byl rok?? Zdaje sie ze 2000, to ja juz kilka lat w tej muzyce siedzialem po uszy:) Pamietam ze zbyt wielu kolegow w podstawowce przez moja muzyke nie mialem, ale pozniej zaczela grasowac ta moda na hh, to sie wszyscy uczepili i bylem dobry ziomus, co zawsze jakas nowa plyteczke skombinowal:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO