dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Wasz najlepszy koncert :)
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-09-17, 17:56 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-10, 17:28
Posty:566
Lokalizacja: Wrocław
Jaki byl wasz najlepszy koncert na jakim byliscie? Gdzie sie odbyl? Dlaczego uwazacie, ze akurat ten byl najlepszy?

A moze macie marzenia aby na jakis koncert pojechac a nawet jakby mogl wygladac :)

Czesto mamy wiele do zarzucenia glownie organizacji a czasem nawet artysta, ktorzy nie chca, a czasem nie maja mozliwosci, by do nas przejechac. Zastanawialiscie sie dlaczego tak sie dzieje?

_________________
Nie pragnij być lepszym od innych, najpierw bądź samym sobą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-09-17, 18:42 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
Hmm mój najlepszy koncert był prawie 2 tygodnie temu, bo 5 września w Bydgoszczy, zespół Manchester ;)
Dlaczego ten był najlepszy ? Atmosfera niesamowita ;] Ustać w miejscu nie idzie tak nosi :D Poza tym przed koncertem spotkałam się z zespołem w sklepie i miło to wspominam xD 5 godzin w deszczu na nich czekałam, na szczęście zanim zaczęli grać wyszło słońce i pogoda była ładna ;]
Zagrali moje ulubione piosenki z czego jestem bardzo zadowolona tylko brakowało mi coveru Blur - Song 2, ale wybaczam :> No i usłyszałam piosenkę, którą usłyszeć można tylko a koncercie i teraz czekam na płytę żeby móc tej piosenki w kółko słuchać ;D No i pozytywnie mnie zaskoczyli po koncercie. Rozmawiali z fanami, żartowali, zachowują się jak normalni ludzie i nie robią z siebie gwiazd ;] Chętnie rozdawali autografy i robili sobie zdjęcia, byli na każde nasze zawołanie :D
No i to był mocny koncert :mrgreen: Trochę barierek to się tam rozwalało, przyznaję ;> Publika się spisała, śpiewali że ho ho :mrgreen:
Minusem było to, że na następny dzień od tego wykrzykiwania gardło mnie bolało niesamowicie :-P
Co mi nie pasowało ?
Ochrona.
Nie pasowało im to, że ludzie się dobrze bawią. Mieli pretensje o skakanie nawet ;/ I tak oczywiście nikt sobie nic z tego nie robił stąd te barierki rozwalone :mrgreen:
No i nie mogę zapomnieć oczywiście o tym, że Czesław Mozil tam też był :> Zaje***ty facet :mrgreen: Ma ogromne poczucie humoru to trzeba przyznać. Ja już tam ze śmiechu płakałam ( tak mam xD ). On występował przed Manchesterem, więc nie ruszałam się po autograf, bo stałam pod sceną i bym się później tam nie dopchała już. Ale na szczęście po wszystkim jak wracałam do domu to spotkałam go na ulicy. Stał z tym swoim zespołem i na autograf się załapałam :mrgreen: Bardzo przyjazny :>
Mam pamiątki w postaci autografów, zdjęć z zespołem, zdjęć z koncertu, filmików, więc cel osiągnięty :mrgreen: (mój av to właśnie zdjęcie z koncertu:>)

No i niektórzy ludzie też się krzywo patrzyli na tych, co się dobrze bawią. To jest właśnie minusem koncertów plenerowych, że jest dużo ludzi, którzy przychodzą, bo coś się dzieje, a nie bo znają wykonawcę. No i nie raz też na nie najlepszą ochronę się trafi. Ale częściej jestem na koncertach plenerowych niestety, bo do klubu raczej nie mam wstępu ( nie mogę kupić piwa, więc nawet nie opłaca się mnie wpuścić :mrgreen: )

Się rozpisałam ;P Ale ciekawy temat ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-09-17, 19:13 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-10, 17:28
Posty:566
Lokalizacja: Wrocław
Moj najlepszy koncert.. Hmm.. zalezy pod jakim wzgledem.

Jesli chodzi o muzyke i sama zabawe pod scena to chyba The Prodigy 7.07.07 pod Wroclawiem na festiwalu Creamfields. To kapela mojej mlodosci, ktora do tej pory jeszcze mi sie nie znudzila i uwielbiam do niej wracac :)

Jesli chodzi o organizcje to jakies 6, moze 7 lat temu bylam na Ozzfest w Milton Keynes w UK. Nie dosc, ze nie bylo ani jeden bojki, popychania czy jakichkolwiek oznak braku kultury to jeszcze dojazd na koncert i powrot do domu po nim na calym terenie kraju przy okazaniu biletu byl darmowy. Autobusy wiozace ludzi ze stadionu do dworca byly oczywiscie darmowe i jezdzily co 5 sekund. Nikt sie nie pchal, nikt nie walczyl o wejscie, nikt nie rozrabial, pelna kultura.

I tu wlasnie moge wskazac to co najbardziej mnie denerwuje. Organizacja na duzych koncertach zwykle jest beznajdziejna a kultura bawiacych sie czesto niska. Z dojazdem sa duze problemy, nie mam dodatkowego transporu, ludzie probuja walka dostac sie na pierwszego :/

Kolejna rzecz ktora mnie przeraza co ceny jakie nakladaja sobie artysci za to, aby gdzies wystapic. Znani artyscie (chocby Madonna) rzadaja takich cen ktore wielokrotnie przekraczaja dochody z koncertu. Takim sposobem pewnie minie troche czasu zanim super gwiazdy beda u nas wystepowaly :(

_________________
Nie pragnij być lepszym od innych, najpierw bądź samym sobą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-09-17, 19:28 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
A i zapomniałam. Koncert na jakim chciałabym być to PJ Harvey, My Chemical Romance ;] <marzenia :roll: > Chociaż PJ Harvey w przyszłym roku może wypali :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-09-20, 18:50 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Hm, ciężko wybrac ten najlepszy ;p To chyba będzie T LOVE, klub Paradoks w Częstochowie, 23.10.2005 (poszukałam biletu coby dokładną datę napisac i zobaczyłam że na odwrocie mam autografa Muńka, przypomniało mi się jak nie umiał napisac 'Dżasta' i w koncu po pertraktacjach zostało Justa, heh miły gościu z niego).

W teorii to może nie brzmiec tak fajnie bo ten klub jest bez klimatyzacji a ludzi była masa, ze 3 razy więcej niż ten klub może pomieścic, ludzie w każdym wieku byli. Już był śnieg, na dworze było zimno jak nie wiem a w środku była sauna, pot lał się po ścianach. Kiedy poszłam po baru otarłam się o ścianę i stwierdziłam że mam mokrą rękę ale pomyślałam sobie że to pewnie ktoś się oparł i zamoczył ;p Jak doszłam do baru miałam mokrą głowę bo pot lał się z sufitu ;p Centralnie kapał pot z sufitu a ściany były całe mokre ;p To nie brzmi fajnie ale jest zaletą tamtego koncertu, jedyny taki koncert i jedyna taka atmosfera :) No i jeszcze to że gadałam sobie normalnie z Muńkiem i z Sydnejem Polakiem :D I co najdziwniejsze kurcze każdy się do każdego uśmiechał i w kółko słyszałam tekst 'zajebisty koncert', chyba z 10 nieznajomych osób mnie zagadnęło z pytaniem 'jak się bawisz?'.
A jak już po koncercie szłam alejami na busa do domu, odprowadzał mnie kolega w samej koszulce (a już było mega zimno) to z niego parowało 8-)

asiula_14_15 napisał(a):
Co mi nie pasowało ?
Ochrona.
Nie pasowało im to, że ludzie się dobrze bawią. Mieli pretensje o skakanie nawet ;/

Tu mi się skojarzył inny koncert T Love, na Juwenaliach u nas grali bodaj 2 lata temu i ochrona jak to zwykle szerokie karki bardzo się panoszyła. Sama widziałam jak popchnęli jednego kolesia... A wiecie co Muniek wtedy zrobił ? Powiedział tak "K**** mac, jak jeszcze raz zobaczę że ochrona kogoś popycha to skończę koncert, zejdę ze sceny i postaram się żeby dostali za swoje, na moim koncercie nikt nie będzie ludzi bił" Niedokładnie tak ale coś w tym stylu a na sam koniec nawymyślał tym ochroniarzom ;p

Nie tylko z koncertów T Love mam dobre wsomnienia ale jakoś te są najwyraźniejsze 8-)

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-09-20, 21:56 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
Twój opis tego koncertu przypomina mi każdy koncert w takim jednym klubie u mnie. O ten brak klimatyzacji mi chodzi i jego skutki :-D
Natty napisał(a):
"K**** mac, jak jeszcze raz zobaczę że ochrona kogoś popycha to skończę koncert, zejdę ze sceny i postaram się żeby dostali za swoje, na moim koncercie nikt nie będzie ludzi bił" Niedokładnie tak ale coś w tym stylu a na sam koniec nawymyślał tym ochroniarzom ;p

No i prawidłowa reakcja ;P U mnie to akurat nikt nikogo nie popychał, ale kurcze te ich uwagi i pretensje o to, że ludzie się dobrze bawią były wkurzające i trochę nie na miejscu ;/ Na koncert nie przychodzi się przecież po to żeby grzecznie stać cały czas w miejscu :-/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-09-21, 07:39 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
asiula_14_15 napisał(a):
Twój opis tego koncertu przypomina mi każdy koncert w takim jednym klubie u mnie. O ten brak klimatyzacji mi chodzi i jego skutki :-D

To u mnie tylko tam było AŻ tak mokro, w innych klubach zwykle jest klima albo okna chociaż ;p Poza tym jak byłam np na PRL tam albo innych koncertach to nie było tak żeby pot kapał z sufitu, tylko na T love był taki klimat :D

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-10-03, 10:44 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2008-10-03, 10:25
Posty:98
U2 w chorzowie!!! byl ktos? po prostu najlepszy na swiecie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-10-18, 22:58 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-18, 22:31
Posty:63
Lokalizacja: Wrocław
Hmmm... Metallica, Chorzów 08. Bardzo mocny koncert, stosunkowo dobra miejscówka, chłopaki dali radę!

A tak na marginesie jutro startuje na koncert we Wrocku - Coma przygrywa i też zapowiada się wybornie ;)


pzdr.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-10-21, 21:21 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-10, 18:51
Posty:35
Lokalizacja: Katowice
Dwa miesiące temu byłam na Irze i strasznie przypadł mi ich koncert do gustu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO