dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Za co kochasz swój gatunek muzyki?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-01-05, 13:07 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-01, 18:41
Posty:182
No właśnie skoro już wiemy kto jakie muzyki słucha to bardzo bym chciał się dowiedzieć dlaczego? Co jest w tym gatunku ze tak was przyciąga? Co go odróżnia od innych? :-D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-05, 13:21 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
Razjel napisał(a):
dlaczego?

Brat mnie zmuszał, ale teraz mu za to dziękuję :mrgreen:
Uwielbiam rocka, bo koooocham ten dźwięk gitary :-D Cudowny jest. I w sumie to chyba to mnie przyciąga ;-) I może jeszcze to, że nie jest to jakaś spokojna, nudna, monotonna muzyka.Tak jakoś ten gatunek mi do gustu przypadł ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-05, 13:33 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-01-30, 19:15
Posty:278
Lokalizacja: domyśl się
A ja kocham jazz nie usłyszy się go na dyskotekach ani w podżednych klubach to jest muzyka dla ludzi inteligentnych inaczej a zwłaszcza dźwięk trąbki jak gra Miles Devis coś pięknego tego nie da się opisać tego trzeba wysłuchać.

_________________
Obrazek

Polecam tą firme rodzinną:D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-05, 13:39 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-01, 18:41
Posty:182
No mi też wypada się wypowiedzieć :-D Ja słuchając alternatywnej i rocka też uwielbiam dźwięk gitary. Ale jakoś metal mnie nie przekonuje ;-) Fajnie mi się też słucha takiego zespoły Within Temptation bo tam oprócz gitar perkusji itp. występuje również chór i instrumenty smyczkowe :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-05, 13:42 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
Razjel napisał(a):
Within Temptation bo tam oprócz gitar perkusji itp. występuje również chór i instrumenty smyczkowe

Też lubię.Super połączenie ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-05, 14:23 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
Dlaczego ja słucham hip hopu? Bo wg. mnie jest to jedyna muzyka, która ma jakieś przesłanie... śpiewają... tfu rapują o życiu... o prawdziwym życiu... a nie jakieś ckliwe piosenki pop "Kochaj mnie bo będzie mi źle..." :-/ Normalnie porażka... Taaak przesłanie jest najważniejsze... bosh, a jak ja kocham te wszystkie bity... mraaah...

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-06, 01:08 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-28, 19:50
Posty:1365
Lokalizacja: Rzeszów
olka080 napisał(a):
rapują o życiu... o prawdziwym życiu...

Sorri ale dla mnie: Wiesz co sie liczy? SZACUNEK LUDZI ULICY. nie bardzo jest zyciowe.
Dlaczego nie mam ulubionego gatunku muzyki? Bo lubie
olka080 napisał(a):
te wszystkie bity.
asiula_14_15 napisał(a):
ten dźwięk gitary
i te ckliwe pioseneczki pop.
Wsyzstko jest dobre, tylko zalezy jaki masz humor. Dlatego w moim mypytsy jest wsyzstkiego po troche. Za metalem nie przepadam i country ;x

_________________
Żaden człowiek nie jest nielegalny.

You've got a reason to live, say I don't wanna be in love, I don't wanna be in love.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-06, 10:35 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Reggae lubię bo jest wesołe i pozytywne ale czasem niektóre teksty opowiadają o prawdziwym życiu i bólu, muzyka głównie czarnych o nienawiści i uprzedzeniach, ale również o miłości i radości z życia :)) Rock - jak już ktoś wspomniał gitara, mmm,ogólnie lubię ostre brzmienia i czasem taki 'ryk' wokalisty, potrzebna jest mi czasami taka dawka adrenaliny. HH też, ale głównie Grammatik i Paktofonika bo to prawdziwa muzyka z ambitnymi tekstami która nie omija żadnych tematów. Po prostu real, to co widzę na ulicy jadąc tramwajem słyszę w ich piosenkach. Blues za brzmienie harmonijki i za to że tak przyjemnie się tego słucha. Jazzu też czasem posłucham, ale rzadko - tak jak napisał goguś, to jest muzyka 'nie zwyczajna' i dostępna 'dla wszystkich' - nie wszędzie można jazz usłyszeć - i to chyba dobrze. Ogólnie lubię muzykę alternatywną chyba po prostu za to że jest alternatywna ;p

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-06, 15:42 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-06, 15:22
Posty:97
Moim ulubionym gatunkiem jest pop punk. Kocham go za totalne wyluzowanie, olewanie polityki i sytuacji na ziemi, bomby atomowe mogą byc wycelowane w największe stolice świata, poziom wody może podniesc się o kilka metrów, zalewając przybrzeżne miasta a oni i tak będą śpiewac o imprezach i żyganiu :-D
Nie ma takiej napieprzanki jak przy punku, muzycy wyglądają w miarę normalnie (chociaż nie wiem czy to zaleta :D) I nie ma takiej komercji jak przy popie, przez co muzyka jest melodyjna, przyjemna dla ucha a trzynastolatki jej nie słuchają!

Ale bardziej niż wszystko na świecie denerwuje mnie brak tolerancji

Cytuj:
SZACUNEK LUDZI ULICY. nie bardzo jest zyciowe.


Cytuj:
Kochaj mnie bo będzie mi źle..." :-/ Normalnie porażka...


To jest gorsze niż niemiecka muzyka ludowa i hardcore country, ludzie nie potrafią akceptowac tego, że ludzie są inni i że podoba im się co innego. Jeżeli nie podoba mi się muzyka, którą lubi ktoś inny, nie biorę bejsbola czy też jakiegoś innego sprzętu i nie demoluję mu mieszkania, chociaż takie przypadki się zdarzają ;-) Nie rozumiem dlaczego biali ukradli hip-hop kolorowym, ale nie będę się kłócic, bo nie da mi to nic oprócz spięcia z kimś kto kocha tę muzykę.
Pozdrawiam ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-06, 21:21 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-28, 19:50
Posty:1365
Lokalizacja: Rzeszów
tomekk. ja ją jak najbardziej toleruje itepe. ;x toz to moja jedna z najwazniejszych. tylko gusta muzyczme mamy inne. ale ja jej nie zabraniam tego sluchac nie wytykam jej palcami ani nic takiego ;x
swoja droga jakies zespoly pop punkowe sa znane? moze podasz jakis przyklad, piosenke ;x
tomekk napisał(a):
trzynastolatki

masz cos do trzynastolatek? i ich gustow muzycznych? ;x

_________________
Żaden człowiek nie jest nielegalny.

You've got a reason to live, say I don't wanna be in love, I don't wanna be in love.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO