dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Paraliż senny
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-08-28, 14:49 
Czy ktoś może doświadczył tej okropnej dolegliwosci sennej?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-28, 16:06 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
hmm ja chyba nie, dariuszka a jak z Tobą??

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-28, 16:36 
JA nie ale 2 moje znajome to maja tyle , ze obie podobnie to przechodza do tego to jedna z lagodniejszych odmian slyszalam jednak, ze sa takie bardziej dotkliwsze np uczucie duszenia czy nawet gwaltu


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-28, 16:46 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Oj straszne, a można to jakoś leczyć? np jakaś terapia u psychologa? w ogole jakie to może mieć podłoże, Dariuszka jeśli masz jakieś informacje to napisz tak w skrócie :))

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-28, 17:01 
Oto moje informacje, troche sie dowiadywalam na ten temat jezeli chodzi o jakies zaburzenia psychiczne to nie ma z tym nic wspolnego. U jednych objawia sie to tak, ze przebudzaja sie ale nie moga ruszyc zadna konczyna, inni maja tak samo tylko dochodzi do tego uczucie duszenia, a jeszcze inni to te najbardziej skrajne przypadki odczuwaja podniecenie i czuja jakby ktos ich wykorzystywal oczywiscie sa calkowicie bezwladne nie maja zadnej nawet najmnijszej kontroli nad swoim cailem. To jest znane juz od wielu wielu lat w kazdej kulturze, i podobno wiele osob cierpi na takie cos.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-28, 18:36 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Dariuszka, a może to ma związek z OOBE? To stan kiedy ponoć dusza opuszcza ciało, najczęściej w nocy, chociaż nie zawsze, czasami podczas momentu wyciszenia w czasie dnia. Z tego co czytałam, właśnie podczas 'powrotu' duszy z powrotem do ciała, w momencie przebudzenia, człowiek może odczuwać paraliż - trwa on krótko, parę minut. Czasami towarzyszy mu uczucie czyjejś obecności (nawet jeśli w pokoju nikogo nie ma), chyba też szum w uszach (chociaż nie pamiętam dokładnie). Objawy takie mogę się też pojawiać podczas wychodzenia z ciała. Według niektórych teorii, każdy podczas snu doświadcza OOBE bądź LD, ale tylko niektórzy potrafią zdać sobie z tego sprawę, reszta robi to nieświadomie - może twoje znajome właśnie tego doświadczają? Nie mam za to zielonego pojęcie skąd może brać się uczucie podniecenia...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-28, 21:15 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
No to jak takie są obiawy tego OOBE to po kiego, tego próbować? (mam namyśli 2 osoby z forum) A czy te znajome były u jakiegoś specjalisty?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-28, 21:19 
Jedna byla lekarz stwierdzil, ze wiele osob ma z tym problem ale nie ma na to lekarstwa, czesto dusza opuszcza cialo jak twierdza naukowcy nie pod wplywem czynnikow czy nas samoch ale we snie kiedy tego nie konrolujemy


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-28, 21:20 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
szostoll napisał(a):
No to jak takie są obiawy tego OOBE to po kiego, tego próbować? (mam namyśli 2 osoby z forum) A czy te znajome były u jakiegoś specjalisty?


Szostoll, to są tylko 'skutki uboczne' - podobno OOBE to niesamowite przeżycie, poczucie wolności od ciała, możesz być gdzie chcesz, robić co chcesz nawet latać - ponoć, bo sama tego nie doświadczyła, więc mogę odpowiedzieć Ci jedynie teoretycznie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-28, 21:23 
Moge się spytać co to jest OOBE?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO