dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Kim chcieliście zostać ??
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-10-23, 16:12 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-19, 20:29
Posty:980
Lokalizacja: Kuj.-Pom./Wlkp.
Nie zauważyłam aby taki temat już był, więc stąd moje pytanie "kim chcieliście być mając 6-7 lat, jakie były wasze marzenia o życiu :?:

Ja chciałam zostać najpierw nauczycielką (wydawało mi się to zupełnie proste) :-/ ,
później przyszedł czas na lekarza, podobało mi się noszenie tych białych fartuchów, baaa nawet miałam prawdziwe słuchawki, które dostałam w prezencie na któreś tam urodziny ;-) , yyyy a na końcu to było już wszystko po kolei :arrow: modelka :P, sprzedawczyni :arrow: heee jaka rozbieżność :-).

No więc czekam na Wasze propozycje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
' Droga- rządzi nami, raz wiedzie raz zwodzi
Diabelskie widły rozgałęzia się
I drzewo niewiedzy, gdzie dobre w złe przechodzi
Nieludzkie prawo, nieubłagane lewo..'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-10-23, 16:32 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
Hmmm... wydaje mi się, że taki temat był, ale nie mam siły żeby szukać ^^
A ja jako dziecko to bardzo długo trzymałam się swoich marzeń związanych z przyszłością. Najbardziej paliłam się do bycia kasjerką w sklepie :lol: Wiecie, paragony i te sprawy :lol:
Potem już chciałam być policjantką ;> I też dość długo się tego trzymałam :> I tyle ^^

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-10-23, 17:48 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-04-13, 15:19
Posty:219
Lokalizacja: Wałbrzych
Ja to gdzieś mniej więcej od drugiej klasy szkoły podstawowej marzę aby zostać kierowcą rajdowym. Nigdy o niczym innym nie marzyłem tylko zawsze o tym. Moje marzenie nawet mam zamiar w przyszłym roku zrealizować :D

_________________
ObrazekObrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-10-23, 18:09 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-19, 20:29
Posty:980
Lokalizacja: Kuj.-Pom./Wlkp.
astonfan, no no :-D

A co konkretnie masz na myśli :?: chcesz wziąć udział w rajdzie :?:

_________________
' Droga- rządzi nami, raz wiedzie raz zwodzi
Diabelskie widły rozgałęzia się
I drzewo niewiedzy, gdzie dobre w złe przechodzi
Nieludzkie prawo, nieubłagane lewo..'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-10-23, 19:45 
Tylko 2zawody, ZOMOwiec, umm znaczy Policjant^^ tak do 6-tego roku życia, a później gdy odkryłem że mogę przegadać każdego (należy to potraktować dosłownie, na początku przez 10min do godziny praktycznie milczę, a po tym... armagedom że tak powiem) stwierdziłem że Prawnik do mnie Pasuje i tak ciągnę to dziecięce marzenie już 10 czy 11rok, cóż ale mało komu zostaje coś takiego.
Dziewczynki klasycznie jadą po zawodach dobra publicznego ot Lekarze itp. Lub piosenkarki/modelki, swoją drogą jak stają się nastolatkami to dość często wpadają w "psychologa" co mnie dziwi bo najczęściej psychologiem chcą zostać umm osobnicy mający samemu największe problemy, a przynajmniej ja tak Uważam^^
Co się tyczy Chłopców klasycznie chą zostać superhero wybawcą i obrońcą, a najlepiej tym i tym. Dlatego bardzo często maluchy chcą zostać żołnierzem lub Policjantem.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-10-23, 20:34 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Ja od wczesnej podstawówki, odkąd liznęłam obcego języka, chciałam zostać tłumaczem ;) zawsze mnie to kręciło, chciałam znać kilka języków obcych tym zarabiać na życie ;)) z takim przekonaniem żyłam przez cała podstawówkę, aż do 2-3 klasy gimnazjum ;)) niestety przykra rzeczywistość (czytaj totalny brak zainteresowania historią, geografią i ogromne problemu z uczeniem się tych przedmiotów) zmusiły mnie do zmiany planów ;) nie byłabym w stanie całe zycie babrać się w historii obcych narodów i geografii - co niestety jest konieczne na studiach lingwistycznych ;) idąc do liceum odkryłam swoją nowa pasję - i wyszło na to, że wbrew pozorom jestem umysł ścisły ;p ;p ;p kręci mnie matematyka, fizyka i pokrewne :D dlatego teraz klasa mat-fiz-inf a później jeszcze nie wiem, ale najchętniej coś związanego z informatyką albo elektroniką ;))


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-10-23, 21:53 
Ema Inżynier-mechanik^^? Swoją drogą nauka Historii innych Państw/krain Geograficznych to ciężka sprawa, po pierwsze patrzy się na wszystko z Perspektywy "Polaka". Ot Kultura i Historia Czech to ciężka Broszka, nie wspominając o Historii Wielkiej Brytanii... A w Końcu Pochodzimy z Jednej Grupy Kulturowo-religijnej, więc weźcie poprawkę na Chiny, Azję Mniejszą czy Ameryki... ku-pa, dlatego Ludzie specjalizujący się w tłumaczeniu muszą uważać, ot by nie walnąć Gafy przy Brytyjczykach i powiedzieć Kanał La Manche zamiast British Chanel, lub źle przetłumaczyć taką drobnostkę jak "Diabeł tkwi w szczegółach"
Ps Czarny Kot Na całych Wyspach Brytyjskich Symbolizuje szczęście i dobrą passę... Przesąd jeszcze z Czasów Napoleona...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-10-23, 21:54 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
Hehe Widze rózne plany były...
Ja chciałam byc od zawsze lekarzem weterynarii... Ale minęło mi w czasie podstawówki gdy mnei postraszyli egzaminami na studyjka :D
A potem? Potem to juz nie było planów ....
Tak to bywa w życiu... ze marzyć można ale nie zawsze da sie wykonać te marzenia...

Ale zawsze chciałam związać swoją prace zawodowa z transportem co tez udało mi sie uczynic w latach 2006-2008 :)

Moze jeszcze kiedys uda sie na nowo wrócic do tej branży... :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-10-24, 16:45 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-04-13, 15:19
Posty:219
Lokalizacja: Wałbrzych
misia24, mam zamiar od przyszłego roku zacząć startować w KJS-ach, następnie walczyć o licencję rajdową, a potem to już samo jakoś mam nadzieję pójdzie :)

_________________
ObrazekObrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-01-03, 22:50 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-19, 20:29
Posty:980
Lokalizacja: Kuj.-Pom./Wlkp.
astonfan, to teraz już wiem, skąd ten zapał do samochodów :)
Mam nadzieje, że uda Ci się zrealizować to o czym myślisz :]

_________________
' Droga- rządzi nami, raz wiedzie raz zwodzi
Diabelskie widły rozgałęzia się
I drzewo niewiedzy, gdzie dobre w złe przechodzi
Nieludzkie prawo, nieubłagane lewo..'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO