dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

......
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-07-10, 18:15 
Czas na zmiany i raczej wprowadzę to w życie. O co chodzi ? Ciągle piszemy w tych samych tematach i to jeszcze te same osoby - to jest aż nudne i takie głupie i bezsensowne nabijanie postów itp. Nie czułem się tu jakoś specjalnie. Kiedyś pisałem że chce zrobić sobie przerwę od forum i teraz to zrobię (nie umiem powiedzieć jak długo to potrwa). Już nawet nie mam ochoty pisać bo o czym tu pisać - skoro i tak są "żelazne tematy" w których toczy się dyskusja. Dla forum nic szczególnego nie zrobiłem. jak będziecie chcieli mnie tu widzieć to wpadnę czasami coś napisać, jak nie to zrozumiem to.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-07-10, 19:02 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Rouge, przecież nie ślubowałeś nam wierności, więc nie rozumiem po co to się tłumaczysz?
Nie odpowiada Ci forum, to nie będziemy zatrzymywać Cię siłą ;)
Ale wiedz, że to co zrobiłeś dzisiaj było dziecinne.


Do widzenia :) jesli będziesz kiedyś chciał nas odwiedzić to serdecznie zapraszamy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-07-10, 19:12 
ema napisał(a):
Ale wiedz, że to co zrobiłeś dzisiaj było dziecinne.
masz na myśli że już nie jestem w grupie VIP ? O to chodzi ? W sumie czy będę w Grupie VIP czy nie to żadna różnica dla mnie bo jedyną różnicą jest to że ma się kolorowy nick i nic poza tym.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-07-10, 19:14 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
rouge napisał(a):
ema napisał(a):
Ale wiedz, że to co zrobiłeś dzisiaj było dziecinne.
masz na myśli że już nie jestem w grupie VIP ? O to chodzi ? W sumie czy będę w Grupie VIP czy nie to żadna różnica dla mnie bo jedyną różnicą jest to że ma się kolorowy nick i nic poza tym.


Ja wiem, Ty wiesz o co chodzi ;)
a tłumaczyć tego nie zamierzam, bo mam zbyt dobry humor na wywoływanie kłótni :)
Życzę miłego poszukiwania nowego forum :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-07-10, 22:12 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
rouge... zachowujesz się jak rozkapryszone dziecko -_- Nic Ci ostatnio nie pasuje... i w ogóle mam wrażenie, że napisałeś ten post po to byśmy Cię zatrzymywali... ale wiedz, że to Twoja wola i każdy ją szanuje więc ja też się żegnam i mam nadzieję do zobaczenia. czy tam do napisania :roll:

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: ......
PostNapisane: 2008-07-25, 13:30 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2006-04-12, 15:05
Posty:45
rouge napisał(a):
Czas na zmiany i raczej wprowadzę to w życie. O co chodzi ? Ciągle piszemy w tych samych tematach i to jeszcze te same osoby - to jest aż nudne i takie głupie i bezsensowne nabijanie postów itp. Nie czułem się tu jakoś specjalnie. Kiedyś pisałem że chce zrobić sobie przerwę od forum i teraz to zrobię (nie umiem powiedzieć jak długo to potrwa). Już nawet nie mam ochoty pisać bo o czym tu pisać - skoro i tak są "żelazne tematy" w których toczy się dyskusja. Dla forum nic szczególnego nie zrobiłem. jak będziecie chcieli mnie tu widzieć to wpadnę czasami coś napisać, jak nie to zrozumiem to.


nie sądzę, że potrzebne są "Kąśliwe" uwagi. tekst świadczy o zmęczeniu ograniczoną tematyką dyskusji i formułuje pytanie o "...o czym tu pisać"? a to nie świadczy o dziecinadzie lecz refleksyjnym spojrzeniu na przeszłość i przyszłość. NAPRAWDĘ TYLKO O NAS ZALEŻY POZIM FORUM. pozdrawiam


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-07-25, 15:23 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Stan, ale przecież każdy user ma możliwośc, a nawet obowiązek zakładania nowych tematów, więc nie rozumiem sformułowania 'ograniczona tematyka'. Kto Was ogranicza?

a co do uwag, rouge napisał to żeby wyładować frustrację, z powodu niespełnionych ambicji i usłyszeć jaki jest niezbędny na forum, przynajmniej ja tak uważam. Dlatego skomentowałam tekst zgodnie z tym co myślę


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-08-04, 21:35 
ema napisał(a):
rouge napisał to żeby wyładować frustrację, z powodu niespełnionych ambicji i usłyszeć jaki jest niezbędny na forum, przynajmniej ja tak uważam
tu się grubo mylisz (kiedyś tak parę osób mi powiedziało), ale wydarzyło się coś co spowodowało, że podjąłęm taką a nie inną decyzję. Ema ma mi za złe że sam opuściłem grupę VIP - miałem swoje powody i mam je nadal. Ema pisze o ambicji - fakt na początku chciałem mieć tu jakąś rangę ale po pewnym czasie doszedłem do wniosku że żadna dodatkowa funkcją NIE jest mi potrzebna do szczęścia. Ostatnio z różnych powodów mam dużo czasu .... Teraz muszę parę spraw przemyśleć ( i są dla mnie ważniejsze niż jakaś głupia ranga czy coś takiego na forum - bo to mi nic nie daje i nie ma z tego żadnych korzyści). Nie zamierzam tłumaczyć dlaczego tak a nie inaczej postąpiłem bo uważam że to jest Nieistotne oraz że to Nikogo nie obchodzi. Tyle co teraz miałem do napisania na ten temat.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-08-05, 07:55 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
śmieszne.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-08-05, 11:01 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
Natty napisał(a):
śmieszne.

Raczej żałosne ;)

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO