dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Lepiej kupować, czy wypożyczać?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-05-17, 12:29 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-05-17, 12:19
Posty:2
Witam wszystkich,

ostatnio zdarzyło mi się wypożyczyć parę różnych rzeczy z kilku wypożyczalni i uważam, że to całkiem fajny sposób na wypróbowanie czegoś co chce się potem kupić.

Zastanawiam się, czy wypożyczanie jest popularne, bo serwisów, które oferują takie usługi jest sporo. Jak sądzicie - wypożycza się rzeczy tylko okazjonalnie, czy niektórzy robią to ciągle?

Kto z Was coś kiedyś wypożyczył? Co najfajniejszego wypożyczyliście? Podejrzewam, że film czy książkę, to chyba prawe każdy.

pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.

i_mpir


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-17, 12:30 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-05-25, 20:16
Posty:765
Lokalizacja: Rzeszów
Ale co wypożyczać. No to normalne, że film i książkę. Może coś jewsazcze ale nie pamiętam


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-17, 12:34 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-05-17, 12:19
Posty:2
Myślę, że pożyczyć można prawie wszystko, wszystko czego się nie ma a chciałoby się mieć. Jak się jedzie gdzieś nad wodę, pożycza się rowerek wodny czy kajak i zabawa jest super. Więc niby ludzie to robą ale ja się zastanawiam czy to jest okazjonalne czy są tacy, którzy stale coś pożyczają.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-17, 14:14 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-10, 17:28
Posty:566
Lokalizacja: Wrocław
Sa takie rzeczy, ktore w danym miejscu posiadac jako wlasne jest trudno. Bedac daleko za granica (zwykle na wakacjach) zdarza mi sie wypozyczyc auto (bo chyba swojego nie wpakuje do samolotu). W wiekszosci przypadach uczenia sie tez jakiegos sportu najpierw wypozyczalam sprzet. Tak bylo ze wspinaczka, z nartami, z lyzwami.. Czesci z tych rzeczy nie kupilam poniewaz okazji bylo za mala by wydawac tyle pieniedzy na sprzet, jednakze sprzet zimowy (narciarski) w wiekszosc posiadam (chyba oprocz kijkow ktorych nie lubie i google ostatniej zimy "umarly" :) Pozyczalam kiedys tez kajak, rower wodny i mase takich rekreacyjnych sprzetow. Zdarza mi sie tez pozyczyc drobiazg jak plyte, ksiazke czy plecak.
Zrozumiale, ze niektore rzeczy warto miec wlasne a inne lepiej pozyczyc :)

_________________
Nie pragnij być lepszym od innych, najpierw bądź samym sobą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-18, 12:51 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-04-13, 15:19
Posty:219
Lokalizacja: Wałbrzych
To zależy co wypożyczać. Książki praktycznie zawsze wypożyczam, filmy raczej kupuję albo pożyczam od znajomych ;) Co zaś się tyczy innych rzeczy-samochodu raczej nigdy bym nie wypożyczyl, jak dla mnie to za duże ryzyko, bo gdyby coś się stało to koszty mogłyby przewyższać moje możliwości. A takie sprzęty sportowe jak różnego rodzaju rowery, rowery wodne łódki czy kajaki to chyba każdy wypożycza, bo raczej nikogo nie było by stać kupić sobie rower wodny żeby pojechać na wakacje ;d no chyba że ktoś ma zgromadzone niezłe zasoby na koncie ;d

_________________
ObrazekObrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO