dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Agencja pracy tymczasowej
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2021-12-17, 14:31 
Hej, szukam jakieś dodatkowej pracy na kilka miesięcy i zastanawiam się nad tym, żeby może wyjechać gdzieś za granicę. W sumie tutaj w kraju mnie nic nie trzyma a pewnie będzie można więcej zarobić niż w podobnej pracy w Polsce. Więc jak ewentualnie coś możecie podpowiedzieć to dajcie znać. A może ktoś z Was wyjeżdża do pracy z jakąś agencją i ewentualnie może coś pod tym kątem polecić?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Agencja pracy tymczasowej
PostNapisane: 2021-12-22, 14:35 
Akurat jeśli chodzi o https://www.jobconsult.pl/ to głownie kierują do Niemiec, ale mają tam sporo ofert i miejsc do których można z nimi jechać więc to fajna opcja, nie będzie też daleko, bo to jednak tuż za naszą granicą, a przy tym proponowane są również całkiem fajne stawki więc to też warto wykorzystać. Osobiście byłem w Jessen kilka miesięcy przy pakowaniu serów, fajna praca. Jak chcesz na kilka miesięcy wyjechać to myślę, że oni będą faktycznie bardzo dobrym wyborem warto się na nich zdecydować.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Agencja pracy tymczasowej
PostNapisane: 2024-07-23, 11:10 
Jak myślisz o zatrudnieniu tymczasowym obcokrajowca, to zobacz sobie na AB OVO Solutions (tel 519 693 657). Prowadzą rekrutację zgodnie z określonymi standardami, są odpowiedzialni za proces zatrudnienia a dodatkowo mają odpowiednią wiedzę odnośnie legalizacji pracy takich osób.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO