dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Wyglad
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-08-29, 10:20 
Jak to jest z tym wyglądem kiedy szukamy osoby z ktora bedziemy dzielic zycie. Czy naprawde liczy sie tylko wnetrze? czy to "opakowanie" w ogole sie nie liczy?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-29, 11:02 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Wiadomo że przy pierwszym kontakcie zwykle patrzymy na wygląd bo po prostu nie znamy danej osoby, potem w miarę poznawania myśle że wygląd nie jest już tak ważny i bardziej liczy się charakter, wspólne zainteresowania itd :)

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-29, 13:29 
zgadzam sie z tym co napisala Natty , do tego dodalbym jeszcze : szczeosc, zaufanie i najlepiej to jeszcze poczucie humoru


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-29, 13:47 
No racja a uwazacie, ze zwiazek z osoba ktora CI sie nie podoba wizualnie ma jakas przyszlosc? bo ja uwazam, ze nie


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-29, 14:07 
Ja też, tak uważam. Bo potem zacznie dorabiać jej się różne wady byle mieć swięty spokuj ze sobą samym gdy chce się to zakończyć.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-29, 14:09 
A seks bez pożądania to nie seks


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-29, 14:16 
Różnie bywa, niektórzy po prostu zaspokajają swoje żądze nawet z osobą, która im się nie podoba.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-29, 14:19 
To prawda, ale ja mowie akurat o zwiazku


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-29, 14:25 
Wiem, chociaż czasem zdarzają się takie patologie że część osób buduje na takim właśnie fundamencie swoje związki. Chociaż, to mały procent.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-29, 19:01 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
No wiecie... jak dla mnie jak kogoś się kocha to zawsze jest się łądnym dla danej osoby.... a jak to mówią... każda potrawa ma swojego maniaka ;)
Natty napisał(a):
Wiadomo że przy pierwszym kontakcie zwykle patrzymy na wygląd bo po prostu nie znamy danej osoby, potem w miarę poznawania myśle że wygląd nie jest już tak ważny i bardziej liczy się charakter, wspólne zainteresowania itd :)

Zgadzam się.
Ale może być też tak, że dziewczyna jest z charakteru super, ekstra, cool, a z wyglądu..... szkoda gadać... więc wg. mnie związek szans nie ma.

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO