dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Sauna w domu
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-03-23, 10:42 
Cześć i czołem!

Od kilku lat zastanawiamy się z mężem nad budową sauny w domu. Regularnie zażywamy kąpiele w saunie, ale zawsze korzystamy z publicznych. Mam kilka pytań i liczę na Waszą pomoc.

Czy ktoś z Was, ma saunę w domu? Jakie są mniej więcej koszty budowy i utrzymania? Czy jest to dobra inwestycja? Komu najlepiej zlecić jej realizację i projekt?

Z góry bardzo dziękuję za pomoc. Pozdrawiam!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sauna w domu
PostNapisane: 2015-03-23, 13:23 
Adept
Offline

Dołączył(a):2006-04-13, 14:45
Posty:38
piękna sprawa, tym kosztowniejsza im większe pomieszczenie (koszt ogrzania). korzystałem ale z racji typu pracy brak czasu i możliwości. w przeszłości spotkałem się z konstrukcją wykorzystującą promienniki podczerwieni z dobrym skutkiem. sądzę, że w internecie jest wszystko , więc szukajcie a znajdziecie, pozdrawiam


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sauna w domu
PostNapisane: 2015-04-12, 17:20 
Znajomi mają w domu, mogę zapytać przy okazji.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sauna w domu
PostNapisane: 2015-04-28, 17:38 
Nam jakiś czas temu budowała kabinę firma www.sauna.net.pl i bardzo nam się podoba realizacja. Nie wyszło, aż tak drogo jak się spodziewaliśmy :) Każdy wymiar i dodatkowe elementy to inne koszty, więc najlepiej skontaktować się bezpośrednio z producentem. Nie ma co gdybać. Pozdrawiam i polecam takie udogodnienie w domu!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sauna w domu
PostNapisane: 2015-05-11, 12:48 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-05-08, 12:21
Posty:47
ojj marzy mi się sauna, chodzę do tych na siłowniach, ale mieć w domu to fajna sprawa. może w przyszłości w nowym domu zaprojektuje sobie taką:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sauna w domu
PostNapisane: 2016-12-15, 16:45 
Oj taaak...sauna to super sprawa. Fajnie by było mieć u siebie prywatną w domu. Mojej przyjaciółce saunę zrobił ojciec, więc ten koszt jej odpadł, ale chyba samo utrzymanie jest stosunkowo drogie... Póki co korzystam rytuałów saunowych w hotelu Senator w Dźwirzynie. Ciekawa sprawa, bo sa prowadzone przez mistrza ceremonii :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO