dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Sylwester 2016
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-12-14, 16:53 
Hej :) Jakie polecacie przekąski na domowego sylwestra? Bo przyznam, że zdecydowałam się wyprawiać imprezę dla znajomych i teraz trochę żałuję bo widzę że będzie sporo przygotowań i tak naprawdę nie odpocznę... a może zrobić sylwestra składkowego?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sylwester 2016
PostNapisane: 2016-12-18, 15:37 
Dlatego właśnie ja się takiego organizowania sylwestra oduczyłam, potem byłam tylko zmęczona i nie dość że się człowiek narobi i nasprząta przed a wszyscy przyjdą na gotowe to jeszcze po całe mieszkanie wygląda jakby się nic nie sprzątało :D dlatego w tym roku zebraliśmy się w trzy pary i jedziemy na 3 dni na sylwestra do http://www.hotel-lubicz.pl/ w Ustce a wszystko jest zaplanowane w klimacie motywów z ojca chrzestnego więc myślę, że to będzie super zabawa a zabiegami w spa też w trakcie pobytu na pewno nie pogardzę


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sylwester 2016
PostNapisane: 2016-12-20, 12:02 
Ja też dlatego nie robię Sylwestra w domu, bo potem towarzystwo mi się schleje a ja tylko będę mieć przygotowania i późniejsze sprzątanie. W tym roku wybieramy się na bal Sylwestrowy do hotelu Verde Montana. Moja znajoma była w tamtym roku i przekonała nas byśmy w tym roku pojechali razem z nią.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO