dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Kredyt gotówkowy
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-10-02, 12:44 
Witajcie.
Jestem zainteresowana wzięciem kredytu gotówkowego, jednak nie wiem gdzie. Czy jest ktoś kto się zna, lub ma już jakieś doświadczenia w tym temacie? Mieszkam w dużym mieście i nie mam problemów z brakiem wyboru banku ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Kredyt gotówkowy
PostNapisane: 2014-10-03, 23:39 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Wszystko zależy na co go potrzebujesz. Rekomendowałabym również rejestrację na forum. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kredyt gotówkowy
PostNapisane: 2014-10-04, 22:22 
Potrzebuję kredytu na kupno samochodu z drugiej ręki. Nie ukrywam, że wolałabym jak najlepszej jakości samochód, więc kredyt może być niemały. Tak więc szukam najlepszej oferty kredytowej i nie wiem gdzie się udać. Słyszałam, że w Open Finance są przy tym pomocni. Korzystałaś?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Kredyt gotówkowy
PostNapisane: 2014-10-08, 21:02 
Wszystko zależy jakie masz zarobki i ile potrzebujesz... Ile rat Cię interesuje. Możesz pochodzić po bankach, ale z pewnością w każdym powiedzą Ci, że ich oferta jest najlepsza :) Spróbuj wyszukiwarkę jakąś albo wybierz się do doradcy finansowego.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Kredyt gotówkowy
PostNapisane: 2014-10-12, 21:21 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-10-12, 21:13
Posty:6
Tak, tak :) Wszystko zależy od Twojej pracy i tak dalej. Przeglądam oferty samochodów i staram się ustalić co chcę i ile na to potrzebuję. Daję sobie jeszcze czas na podjęcie decyzji, ale muszę znać moją możliwość kredytową. Znacie jakieś doradztwa finansowe, kredytowe? coś konkretniej o nich powiecie? Ja trochę dobrego słyszałam o Open Finance, ale jeszcze nie byłam w placówce.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kredyt gotówkowy
PostNapisane: 2014-10-15, 10:25 
To podejdź do oddziału Open Finance i zapytaj doradcy. W końcu to jego praca, więc pewnie sprawdzi Twoją zdolność kredytową i wybierze ofertę dla Ciebie. A z tego co orientuję się to takie doradztwo dużo nie kosztuje.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Kredyt gotówkowy
PostNapisane: 2014-10-18, 19:18 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-10-12, 21:13
Posty:6
Jestem umówiona na spotkanie do Open Finance. Zadzwoniłam tam i dowiedziałam się co na spotkanie potrzebuję wziąć. Okazało się, że doradztwo mają darmowe! :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kredyt gotówkowy
PostNapisane: 2014-10-22, 19:53 
Ka_mila napisał(a):
Jestem umówiona na spotkanie do Open Finance. Zadzwoniłam tam i dowiedziałam się co na spotkanie potrzebuję wziąć. Okazało się, że doradztwo mają darmowe! :D


No widzisz. Skoro jest darmowe to warto skorzystać.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Kredyt gotówkowy
PostNapisane: 2014-10-22, 23:21 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-10-12, 21:13
Posty:6
Ha udało się! Wzięłam kredyt na wymarzony samochód! Doradca finansowy bardzo mi pomógł. Dopiero kiedy się zgłosiłam do placówki Open Finance okazało się jak mało wiem o kredytach. Wszystko mi wytłumaczył i dobrał odpowiedni. No ale nie o kredyt chodzi tylko o samochód :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kredyt gotówkowy
PostNapisane: 2014-10-24, 12:59 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Kochani, mamy już jeden temat poświęcony Open Finance. Rezyduje tam nawet Ekspert, dlatego rekomenduję przeniesienie się pod adres http://www.nakazdytemat.pl/biznes/korzystaliscie-z-uslug-doradcy-kredytowego-vt13991.htm?hilit=open%20finance , a temat jako de facto dubel - zamykam.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO