dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Poprawianie WŁASNYCH zdjęć fotoszopem
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-11-12, 03:20 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
no właśnie, co sądzicie o poprawianiu własnych zdjęć w photoshopie?
np. oglądacie zdjęcia dziewczyny o nieskazitelnej cerze itp choć na żywo jest średnią pryszczatą dziewczyną?
Co o niej myślicie? Albo, poprawiacie swoje?
To kwestia estetyki czy kompleksów? Sztuki i umiejętności czy próżności i narcyzmu? Megalomania czy zabawa?

Co wami kierowało kiedy przerabialiście swoje zdjęcia? I jakie emocje budzą w was poprawiane zdjęcia u innych? ;)

A może chcecie się pochwalić zdjęciami które poprawiliście i z których efektu końcowego ejsteście dumni?
Zapraszam do dyskusji i wlepiania zdjęć ;)


Ostatnio edytowano 2010-04-03, 18:29 przez dream*, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: poprawianie WŁASNYCH zdjęć fotoszopem
PostNapisane: 2007-11-12, 15:21 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Ja mam zasadę że własnych zdjęć nie poprawiam ;) (pomijając takie przeróbki jak poprawienie kolorów itp. ale dotyczą one jakości zdjęcia a nie mojej osoby ;) Po prostu uważam, że kiedyś i tak okaże się jak wyglądam na żywo, więc nie opłaca mi się pokazywanie 'podrobionych' zdjęć. Wolę uniknąć tego, że ktoś kto zna mnie tylko ze zdjęć przychodzi na spotkanie i jest rozczarowany moim wyglądem - wolę żeby ewentualnie był miło zaskoczony ;P

No chyba że robię jakiś fotomontaż, ale to co innego :diabel:

A co do poprawiania cudzych fotek, to robię to dla przyjemności, dla relaksu, bo po prostu lubię ;)

Dla mnie takie poprawianie rzeczywistości zalatuje trochę narcyzmem (oczywiście nie mówię o jakichś małych poprawkach typu lekka zmiana wyrazu twarzy bo np. ktoś zrobił głupią minę etc. - cos takiego dla mnie jest dopuszczalne, ale całkowite zmienianie wszystkich 'uszczerbków' to już przesada...)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-12, 19:06 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
no dobra ;) z tą sztuką itp chodziło mi np o zabawę kontrastami, jasnością, cieniami, nasyceniem kolorów itp ;)
ale wiadomo, zrób duży kontrast i już, wszystkie pryszcze z buźki znikają, więc to też poprawianie swojego wizerunku a nie tylko zdjęcia, co wtedy? ;)


jak dobrze, że ja nie mam pryszczy ;D
ae kilka razy zdarzało mi się regulować brwi w fotoszopie bo a to brzydko wyszły a to mi się nie chciało tego robić 'w realu' a to jakieś niesymetryczne wyszły itp itd ;) ale tak to opiera się to na zabawie kontrastem, kolorami, jasnościami i cieniami ;)
chociaz w mojej galerii malo jest nieprzerobionych zdjęć ;) dlatego boje sie spotkać z pawłem :run: :lol:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-12-22, 12:12 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
No muszę się przyznać że ostatnio poprawiłam jedno zdjęcie ;)
Zależało mi na nim, a wyszłam potwornie i trochę wstydziłam się pokazać je ludziom bez poprawek. Będę się smażyć w piekle ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-12, 10:19 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-11, 21:19
Posty:164
Lokalizacja: Wrocław
Coz jako grafik ktory zajmuje sie juz od ponad 2 lat grafika komputerowa, wpadlem w pewna monotonie, kiedys gdy poznawalem tajniki programu adobe photoshop cs2 (wowczas byl cs2). Faktycznie kierowaly pewne emocje, Lis sie cieszyl jak poprawil sobie niebo, czy pojasnil zdjecie. Dzisiaj prawda jest taka ze kazdy grafik wczesniej czy pozniej wpada w monotonie i raczej traktuje przerabiane zdjecia jak cos normalnego. Sam dzisiaj nie patrze na zdjecia tak jak kiedys, nie patrze pod wzgledem Co tam sie znajduje tylko JAK TO poprawic. Co do samej fotografii moge udzielic wam kilku porad robieniu zdjec... Naturalnie jezeli bedziecie chcieli.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-12, 12:59 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-24, 19:34
Posty:195
Lokalizacja: Z nad morza
Silverfox napisał(a):
Co do samej fotografii moge udzielic wam kilku porad robieniu zdjec... Naturalnie jezeli bedziecie chcieli.

Nawijaj :)
I czy znasz jakieś dobre bezpłatne programy do pobrania w Internecie do przeróbki fotografii?

_________________
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest dowodem, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-12, 15:05 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-11, 21:19
Posty:164
Lokalizacja: Wrocław
Myszunia napisał(a):
Nawijaj :)
I czy znasz jakieś dobre bezpłatne programy do pobrania w Internecie do przeróbki fotografii?


oki zrobie jakis nowy temacik za niedlugo mysle ze jutro i ponawijam, co do programow to hm... sam uzywam photoshopa, ale nie wiem Picasa ? Gimp ? :/ jestem w kropce


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-12, 17:52 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Silverfox, korzystasz teraz z CS3? Ja nadal używam CS2. Uważasz że CS3 jest wydajniejszy, lepszy, ciekawszy czy co kolwiek od CS2?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-12, 18:13 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-24, 19:34
Posty:195
Lokalizacja: Z nad morza
Silverfox napisał(a):
Picasa ? Gimp ?

Używałam, ale jednak to nie to.
Miałam wersję próbną Corel Paint Shop Pro X i był super, ale tylko na 30 dni.

_________________
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest dowodem, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-12, 18:28 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Myszunia to trzeba było go odblokować :mrgreen: it tak przypadkiem jakiegoś keya znaleźć.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO