dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Poznaje samego siebie
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-12-28, 22:53 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-12-28, 22:19
Posty:20
Witam wszystkich. Przejde odrazu do napisania tego tematu;) A więc od dłuższego czasu przypatruje się własnej osobie, i powiem szczerze że nie jestem zadowolony z wniosków jakie wyciągam. Doszedłem do tego że jestem człowiekiem leniwym, o słomianym zapale, który dużo szczeka a w ogóle nie gryzie jak to sie mówi. Strugam bohatera a jak przychodzi co do czego to pękam, pffff czsami nie mam słów na opisanie tego co tak naprawde we mnie siedzi. Nie dawno stwierdziłem że łykam tkie gupoty które ktos powie że szok, naprawde jestem naiwny.
Co najważniejsze, moim zdaniem koleś który staje się facetem, powinien coś umieć zrobić być w czymś dobry, mieć swoją jakąś mocną strone z której umie sie pokazać. Coś na czym mógłby polegać w przyszłości (talent, zdolnośi, fach w ręku) aby zapewnić chleb swojej rodzinie. po dłuższym namyśle stwierdzam że ja nie posiadam nic z tych rzeczy Nie umiem kompletnie nic, nie wiem czy urodziłem sie jakiś lewy czy coś ale naprawde denerwuje mnie to.Mam kogoś w mojej rodzinie kto czego by sie nie złapał umi zrobić wszystko, od wyremontowania domu, po mechanike samochodowa, az po upieczenie ciasta.To sie wydaje smieszne ale taka jest prawda, koleś umie wszystko. Patrze sie z podziwem i szacunkiem na innych ludzi którzy umieją coś pokazać i cos osiągli, np ludzie z "mam talent". Jedyne co mi wychodzi to pisanie takich tematów na forum. I z pewnościa większość z Was pomyśli sobie że się użalam nad sobą.Co godzine mam nowe plany na życie, min czym bedę zarabiał na życie. A tak naprawde to nie wiem czego chce, a wymyslam jak dziecko z przedszkola.
Prosze powiedzcie mi co ze mną jest nie tak??Tacy ludzie są nie potrzebni bez rzadnej funkcji i przeznaczenia


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Poznaje samego siebie
PostNapisane: 2010-12-28, 23:29 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-04-02, 15:56
Posty:12
Nie no jest ok. Znajdz sobie w szkole jakiś interesujący cię przedmiot albo coś innego jakieś hobby albo coś w tym stylu. Skup się na nim i osiągniesz coś w życiu. Ja np. piszę sobie opowiadania powieści itp. lubie biole ,nurkowanie ,survival a teraz chcę się wziąć za programowanie. Znajdz sobie jakiś "złoty środek"

P.S.
JA też jestem leniwy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Poznaje samego siebie
PostNapisane: 2010-12-29, 17:05 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-12-28, 22:19
Posty:20
W szkole jestem raz na 2 tyg. ponieważ studiuje zaocznie, i jak sie na to patrze to nie ma tam nic co by skupiło większą moją uwagę. Na dzień dzisiejszy to nie wiem czy to kontynuować bo naprawdę mi się nie chce. Skończył się ten czas w którym miałem jeszcze chęci na to. A mojego "złotego środka" szukam od kilku lat i nic, pustka.Np teraz myślę że to jest to co naprawdę mnie kręci i temu chce się poświęcić, a za jakiś czas stwierdzam że jednak nie, że to jest coś innego.I znów nowe plany. Porażka nie zdecydowany jeleń. I jeszcze ta praca w którą wykonuje, dobija mnie. Nienawidzę tego, za każdym razem jak muszę wstawać do niej, przeklinam na cały świat.Przegram życie jeśli będę musiał ją wykonywać do końca życia.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Poznaje samego siebie
PostNapisane: 2010-12-29, 18:22 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-12-29, 18:04
Posty:3
takich ludzi jak Ty jest wielu...sam chyba do nich należe. wiele chęci, malo skutków...
Też nienawidze mojej pracy ale nie umiem sie z niej wyrwac. Nie umiem czy nie chce? Bo to by kosztowało jakiś trud. Ah tam... Nawet pisac mi sie odechcialo. trzymajcie sie wszyscy "słomianozapaleńcy"!!!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Poznaje samego siebie
PostNapisane: 2011-01-07, 17:48 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-01-07, 16:53
Posty:32
To nie jest tak,że ty nic nie umiesz i jesteś do niczego.Ta osoba w rodzinie widocznie skończyła daną szkołę by mieć fach mechanika samochodowego,a to że umie upiec ciasto to wystarczy spojrzeć w książkę kucharską i gotowe wystarczy uwierzyć w siebie.Dla mnie z jednej strony jest to użalanie się nad sobą.Studiujesz więc nie powinieneś mówić,że ty nie wiesz co będziesz robił w życiu.Po to studiujesz na danym wydziale by zrobić sobie dany fach.Ktoś studiuje psychologie by być psychologiem,a ktoś na dziale by być nauczycielem.


Pozdrawia;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Poznaje samego siebie
PostNapisane: 2011-02-09, 13:50 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Sory za ostre słowa, ale nie bądźcie ciotami, i zamiast się użalać może weźcie się w garść?
Jestem dziewczyną, ale mam większe jaja niż Wy. Wszystko zależy od Was, od nikogo innego, albo będziecie siedzieć i pisać na forach jacy jesteście beznadziejni, albo zaczniecie się zmieniac, proste.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Poznaje samego siebie
PostNapisane: 2011-02-09, 14:31 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-01-07, 16:53
Posty:32
ema to nie jest forum by pisać ''nie bądźcie ciotami, i zamiast się użalać może weźcie się w garść?''
ktoś potrzebuje porady może i rzeczywiście użala się ktoś nad sobą,ale my nie jesteśmy tu by go dołować jeszcze bardziej tylko pomóc. Ktoś myśli,że może to forum mu w tym pomoże dlatego pisze takie rzeczy dla niektórych śmieszne a dla niektórych poważne.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Poznaje samego siebie
PostNapisane: 2011-03-12, 10:33 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-03-09, 21:41
Posty:50
Dokładnie, moze Ty - Ema wiesz czego chcesz w zyciu, masz sprecyzowane cele i do nich dazysz. Super. Ja tez wiem czego chce. Sa jednak ludze, ktorzy szukaja swojego miejsca na ziemi, jakiejs drogi, ktora pojda. Uwazam, ze powinnysmy sie wspierac, bo chyba z ta mysla zakladano to forum i tez po to wszyscy sie tutaj zarejestrowalismy. Alum - głowa do góry! Wiecej wiary w siebie. Zastanow sie co Cie najbardziej interesuje, co Cię kreci i działaj. Powodzenia!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Poznaje samego siebie
PostNapisane: 2011-03-12, 13:26 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-02-24, 11:28
Posty:23
kocham takich ludzi!!! ... naprawdę !!!
dlaczego - bo byłam taka sama
Alum 89 jesteś super gość dlaczego ? wyjaśnię pokolei

Alum TO BARDZO WAŻNE JESTEŚ SZCZERY szcególnie WOBEC SIEBIE nie zmieniaj się nigdy pod tym względem TO BARDZO WAŻNE
ważne też że sobie uświadomiłeś że nie jesteś bez wad NIE JESTEŚMY DOSKONALI NIGDY NIE BĘDZIEMY ale możemy zawsze do tej doskonałości dążyć. To że nie jesteśmy doskonali pomoże nam wybaczyć sobie błędy jakie popełniamy

To świetny pomysł Alum89 aby PRZYGLĄDAĆ SIĘ SOBE jakby z boku ja musiałam kilka książek przeczytać aby to zrozumieć, Dlatego ważne bo to pozwala mieć dystans do siebie przez co widzimy żę jesteśmy czasem śmieszni a to ZANIŻA NASZE EGO - EGO CZĘSTO ŹRÓDŁO PORAŻEK
Ale ważne też by Ego nie zatracić zupełne bo to też źródło naszej samomotywacji

Moja podpowiedź
Jest na pewno coś w życiu co kochasz robić - jesteś młody masz dopiero 22 lata - ja dopiero w wieku 35 lat zdałam sobie sprawę z tego co kocham robić w życiu
gratuluję Ci tego że masz odwogę zrobić już dziś !!!
Jak już będziesz wiedział co to jest - wyobraź sobie kim chciałbyś być za 10 lat albo za 15 lat - jak Ci wygodnie MNIEJ TEN OBRAZ W SWOJEJ GŁOWIE ZAWSZE GDY WYDAJE CI SIĘ ŻE ROBISZ COŚ BEZ SENSU i nie tylko ZAWSZE GDY CI PRZYJDZIE NA TO OCHOTA też
Następnie rób wszystko co mogłoby Ciebie przybliżyc do tego celu MAJĄC TEN CEL CAŁY CZAS PRZED OCZAMI W MYŚLACH czasem będzie to coś czego nie lubisz robiśz czego nienawidzisz ale mając w świadomości to ze jest to tylko tymczasowe zajęcie - SPROSTASZ TEMU - bo chcesz przecież osiągnąć swój cel.

Byłam dokładnie taka jak Ty ... studiowałąm bo trzeba zdobyć dobry fach a nie lubłam tego . PO skończeniu studiów znalazłam pracę w zawodzie - a wielu z moich znajomych nie mogło znaleźć takiej pracy - pracy nienawidziłam i pamiętam jak budziłam się rano i mówiłam - Boże ja mam to robić przez 20 czy 30 lat , to jakiś koszmar!!! nie nawidziłam tego.

Trzeba mieć w życiu odwagę by być sobą. Alum89 TY MASZ TĘ ODWAGĘ
NIE ZMIENIAJ SIE ALUM89 - TWÓRZ NOWEGO SIEBIE - TAKIEGO JAKIM CHCESZ BYĆ

Alum89 jesteś super facet bo chcesz coś ZE SOBĄ ZROBIĆ bo chcesz ZE SOBĄ PRACOWAĆ
oby więcej takich ludzi na świecie było :)
ema nie chciała nikogo urazić chciała jedynie Was zmotywować ale nie zawsze taki sposób jest dobry

P.S. moja strona jest właśnie dla takich ludzie jak Alum89 i sOrryaLeniie i elli88
z takimi ludźmi chcę pracować !!!

_________________
żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi.. bo nie jesteś sam
www.jakzyc.lunasis.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Poznaje samego siebie
PostNapisane: 2011-03-12, 16:58 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-12-28, 22:19
Posty:20
Dziękuje za odpowiedzi, za to że jednak ktoś przeczytał ten post i pomyślał troche nad odpowiedzią bo naprawde były sensowne i dające do zrozumienia. A po przeczytaniu odpowiedzi lunasis byłem troche zaskoczony, ale pozytywnie he.Cały czas nad sobą pracuje i próbuje sie odnaleśc, mysle że kiedyś do tego dojde, chyba każdy chce doznać spełnienia:) Naprawde dziękuje. Pozdrawiam


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO