dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Zaufanie
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-03-23, 22:18 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Komu najbardziej ufacie? Czy w ogóle jesteście w stanie zaufać komuś w 100%?
Jakie zdarzenie mogłoby sprawić że stracili byście całkowite zaufanie do kogoś?
Czemu w dzisiejszych czasach ludzie są tacy nieufni wobec innych?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-23, 23:20 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-07, 00:36
Posty:930
Lokalizacja: nie pamiętam ;)
Nie istnieje pełne zaufanie do kogoś. Przynajmniej u mnie. Czasami się zastanawiam czy jestem w stanie zaufać sobie w 100%. Nawet najbliższa rodzina może nas zdradzić (czy coś w tym stylu), więc nie można mieć do nich pełnego zaufania. Każdy człowiek w sytuacjach zagrożenia myśli o sobie. Jeżeli ratuje kogoś (lub w inny sposób okazuje swoje bohaterstwo) to jest to impuls. Oczywiście mam duże zaufanie do niektórych osób. Duże- nie pełne. Nie chodzi o to że mamy chodzić i zastanawiać się kto wyjawi nasze tajemnice czy coś. Takie zachowanie jest chore.

Ludzie są w stosunku do siebie nieufni, ponieważ teraz liczy się kariera itd. To jest podstawa wszystkiego a żeby to zdobyć w dużym stopni trzeba kogoś wykorzystać. To calu dochodzimy po trupach. Każdy o tym wie. Każdy uważa.

_________________
Save the Planet, Kill Yourself!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-23, 23:29 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
W 100% ? Nieee. Różnych rzeczy można się po ludziach spodziewać. Nawet po rodzinie. Nigdy nic nie wiadomo. I tak jak powiedziała polly, do wielu osób mam duże zaufanie ( w tym także do niej :-P ), ale nie pełne i chyba nigdy takiego nie będę miała. Dlaczego ? Dlatego, że nawet osoba, którą znamy całe życie może nas zawieść i zachować się zupełnie inaczej niż byśmy sobie tego życzyli. Komu najbardziej ufam ? Hm...może to będzie dziwne, ale bratu...wiem, że jeżeli coś mu powiem to dochowa tajemnicy i nikomu nic nie powie, a poza tym dobrze się z nim dogaduję, a ostatnio coraz lepiej. Chyba to jest najbliższa mi osoba i to może dlatego.To chyba tyle ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-23, 23:34 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-07, 00:36
Posty:930
Lokalizacja: nie pamiętam ;)
Ja - co dziwne- też największe zaufanie mam do braci. Są straaasznie ode mnie starsi, ale rozumiemy się bez słów. Mamy bardzo podobno gusty. Bardzo dobrze się znamy i od lat powierzamy sobie sekrety. Ważną rzeczą też jest to że mamy wspólnych wrogów. I oczywiście mamy na siebie broń- sekrety. Oczywiście wiadomo że nikt nie wyjawi, ale wiadomo to z różnych przyczyn ;-) I to działa na każdego z nas.

_________________
Save the Planet, Kill Yourself!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-24, 01:17 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-03-23, 21:03
Posty:3
Moim zdaniem człowiek to jest taka istota, która w ciągu calego życia czasem nie w stanie poznać dobrze siebie samego. Czasem w sytuacji kryzysowej czesto robimy coś czego nie spodziewlibysmy sie po sobie (nie tyczy sie wszystkich ludzi, ale mysle, ze wiekszosci napewno). Kazdy ma granice wytrzymalosci swoich emocji, lęków itp. A zycie czlowieka przynosci co raz to nowe niespodzianki, nowe sytuacje, ktore w różny sposob wplywają na Nas czasem pozwalając udowodnić sobie jacy jesteśmy dobrze, ale często też odsłanijąc te mroczne częsci naszej osobowości, o ktorych istnieniu czesto nie mielismy pojęcia.

Wniosek z tego taki, że jeśli człowiek sam dla siebie jest czesto niespodzianką to do konca nie może ufać nawet sam sobie.

Czy można zaufać komuś w 100%? Teoretycznie tak, bo ludzka psychika możę taki stan wywołać na podstawie dluższej znajomosci i relacji z daną osobą. Jednak czy to zaufanie faktycznie jest racjonalne?. Osobiscie musze odpowiedzieć, że nie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-24, 02:02 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-11-09, 17:10
Posty:605
Lokalizacja: Rzeszów
Cytuj:
Moim zdaniem człowiek to jest taka istota, która w ciągu calego życia czasem nie w stanie poznać dobrze siebie samego. Czasem w sytuacji kryzysowej czesto robimy coś czego nie spodziewlibysmy sie po sobie (nie tyczy sie wszystkich ludzi, ale mysle, ze wiekszosci napewno). Kazdy ma granice wytrzymalosci swoich emocji, lęków itp. A zycie czlowieka przynosci co raz to nowe niespodzianki, nowe sytuacje, ktore w różny sposob wplywają na Nas czasem pozwalając udowodnić sobie jacy jesteśmy dobrze, ale często też odsłanijąc te mroczne częsci naszej osobowości, o ktorych istnieniu czesto nie mielismy pojęcia.

W zupełności się zgadzam

Czy mogłabym komuś zaufać w 100%?
Nie było wiele osób, którym byłam w stanie zaufać w 100%, ale jednak takie były. Potem jakoś tak się zdarzało, że albo konkakt polegający na rozmowie o wszystkim się urywał albo cuś. W każdym razie nie jestem ufna i dlatego wiele moich uczuć siedzi we mnie.
Jest góra 3 osoby którym moge teraz zaufać w 100% xD
Jakbym pisała bez sensu to znaczy, że zmęczona jestem i późna godzinka xD


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-30, 14:40 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-03-27, 12:54
Posty:24
Lokalizacja: Wrocław
Nie jestem w stanie zaufać nikomu na 100%. I chyba nigdy nie potrafiłam.. Nigdy nie można kogoś poznać doskonale, nawet samego siebie, bo jak wspomniano powyżej cały czas się zmieniamy, czymś zaskakujemy, zachowujemy się tak jak nigdy byśmy nie pomyśleli..

_________________
I'm your hell.. I'm your dream.. I'm nothing in beetwen..


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-30, 21:52 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-29, 13:47
Posty:111
Lokalizacja: Bydgoszcz. ;]
ema napisał(a):
Komu najbardziej ufacie?

Chłopakowi..Najbardziej to rodzicom. ;] Bez dwóch zdań..
ema napisał(a):
Czy w ogóle jesteście w stanie zaufać komuś w 100%?

Hmm tak w 100 procentach to raczey nie..
ema napisał(a):
Jakie zdarzenie mogłoby sprawić że stracili byście całkowite zaufanie do kogoś?

Hmm zdrada.. przede wszystkim.
ema napisał(a):
Czemu w dzisiejszych czasach ludzie są tacy nieufni wobec innych?

Widocznie maja podstawy. :->

_________________
Nie jestem miła. :ohno:

[center]04.marzec.2008r.^

<M...> :*
[/center]


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-01, 21:43 
Komu ja ufam? Mężowi. Ale nie na 100%, tylko na 99%. Kocham Go i to bardzo, ale uważam, że gdybym ufała Mu bezgranicznie, to przestałabym mieć swoje zdanie, nie widziałabym wielu rzeczy, sytuacji. Nie umiałabym dokonywać ocen subiektywnych i obiektywnych. Według mnie człowiek ma bardzo złożoną naturę, i potrafi się w nieprzewidzianych syt. zachować bardzo nieobliczalnie. Nie ufam w 100% i pilnuję tego, co mam :-D . Przynajmniej nigdy nie będę miała do siebie pretensji, że coś w życiu przegapiłam.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-01, 22:04 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-04-01, 01:02
Posty:148
Lokalizacja: Słupsk
sobie :evil:

_________________
What I've felt
What I've known
Never shined through in what I've shown
Never free
Never me
So I dub thee “Unforgiven”
<-/\/\Metallica/\/\->


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO