dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

miłość
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-01-30, 12:05 
czym jest w waszym życiu?
Czym w ogóle jest miłość?
Jaka jest?
wierzycie w nią?
Jak chcielibyście by wyglądała? Czego oczekujecie? Szukacie? Wierzycie w miłość od pierwszego wejrzenia? :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-30, 15:08 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-28, 19:50
Posty:1365
Lokalizacja: Rzeszów
Ja nie wierzę, tak chyba jest łatwiej. Tymbardziej ze nie umiem kochać. Ale mam dopiero 12 lat, więc wszytskie moje poglądy mogą sie zmienić

_________________
Żaden człowiek nie jest nielegalny.

You've got a reason to live, say I don't wanna be in love, I don't wanna be in love.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-30, 20:17 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
czym jest w waszym życiu? Narazie niczym... znaczy się darze kogoś duzym uczuciem, ale... bez wzajemności... póki co jest senm na jawie... jest snem w moim życiu...
Czym w ogóle jest miłość? Miłośc to darzenie drugiej osoby jakimś tam uczuciem :D:D:D
Jaka jest? Piękna na począstku... potem to groga cierniowa :p
Jaka jest? Wierze, ale tylko w miłoś tymczasową... nie ma miłości do końca życia... ja nawet w małżeństwo nie wierze do końca życia :(
Jak chcielibyście by wyglądała? Czego oczekujecie? Szukacie? Wierzycie w miłość od pierwszego wejrzenia? :) By wyglądała prawdziwie i goraco :P OCzekuje miłości, prawdy i wierności :P Szukam szczęścia?? nie wiem... :D Nie wierze w miłośc od poerwszego wejrzenia :P

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-30, 22:28 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-08-30, 19:53
Posty:1248
Lokalizacja: Strzelece Op.
w moim zyciu: strasznie wazna...
od pierwszego wejrzenia: nie istnieje...
jaka jest?: wspaniala (tyle ze ciezko ja znalezc)
wiara?:tak
jak wyglada?: milosci nie da sie opisac...przynajmnjiej nie prostymi slowami...(nie chce mi sie szukac wierszy)
czego oczekuje?: wzajemnosci
szukam?:hmm...aktualnie nie...ale gdyby sie znalazla nie przeposcilbym...

wsio... ;-)

_________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-31, 12:22 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
jak wygląda? :
- gdy szczęście drugiego człowieka jest dla ciebie ważniejsze od swojego
- gdy znasz w tej drugiej osobie nie tylko zalety ale także wszelkie wady
- gdy wiesz o tej drugiej osobie takie szczegóły o których nie wie nikt..

jaka jest?
- ehh... piękna i bolesna... kochać kogoś to zgadzać się na to żeby się z tą osobą zestarzeć..
- czasem nieosiągalna, a także zakazana, ale zawsze daje choć odrobinę szczęścia w naszym życiu, rozjaśnia pochmurny dzień, sprawia że nawet najgorsza pogoda jest dla nas pięknym tworem natury

czy szukam?
- nie szuka się jej, ona sama nas odnajduje, czasem w nieodpowiednim miejscu i czasie, ale to ona wybiera.. nie my!

czy wierze? sama niewiem... nie w tą szczęśliwą, która kończy się slowami "żyli długo i szczęśliwie"...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-31, 17:13 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-11-09, 17:10
Posty:605
Lokalizacja: Rzeszów
czym jest w waszym życiu? ogólnie narazie czymś z czym miałam już doczynienia i dla mnie to nie jest żadna nowość. Ale jednak miłość jest czymś ważnym w życiu bez czego chyba nie da się żyć
Czym w ogóle jest miłość? Miłość to darzenie drugiej osoby jakimś tam uczuciem....ale ogólnie każdy rozumie to słowo inaczej
Jaka jest? Na początku wydaje się cudowna, a dopiero kiedy druga osoba jest niedostępna dla nas staje się drogą cierniową
Jak chcielibyście by wyglądała? Czego oczekujecie? Szukacie? Wierzycie w miłość od pierwszego wejrzenia? :) Napewno opierała by się na szczerości, prawdzie i te inne duperele. Nie chciałabym być okłamywana przez osobe którą kocham i chciałabym jej wierzyć. A miłość od pierwszego wejrzenia przeżyłam więc raczej w takie wierze.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-02-01, 01:58 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-01-23, 18:59
Posty:820
Lokalizacja: PrUsIcE
Dla mnie milosc jest strasznie wazna.Daze osobe ogromnym uczuciem>Wierze w milosc od pierwszego wekrzenia,a nie wyobrazam zyc sobie bez milosci i osoby,z ktora teraz jestem


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-02-01, 10:46 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
Wild napisał(a):
Wierze w milosc od pierwszego wekrzenia


jestes tego pewien??
może cos niecoś więcej wypowiesz się na ten temat...

bo ja nie wierze a chetnie poznam argumenty mówiące za!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-02-01, 11:23 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Co do miłości od pierwszego wejrzenia, to według mnie nie istnieje... Przy pierwszym spotkaniu, człowiek może być kimś zauroczony, ale nie zakochany. Dopiero późnej to zauroczenie przemienia się w miłość, gdy kogoś poznamy, spędzimy z nim trochę czasu...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-02-01, 15:07 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
ema true true....


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO