dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

po co żyć??????
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-11-02, 15:32 
mam pewien problem. mam 12 lat i nie che mi się żyć. nie wiem w ogóle po co. non stop jestem przygnębiona bez żadnego powodu. wszyscy ludzie mnie denerwują tym że są po prostu. :cry: co mam zrobić czuje sie nikomu niepotrzebna jeszcze w dodatku moi tak zwani ,,przyjaciele'' obrabiaja mi dupe za plecami ostatnio straciłam kolejną ,,przyjaciółkę'' czekam na odpowiedzi mam nadzieje ze ktos mi pomoze. :-|


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-02, 16:30 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Idź się zabić. Ciało zapisz Akademii Medycznej.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-02, 19:47 
To chyba naprawdę staje się modne... Posłuchaj, masz dopiero 12 lat, nic nie wiesz o życiu, nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego ile pięknych rzeczy Cię jeszcze czeka w przyszłości. KAŻDY ma słabe dni, mnie też denerwują ludzie, chociażby jak wchodzą do sklepu i nawet gęby nie otworzą żeby "dzień dobry" powiedzieć. Wyznacz swojemu życiu jakiś cel i stopniowo go wypełniaj, zagraj sobie na kompie, spędzaj czas z rodziną, pogadaj z mamą o problemie, nie wiem, rób to co Cię cieszy.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-02, 22:16 
Davis napisał(a):
To chyba naprawdę staje się modne... Posłuchaj, masz dopiero 12 lat, nic nie wiesz o życiu, nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego ile pięknych rzeczy Cię jeszcze czeka w przyszłości. KAŻDY ma słabe dni, mnie też denerwują ludzie, chociażby jak wchodzą do sklepu i nawet gęby nie otworzą żeby "dzień dobry" powiedzieć. Wyznacz swojemu życiu jakiś cel i stopniowo go wypełniaj, zagraj sobie na kompie, spędzaj czas z rodziną, pogadaj z mamą o problemie, nie wiem, rób to co Cię cieszy.


dzięki pomogło trochę :-)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-04, 13:27 
Nie,no CzcigodnyBuc poprostu rozwala na łopatki...
Ja może rozumiem,że to taki "czarny humor",ale nie przygnębiony dzieciak(mam nadzieję,że nie uraziłam autora postu).
Ktoś może twierdzić,że zrobiło się to modne,ale uważam,że dopiero teraz młodzież zaczyna otwarcie mówić o swoich problemach emocjonalnych,bo ogólnie więcej się o tym mówi.Oni liczą na zrozumienie.
Często źródłem stresów jest sam okres dorastania.Jak się nie ma doświadczenia życiowego to nie umie się radzić sobie w trudnych chwilach tak jak dorośli.Wtedy nawet błahe sprawy urastają do rangi katastrofy.
olson2162 to przykre,że czujesz się źle.Jeśli ten stan utrzymuje się od dłuższego czasu,to może powinnaś zwrócić się do lekarza.Dużo daje zwierzenie się komuś.Jeśli nie masz nikogo zaufanego -pisz na forum-co czujesz,co myślisz...
I nie zwracaj uwagi na ironiczne wypowiedzi,bo zawsze się znajdzie jakiś ....Buc!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-04, 14:42 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Akurat z zapisaniem swojego ciała Akademii Medycznej, to nie był żart :)

Generalnie, bawi mnie, że obecne dzieci i młodzież mają tyle problemów, mając tak komfortowe warunki do egzystencji.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-04, 20:52 
Zgodzę się z Tobą Przekorna, wiadomo życie każdego indywidualnie doświadcza, ale wydaje mi się, że kiedyś nie było aż takiej ilości ludzi, którym znudziło się życie, tym bardziej w tak młodym wieku... W dzisiejszych czasach można powiedzieć, że jest już wszystko, internet, wypasione gry, mp3, extra kompy itd. jeśli chodzi o nowinki techniczne. Ok, nie każdego stać, nie każdy patrzy na świat tylko materialnie. Są przeróżne hobby, których nawet nie będę wymieniać, bo to temat - rzeka, trzeba spróbować wszystkiego po trochu. Nie karcę za to, że ktoś pisze o takim problemie jak ten, przeciwnie; chyba lepiej się wypowiedzieć niż dusić to w sobie, zresztą od tego jest forum ;]


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-06, 11:58 
A ja myśle,że właśnie przez te "nowinki" coraz trudniej radzić sobie z rzeczywistością.One też odosobniają młodych ludzi od siebie,bo każdy ma swój komputer,grę,mp3.Rodzicom też jest często na rękę,że dzieciak ma sie czym zająć i nie zawraca im głowy.
Cóż,może rzeczywiście kiedyś młodzi ludzie mieli mniej problemów emocjonalnych,ale to chyba właśnie nasz rozwinięta cywilizacja funduje im coraz większy stres.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-06, 12:10 
No tak, masz rację, bo na technologiczne bajery można spojrzeć z dwóch stron. Ktoś ceni sobie wirtualne życie, jest tam "kimś" kogo być może się boją, szanują... Innych bardziej obchodzi realne życie. Drogie zabawki są jak najbardziej na rękę rodzicom, mają święty spokój jak synek gra 8h dziennie na kompie (później najwyżej wychowa go ulica z GTA: San Andreas i zabije matkę krzesłem, bo mu zasilanie odłączyła;] Ale to tak poza tematem było... ) Ale nie możemy też tego przekreślać z góry, bo wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-06, 19:55 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-11-06, 19:42
Posty:10
Masz 12 lat czyli tak na prawdę gówno przeżyłaś, nie chcesz zadać sobie trudu poznania świata ? dziewczyno wiesz ile cię jeszcze czeka w życiu, olej "przyjaciółki" bo niedługo pójdziesz do nowej szkoły i będziesz miała kolejne być może bardziej dojrzałe i czy zastanawiałaś się że to że cię opuszczają to nich wina może robisz coś nie tak albo zachowujesz się niestosownie, przemyśl to, a jeśli wkurzają cię ludzie to sobie kup psa i będziesz sięczuła za niego odpowiedzialna


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO