dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Avatar ! :)
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-02-10, 20:30 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Cytuj:
Avatar – film amerykański z 2009 roku z gatunku science fiction. Twórcą, scenarzystą i reżyserem filmu jest James Cameron, który swój poprzedni film fabularny nakręcił 12 lat wcześniej. Światowa premiera filmu odbyła się 18 grudnia 2009, a do polskich kin trafił on 25 grudnia 2009. Avatar jest najbardziej dochodowym filmem w historii kina.

Jest to pierwszy film wytwórni 20th Century Fox, w którym wykorzystano jej nowe logo, animowane przez Studio Blue Sky, twórców Epoki lodowcowej.


źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Avatar_%28film%29

Kto oglądał? Jak wrażenia? Warto/nie warto obejrzeć?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-02-13, 10:38 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-11-21, 23:31
Posty:66
Lokalizacja: Deutschland
Jest dlugi - ogladałam 2 razy naprawde polecam ... Film co prawda fantastyczny ale bylam mocno zaskoczona oja reakcja - naprawde fajny film. Jeden z tych ktorych sie nie zapomina tak szybko.
Jak juz w spominalam ogladalam go dwa razy, z czego 2-gi raz po niemiecku w kinie hehe i w cale mi to nie przeszkadzalo wiec chyba warto. Jesli ja ogladam film w kinie niemieckim to jest naprawde przelom.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-02-13, 17:00 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Shy'm, a co wpłynęło na Twoją opinię? Te efekty specjalne, o których teraz tak głośno, fabuła? :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-02-15, 18:04 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-11-21, 23:31
Posty:66
Lokalizacja: Deutschland
Szczerze sama nie wiem poprostu byl fajny - efekty nie raczej nie zwracam na takie cos uwagi - fabula zdecydowanie ciekawa, ale jeszcze pomysl na film - to cos innego i no coz musze przyznac ze do samego konca czekalam jak to bedzie z nim i z nia, on czlowiek, a ona... niebieska... jak to polaczyc i co z tego wyjdzie. I doczeklam sie az 2 razy :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-02-16, 14:16 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-02-16, 13:48
Posty:20
Też widziałam ostatnio, jak już cała młodzież przez kina się przewaliła ;)
Film owszem, ładnie zrobiony, bajkowy ale jak na rewolucję to jak dla mnie trochę przereklamowany ;) Fabuła mało wyszukana (taka trochę niebieska Pocahontas;), ale wizualnie naprawdę ładny i miło się ogląda.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-02-16, 17:29 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-04-17, 16:27
Posty:763
Lokalizacja: z domu
ema napisał(a):
Te efekty specjalne, o których teraz tak głośno

dziś to często ważniejsze od fabuły, z tego co widzę,
ema napisał(a):
fabuła?

o fabule tego filmu słyszałem kilka takich samych opinii "Pocahontas" , osobiście go nie oglądałem wiec oceniać nie mogę :diabel:

_________________
'-Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro.'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-02-17, 18:14 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-16, 17:18
Posty:359
Ale w tym filmie nie chodzi przecież o fabułę tylko o te efekty. Więc nie ma co wieszać psów na tym filmie. Ma on zarobić pieniądze - zatem musi być zrozumiały dla większej części naszej populacji - a co za tym idzie musi być prosty, a nie wydumany.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-02-17, 18:54 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-04-17, 16:27
Posty:763
Lokalizacja: z domu
varna napisał(a):
Ma on zarobić pieniądze - zatem musi być zrozumiały dla większej części naszej populacji - a co za tym idzie musi być prosty, a nie wydumany.

za to można wieszać psy na filmie, po za tym nie każdy lubi filmy bez fabuły, z zawsze pięknym zakończeniem, polecam filmy "Fanatyk", "Więzień nienawiści", gdzie samo zakończenie wymaga zadumy, refleksji i łamie pewne schemty. Film to nie tylko kasa ze sprzedanych biletów...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Avaras
PostNapisane: 2010-02-23, 14:47 
A ja mam juz Awatara na DVD, na prawde super dobre kino, uwielbiam Camerona i jak wpadnie jakaś kaska to na pewno pójdę do kina na wersję 3D, ale uważam, że nie jest to żaden przełom, tego typu projekcje w okularach były juz w radzieckim kinie OKA chyba juz w latach 70tych ub. wieku, a trójwymiarowe TV??? to jakoś sobie nie wyobrażam by zasiadać z brylami na oczach przed TV, bardziej do przyjęcia byłby obraz holograficzny


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-01, 11:13 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-02-27, 18:37
Posty:137
Nie będę wieszać na nim psów ale mnie się nie podobał ;>

_________________
http://julie.eu


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO