dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Totalne kaszany :P
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-03-26, 20:36 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Każdy chyba obejrzał kiedyś film po którym jedyną myślą kołaczącą się w głowie było: Boże kto to nakręcił?! ;)
I oto właśnie powstał temat o tego typu produkcjach: wymieniamy największe kaszany - oczywiście z uzasadnieniem co i dlaczego nam się nie podobało ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-03-27, 15:56 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Cannibal Holocaust - już pisałam o tym filmie, ale nie zawaham się po raz kolejny wam go odradzic :-P Poza tym ostatnio dowiedziałam się że scena w której oni zabijaja wielkiego zolwia była prawdziwa tzn naprawde go zabili :roll:

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-03-27, 16:00 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Cytuj:
Poza tym ostatnio dowiedziałam się że scena w której oni zabijaja wielkiego zolwia była prawdziwa tzn naprawde go zabili :roll:


I żadne organizacje się do nich nie przyczepiły?? :roll: Jakby nie mogli po prostu tego zagrać :-x


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-03-27, 17:07 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
kolega który opowiadał o tym żółwiu mówił właśnie że spotkały ich jakieś kary, ale nie pamietam dokładnie, chyba wsadzili pare osob do wiezienia za ten film :roll:

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-03-27, 17:24 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-01-23, 18:59
Posty:820
Lokalizacja: PrUsIcE
No mi sie nie podobal ,,Hi Way'' wogole nie rozumialem fimu moze nie na moim poziomie??:P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-03-27, 17:53 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Ja nie rozumiałam filmu... teraz zostanę oficjalnie zlinczowana... "motór". Według mnie był tak denny że się nie chciało go nawet do końca oglądać...

Ostatnio jeszcze oglądałam Room 6... Tak beznadziejny że szok :P Potwory zrobione z gumy, główna bohaterka która biega jak wszystkie spanikowane kobiety w strasznym filmie (kręci tyłkiem i macha rękami :P) a do tego scenariusz którego nie rozumiałam ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-03-28, 08:02 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-30, 16:46
Posty:540
Lokalizacja: Strzelce Opolskie
Natty przecież Cannibal holocaust jest zakazany w większości krajów na świecie :D i podobno wszytkie sceny są prawdziwe (chociaż nie wierzę)

a co do filmu tupu kaszana to Hostel to nie jest horror tylko film gore (nie trawię tego typu produkcji) odradzam

_________________
po prostu, zwyczajnie, normalnie ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-03-28, 09:26 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-06-03, 17:12
Posty:280
ema napisał(a):
..."motór"...


:crush: bo to nie jest film dla zwykłego widza który lubi komerche w stylu "Tylko mnie kochaj"


Totalna kaszan to: "Czasem słońce czasem deszcz" normalnie szlak mnie trafiał jak oglądałem to z moją dziewczyną, no ale czego sie dla miłości nie robi :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-03-28, 14:07 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
svirus napisał(a):
ema napisał(a):
..."motór"...


:crush: bo to nie jest film dla zwykłego widza który lubi komerche w stylu "Tylko mnie kochaj"


Nie uważam żeby "Tylko mnie kochaj" był komerchą... A poza tym nie powiem żebym podczas oglądania piała z zachwytu - taka komedyjka na zimowe wieczory, fajna ale nie cudowna ;)
A możesz mi bardziej rozwinąć co znaczy dla ciebie "niezwykły widz"?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-03-28, 17:50 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-06-03, 17:12
Posty:280
"Niezwykły widz" to taki człowiek który nie śmieje się z tego, że bohater nadepną na grabki i sie walną w czache... lub "o gra tam ten przystojniak to trzeba to obejrzeć i się trochę poślinić na jego widok".
Żeby zrozumieć film, w tym przypadku "Motóra" trzeba wiedzieć co działo się w tamtych czasach (wiedza historyczna), wiedzieć jak toczyło się życie młodzieży w tym okresie, w małym miasteczku. No i oczywiście wiedzieć czym był i jest motocykl WSK ;-)

W moim przypadku to jest tak, że do tej paczki przyjaciół mogę moją zgraną grupę porównać, hehe i nawet podobne przygody mieliśmy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO