dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-10-22, 13:09 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
mery_blue napisał(a):
niby w czym? mi absolutnie nie przeszkadzają :P


zależy od osoby, ja nie mogłam zapiąć spodni ani nawet spróbować nie mówiąc już o innych rzeczach ;p

Swoją drogą mery sama też nie chciałaś odp dariuszce w pewnym temacie więc teraz nie wymagaj od innych żeby Ci wymyślali na siłe powody dlaczego im się tipsy nie podobają - napisał że nie i podał powód, każdy ma prawo do swojego zdania.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-10-22, 13:53 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
Natty, cos ci nie pasuje?
zadalam pytanie ale nie powiedzialam ze musi odp. jestem ciakawa w czym przeszkadzaja bo mi w niczym
nie rozumiem na jaki ... wracasz do starych tematów i zaczynasz OT

Natty napisał(a):
nie wymagaj od innych żeby Ci wymyślali na siłe powody
a ty czytaj uwaznie i ze zrozumieniem prosze.. ok? nigdzie nie kaze tego robic na sile


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-10-22, 14:23 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
mery_blue napisał(a):
Natty, cos ci nie pasuje?
zadalam pytanie ale nie powiedzialam ze musi odp. jestem ciakawa w czym przeszkadzaja bo mi w niczym
nie rozumiem na jaki ... wracasz do starych tematów i zaczynasz OT

Natty napisał(a):
nie wymagaj od innych żeby Ci wymyślali na siłe powody
a ty czytaj uwaznie i ze zrozumieniem prosze.. ok? nigdzie nie kaze tego robic na sile


No i mnie zdenerwowałyście, i na co to Wam było?
Jeszcze jedna kłótnia, jeszcze jeden off top, to poznacie co to gniew Ciotki :diabel:

A do tematu, ostatnio widziałam zdjęcie Liszowskiej, bez tipsów, miała okropny kształt paznokci, potem na kolejnym miała już 'szpony' i brzydki kształt paznokci nie rzucał się już tak w oczy. Więc czasami tipsy mogą trochę poprawić naturę ;) Chociaż osobiście nie lubię, nawet własne prywatne paznokcie mam obciachane zazwyczaj na krótko bo mi tak wygodniej ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-10-22, 16:32 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
mery_blue napisał(a):
Natty, cos ci nie pasuje?
zadalam pytanie ale nie powiedzialam ze musi odp. jestem ciakawa w czym przeszkadzaja bo mi w niczym
nie rozumiem na jaki ... wracasz do starych tematów i zaczynasz OT

Nie chce sie znowu kłócić ale mery sama prowokujesz sytuacje, Ty masz prawo nie odpowiadać ale inni muszą zawsze (wracam do tego, bo wtedy dariuszce sie oberwało - moim zdaniem troche nieslusznie), skąd rouge (badz co badz facet) moze wiedziec w czym przeszkadzaja, napisał ogólnie że mu się nie podoba i tyle.
A że tipsy czasem przeszkadzają potwierdzam to ja:
"zależy od osoby, ja nie mogłam zapiąć spodni ani nawet spróbować nie mówiąc już o innych rzeczach ;p "

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-10-23, 10:43 
co do tematu to : widzialem w sklepie ( na osiedlu) jak kobieta miala typsy i w sklepie nabijała cene na kase i sie dziwilem czy jej nie przeszkadzaly - nie wiedzlem czy uderza w te przyciski koncowka tipsa to chyba jest niewygodne , tak samo jak podczas noszenia towaru w sklepie - druga sprawa czy to spelnia warunki sanepidu, czy pisanie na klawiaturze ( z banku przyklad) nie wiedzialem czy uderza kobieta koncowka tipsa w klawisz czy moze opuszkiem - obie sytuacje nie wygladaly ladnie - (choc babka ze sklepu byla ladna) i dlatego mowie ze wole jak dziewczyna ma paznokcie swoje i zadbane i to ma lepszy efekt niz tipsy. kolejna sprawa ze tipsy kojarza mi sie pustymi i glupimi kobietami jak : mandaryna czy paris hilton i przez to mi sie nie podobaja.

jak komos nie odpowiadaj moje poglady to przykro , ale nie zamierzam ich spoecjalnie zmieniac pod naciskiem (tak jak mi napisala insaneG w wiadomosci prywatnej zarzucajac ze wpieprzam sie w zycie itp ale co ma opinia / zdanie do wpieprzania sie ??? z opinia jest jak z dupa - kazdy ma swoja i to tak trudno zrozumiec ze nia kazdy musi sie zgadzac z nami i moze miec inne pogladay ??

Natty napisał(a):
kąd rouge (badz co badz facet)
chyba o tym zapomniala - co innego gdybym to znal z autopsji - ale nie mam jak - wi

Natty napisał(a):
A że tipsy czasem przeszkadzają potwierdzam to ja:
"zależy od osoby, ja nie mogłam zapiąć spodni ani nawet spróbować nie mówiąc już o innych rzeczach ;p "
ec mowie to co widze. a nie lepiej miec troszke dluzsze paznokcie i to nie przeszkadzaloby oraz napewno by wygladalo lepiej

swoja droga ja nie lubie dlugich paznokci - obojetnie czy kobiety czy u faceta i tez przez to nie lubie tipsow.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-10-23, 11:10 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
rouge napisał(a):
ale nie zamierzam ich spoecjalnie zmieniac pod naciskiem (tak jak mi napisala insaneG w wiadomosci prywatnej zarzucajac ze wpieprzam sie w zycie itp ale co ma opinia / zdanie do wpieprzania sie ??? z opinia jest jak z dupa - kazdy ma swoja i to tak trudno zrozumiec ze nia kazdy musi sie zgadzac z nami i moze miec inne pogladay ??

ale ja nie mam zamiaru nikogo przekonywac do zmiany poglądów, co wy? oszaleliście?


Ok rouge, powiem Ci ze pracowalam w banku i mi osobiscie tipsy nie przeszkadzaly i podejrzewam ze kobiety które pracuja przy klawiaturze bądź kasie fiskalnej tez sie przyzwyczaily do nich....
co do tego sanepidu, dlugich paznokci nawet wlasnych nie wolno miec w gastronomi a tym bardziej tipsów, w innych dziedzinach wolna wolna :-P

rownie dobrze moglabym miec wlasne dluugie pazurki - niestety mam zbyt lamliwe wiec tipsy są dla mnie najlepszym wyjsciem

Dodam jeszcze tylko ze tipsy nie muszą byc suuuuuper dlugi jak szpony...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-10-23, 11:21 
mery_blue napisał(a):
Ok rouge, powiem Ci ze pracowalam w banku i mi osobiscie tipsy nie przeszkadzaly i podejrzewam ze kobiety które pracuja przy klawiaturze bądź kasie fiskalnej tez sie przyzwyczaily do nich....
moze , ale dla osoby postronnej to wyglada dosc dziwnie ....


w sklepie spozywczym tipsy ?? to chyba nie na miejscu.... przepisy sanitarne i sanepid to chyba jakos okresla - nie bede sie przeczac , ale to chyba jest zakazane i do tego jeszcze jakies badania sa potrzebne

mery_blue napisał(a):
niestety mam zbyt lamliwe
to moze przejsc na odpowiednia diete lub zaczac odpowiednia dbac o nie ??


mery_blue napisał(a):
suuuuuper dlugi jak szpony.
ucieakj mi z tym na koniec galatyki ... jak takie cos widze to zygac mi sie chce i jakos ich wlascicielka nie jest juz atrakcyjna jak dla mnie brrrrrrrrrrrrr ggggggggrrrrrrrrrrrrrrrrrr


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-10-23, 11:27 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
rouge napisał(a):
to moze przejsc na odpowiednia diete lub zaczac odpowiednia dbac o nie ??

diete.. phi jeszcze czego... nie no joke...
to nie wystarcza.. witaminy i odzywki niestety nie pomagają...

rouge napisał(a):
moze , ale dla osoby postronnej to wyglada dosc dziwnie ....

no nie dla kazdej osoby postronnej

rouge napisał(a):
w sklepie spozywczym tipsy ?? to chyba nie na miejscu.... przepisy sanitarne i sanepid to chyba jakos okresla - nie bede sie przeczac , ale to chyba jest zakazane i do tego jeszcze jakies badania sa potrzebne

tu cie zaskocze zadnych badan na to nie potzrebujesz, w sklepie spozywczym z tego co wiem to jest to dopuszczalne...
gorezj jesli chodzi o restauracje, kuchnie itd i tp... typowa gastronomia. a to ze wzgledu na to ze pod paznokaciami - mówie tu takze o wlasnych paznokciach bo one tez powinny byc krótkie wówczas - mogą zbierac sie bakterie które później mogą dostac sie do pozywienia podawanego gosciom no i afera gotowa..


Jedni lubią tipsy inni nie i już,,,,
Ja lubie bo mi w niczym nie przeszkadzają, ani w pisaniu na klawiaturce, ani w zapinaniu spodni czy tez w otwieraniu puszek itd itp. :-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-10-23, 12:09 
to powinnas sie cieszyc ze nie przeszkadzaja ,

a ile to kosztuje - bo to penie sie jakos zaklada i chyba u kosmetyczki jak mi sie wydaje


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-10-23, 13:31 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-10-20, 22:53
Posty:29
rouge napisał(a):
a ile to kosztuje - bo to penie sie jakos zaklada i chyba u kosmetyczki jak mi sie wydaje


Różnie
można założyć już za 30 zł u znajomej,
można za 50 w salonie kosmetycznym gdzie najczęściej tipserka dopiero się uczy
można za 100-180 u profesjonalistki
ogólnie cena zależna jest od
-materiału (akryl, szkło itd)
Tu masz przykładowy cennik w profesjonalnym salonie w moim mieście http://studiowamp.pl/salon.html
-czy życzysz sobie dodatki (brylanty, wzorki, brokat itp) czy nie...

Ja osobiście polecam opcje droższą - tipsy za 120zl trzymały sie ponad 3 miesiące - potem zdjęłam
Tipsy za 45zl poodpadały same po tygodniu :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO