dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-08-17, 21:03 
amerykanka napisał(a):
ubi lale barbie
nie zaczynajmy kolejnego tematu rzeki ... ja nie lubie takich dziewczyn inie zwracam na nie uwagi - chyba tylko by sie posmiac z ich glupoty.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-20, 08:59 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
Tipsy tipsy tipsy...
rouge napisał(a):
Mi to przeszkadza, takie sztuczne , nie naturalne , pazury - to wyglada ochydnie , szczegolnie jak sie zlamie -

Jak się złamie?? Jeszcze tak mi się nigdy nie zdażyło ....
Pazury? Nie noszę długich ze względu na pracę przy kompie... problemy z pisaniem.. :mrgreen:
No i nadal jestem za... :)

Gusta i guściki...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-22, 14:15 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-28, 19:50
Posty:1365
Lokalizacja: Rzeszów
mery ja mam pytanie z tymi tipsami yto jak jest? je sie odczepia? a jak paznokiec rosnie? Nie mam zamiaru sie tipsowac, ale zastanawiam sie jak ot dziala.

_________________
Żaden człowiek nie jest nielegalny.

You've got a reason to live, say I don't wanna be in love, I don't wanna be in love.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-22, 16:52 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
Moja mamuśka nosi tipsy :-D :-D Na początku mi się nie podobało.... nosiła je dość długo potem wyjechała do Anglii więc musiała się ich pozbyć i teraz zrobiła sobie od nowa :) Tylko krótsze i palce serdeczne ma tak super ozdobione przez kosmetyczkę czy kto to robi :roll:

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-22, 18:51 
Przepraszam, że wtrące się do rozmowy. Ja nie narzekam na moje paznokcie są mocne szybko rosną, dlatego nie muszę zakładać tpsów, natomiast uciekam się do żelu przy paznokciach u nóg. Efektownie wygląda i przede wszystkim gwarantuje komfort na miesiąc.

Koleżanka, która jest kosmetyczką mówi, że najczęstszym błędem u jej klientek jest to, że nie spiłowywują tipsów szklanym pilniczkiem tylko je odrywają! auć musi boleć.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-22, 20:20 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-28, 19:50
Posty:1365
Lokalizacja: Rzeszów
No wlasnie zastanawialam sie czy jak po prostu paznokiec rosnie razem z tipsem to sie go odrywa? czy spilowuje. Albo czy mozna sobie kupic dlugie tipsy i po prostu je troche skrocic wg. uznania?

_________________
Żaden człowiek nie jest nielegalny.

You've got a reason to live, say I don't wanna be in love, I don't wanna be in love.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-22, 20:21 
oczywiście, że można je skrócić a dokładnie właśnie spiłować najlepiej i właśnie do tego celu używa się wymienionego już przeze mnie pilniczka szklanego gdyż nie niszczy paznokcia/tipsa, a także nie rozdwaja ich.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-23, 09:02 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2007-08-22, 14:28
Posty:85
nawet precyzyjne polozenie paznokci moze zniszczyc plytke paznokci jestem tego przyklaadem wlasnie mam przerwe w zakladaniu bo regeneruje plytke

_________________
Hotele SPA
Spa w Polsce


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-23, 09:08 
a to jest oczywiste w końcu każde chemikalia, czym niewątpliwie jest klej niszczą nasz organizm więc i paznokcia.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-10-21, 11:14 
i to jest kolejny powod by byc przeciwko takim wynalazkom - a co do dziewczyn z tipsami to mi sie nie podobaja i watpie bym z taka sie umowil i bral ja na powaznie - robi z siebie ...... i wyglada jeszcze gorzej niz przedtem. Wole jak ma dziewczyna naturalne, swoje , i zadbane a nie jakas chcemie i wynalazki co to wiecej szkodza niz daja efektu.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO