dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

soczewki
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-06-24, 21:17 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-06-24, 20:42
Posty:10
Gdzie w Warszawie kupię kolorowe soczewki?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-08-02, 23:37 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-07-08, 23:44
Posty:427
Tu masz link do sklepu twoje soczewki, ja sie tam zaopatrywalem swojego czasu, mila obsluga i spory asortyment, maja tez takie fajne ozdobne z ciekawymi motywami -->

http://www.docelu.pl/?lon=21.01623&lat= ... sn=15&tcid[]=5&tvt=4

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-09, 00:33 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-03-08, 02:35
Posty:100
Lokalizacja: stąd
Ja kupowałam kiedyś w vision express, ale na zamówienie, czekałam kilka dni na odbiór.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-10, 00:40 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-03-09, 23:44
Posty:35
A nie wiecie czy Starazolin (krople do oczu nawilżające i likwidujące zaczerwienie) można stosować przy soczewkach? Coś mnie dziś pieką oczy po weekendzie i podebrałam ojcu, ale ulotki nie ma i nie wiem czy mogę stosować

_________________
Ile było dni do utraty sił...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-10, 01:11 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
oto co znalazłam...

Uwaga! Przed zastosowaniem preparatu Starazolin należy zdjąć soczewki kontaktowe. Soczewki można ponownie założyć po około 15 minut od zastosowania leku (składnik konserwujący krople uszkadza soczewki kontaktowe).

ponadto :

WSKAZANIA:
Zapalenie spojówek wywołane czynnikami fizycznymi, np. kurz, dym, wiatr, blask słoneczny, podrażnienie przez soczewki kontaktowe. Zmęczenie oczu na skutek długiego czytania, pracy przy komputerze, oglądania telewizji czy prowadzenia samochodu w nocy. Alergiczne zapalenie spojówek.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-12, 01:26 
Dzięki, właśnie stosowałam na noc a śpię bez soczewek :) No i dziś jest już o niebo lepiej, znaczy Starazolin skuteczny jest :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-21, 20:07 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1131
powiedzcie mi czy jesli chcę sobie kupic kolorowe soczewki muszę isc najpierw do optyka?
zaznaczam, ze nie mam wady wzroku i interesuję się tym wyłacznie w celach kosmetycznych ;)

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-27, 15:03 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-04-27, 14:43
Posty:1
hej Możesz też założyć soczewki na swoją odpowiedzialność ale każde założenie soczewki powinno być skonsultowane ze specjalistą (okulista, optometrysta), u niektórych optyków możesz tez dostać próbne soczewki. Z soczewkami kolorowymi może być taki problem że na soczewce naniesiony jest kolor i podczas poszerzania się źrenic pod wpływem światła może on wchodzić w pole widzenia, chociaż niektórym to nie przeszkadza.

_________________
Pati_pat


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-04, 14:26 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-06-12, 20:05
Posty:207
papilon napisał(a):
A nie wiecie czy Starazolin (krople do oczu nawilżające i likwidujące zaczerwienie) można stosować przy soczewkach? Coś mnie dziś pieką oczy po weekendzie i podebrałam ojcu, ale ulotki nie ma i nie wiem czy mogę stosować


można, ale faktycznie trzeba odczekać z nałożeniem soczewek, ale jeżeli chodzi o dobre krople dla osób noszących kontakty, to na szkla.pl gdzie kupuję soczewki znalazłam genialne krople Blink contacts soothing eye drops bardzo fajnie nawilżają oczy i nie trzeba nawet szkieł zdejmować przed ich aplikowaniem, co jeszcze bardziej ułatwia życie ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-12, 20:21 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-06-17, 22:16
Posty:80
mato, o tym sklepie który wymieniasz słyszę po raz pierwszy. Nie chodziło ci przypadkiem o szkla.com?
Ja tam zamawiam soczewki, a z tego, co przeglądałam ich ofertę to mają również szkła kolorowe, więc dla każdego coś dobrego ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO