dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 433 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 44  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-05-09, 20:32 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2007-03-28, 08:54
Posty:74
Ja miałam kiedys kolczyk w nosie i pepek przekuty ale teraz z perspektywy czasu ze przekułam pępek żałuje.... a nosek to ładnie wyglądał....jednak teraz nie chodze z kolczykiem

_________________
cZEść JeśliCI POmogłam wiESz cO ZrOBić.. bUzAKI dLa WSZysTKIch...:) jESTem mIŁĄ I śłodKĄ BLOnDYNeCzką ..... BuZKA....


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-05, 19:23 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Pare dni temu obejrzałam program na viasat explorer o ludziach którzy np robią sobie blizny w różnych kształtach, rozszczepiają języki albo wszczepiają pod skórę implanty. I powiem Wam że zmieniło się moje zdanie na ich temat. Ogólnie chodzi im o to żeby wyróżnić się z tłumu (a tatuaże albo zwykły piercing w brodzie/wardze/pępku już nie jest niczym niezwykłym), oni chcą zamanifestować to że nie chcą należeć do społeczeństwa i że nie liczą się z ich zdaniem.

Była np taka dziewczyna z Sao Paolo która za wszelka cenę chciała się upodobnić do krowy ... bo stwierdziła że ludzie to są potwory i nie chce mieć z nimi nic wspólnego a krowy wydają jej się najsympatyczniejsze. I miała kilka dość dużych tatuaży na ciele które wyglądały jak cętki krowy, miała też trzy implanty na klatce piersiowej które symbolizowały 'jakby robota' (miało to dać do myślenia czy ona nadal jest człowiekiem czy już nie), a o tej dziewczynie nie mogę powiedzieć niczego negatywnego, wyglądała całkiem przyzwoicie i mówiła logicznie.

Był też koleś z Francji który dekorował ciało bliznami... Sama robota wyglądała strasznie, wszedzie pełno krwi i niestety on nie mógł stosować znieczulenia bo nie miał jakichś tam papierów, ludzie na tym fotelu się trzęsli, mieli łzy w oczach i całe zakrwawione kończyny ale mimo wszystko wytrzymywali żeby potem cieszyć się z efektu. A sam efekt kiedy już to wszystko się zabliźniło był do przyjęcia, to wcale nie było odpychające, a raczej całkiem estetyczne.

Sama w życiu bym sobie czegoś takiego nie zrobiła (ale to ze względu na moją delikatną skórę), ale zmieniło się moje zdanie na temat ludzi którzy poddają się takim zabiegom. Nie wszyscy są odszczepieńcami których trzeba leczyć w zakładach zamkniętych :-P

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-05, 19:37 
Co prawda nie temat dla mnie, ale ja się zgadzam z rouge.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-15, 14:01 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-08-15, 12:44
Posty:291
Lokalizacja: z magistra
u dziewczyn jescze zrozumie kolczyki choć tylko w uszkach;) w innej czescie ciała to patologia. Ale facet z kolczykami to juz przegięcie. Polecam sybtelne kolczyki w uszach anie w pępkach, cipkach, nosach, skroniach !

_________________
Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-15, 14:06 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-08-15, 13:35
Posty:123
Lokalizacja: B-stok
Nie mam nic przeciwko kolczykom w pepku, małym w nosku a ty bardziej w uszach, co innego jak zaczyna człowiek sie upodabniac do pelmion z Afryki, przekuwając sobie w różnych miejscach i w sadzanie sobie tam rozmaitych swiecidełek...
OCZYWISCIE TYLKO I WYŁACZNIE KOLCZYKI U KOBIET, JAKI KOLWIEK KOLCZYK U FACETA TO *********

_________________
To nie jest muzyka dla tych, Którzy klej od piwa wolą
I jazdę figurową na lodzie, Oglądają zamiast futbolu
Choć czasem golą głowy, To powinni golić sobie cipy
My nie gramy dla nich, My gramy dla prawdziwej elity
MUZYKA, MUZYKA, MUZYKA DLA ELITY!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-15, 18:39 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Kolczyki u facetów jak najbardziej toleruję, w brwi, języku, brodzie i innych miejsach (należacych do bardziej normalnych). skoro sie komuś podoba i nie ma 3 kg biżuteri na sobie to jestem na wielkie TAK. Najważniejsze to wyrózniać się a nie robić z siebie coraz to bardziej szarego zjadacza chleba.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-15, 19:17 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Paweła napisał(a):
OCZYWISCIE TYLKO I WYŁACZNIE KOLCZYKI U KOBIET, JAKI KOLWIEK KOLCZYK U FACETA TO *********


Nie no bez przesady, u facetów niektóre kolczyki wyglądają całkiem nieźle ;)
W nosie, brwi, języku - ja jestem na tak


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-16, 22:13 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-08-15, 13:35
Posty:123
Lokalizacja: B-stok
to jest obleśne u facetów i pedalskie kojarzy mi sie z ćpunami

_________________
To nie jest muzyka dla tych, Którzy klej od piwa wolą
I jazdę figurową na lodzie, Oglądają zamiast futbolu
Choć czasem golą głowy, To powinni golić sobie cipy
My nie gramy dla nich, My gramy dla prawdziwej elity
MUZYKA, MUZYKA, MUZYKA DLA ELITY!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-17, 12:00 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
mnie najbardziej u faceta podoba sie kolczyk w jezyku albo brodzie, bossskie 8-)

a z ćpunami to mi sie kojarza brudne strzykawki, monar, brudne dworce i mak ale kolczyk uważam za ozdobe całkiem normalną.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-17, 17:10 
wczesciach imtymnych NIE i z taka dziewczyna co tam by miala takie cos to nie wiem czy bym spedzil noc - to wyglada ochydnie, to juz podobaja mi sie male, delikatne w nosie - o ile sa dobrze dobrane - w brwiach , na jezyku i nnych takich miejscachnie znosze i nie zwrocil bym uwagi na taka dziewczyne , nawet jesli wygladala by jak Cindy Crawford. U faceta to jedynie tylko w uszach i tylko jakis maly , nie rczucajacy sie w oczyza bardzo , inne miejsca odpadaja.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 433 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 44  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO