dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-08-25, 14:29 
mi sie wydaje ze ceny w drogeriach sa zawyzone o jakies 10-20 % :D , ja jestem oszczedny - krem do rak i tez do twarzy to mam hohoho i jeszcze troche i jest pelny - ja nie umiem sie zmusic by stosowac kremy - bo rano nie mam czasu a wieczorem to mi sie nie chce. byla mowa o zelach do kapieli - ja ich nie lubie , do tego cena kolo 20 zl a ja nie mam tyle kasy by to kupowac - u mnie sa zawsze inne wazniejsze wydatki - by pachniec to starczy ladne zapachowe mydelko i ladna woda po goleniu - notabene nie zuywalem jej juz od 3 miesiecy . ja na kosmetyki wydaje malo -

deozotorant - kolo 16 zl
pianka do golenia - nie stosuje
kremy - jak nie mam swojego to biore - jak musze - ten co maja rodzice

maszynka do golenia - kupuje tylko zyletki - cala paczka za ok 4 zl - mam maszynke do ktorej wklada sie cala zyletke i tym sie gole - oszczednosc kasy na maszynkach jednorazowych - tam mam 2 ostrza i jest fajnie - juz tym nauczylem sie golic za maszynke jakis rok temu zaplacilem niecale 20 + 5 zyletek
woda po goleniu - tu moge przeznaczyc do 40 zl
i to chyba wszystko
a czasami to jakas pomadka ochronna za ok 10 zl - jak jest zimno i usta mi pekaja

ja nie widze potrzeby by wydawac pieniedzy na kosmetyki - zreszta nie wiem gdzie kupic te dla faceta i jakie firmy robia kosmetyki


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-25, 20:25 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 00:50
Posty:163
ema napisał(a):
Rzeczy które wymieniłeś starczają na prawdę na długo, nikt co miesiąc nie kupuje tuszu (oprócz Mery ale to uzależnienie, zupełnie inna bajka ;P ), cieni, pomadek.
A faceci w to miejsce używają kremów do golenia, wody kolońskiej, maszynek...

Czy sądzisz, że z męskimi kosmetykami jest inaczej? Chyba najbardziej obecnie w lato wychodzi mi antyperspirant, a w ogóle to maszynki do golenia.

Kobiety nie stosują wody kolońskiej, ale też nie każdy facet ją stosuje. Kobiety też uzywają kremów do depilacji i maszynek, lub ich zamienniki (plastry, etc.).

_________________
ema jest najgorszym administratorem jakiego spotkałem w sieci.
Stronnicza i nerwowa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-25, 21:14 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
Dishman napisał(a):
A jak Ty sobie zaszalejesz ze swoimi kosmetykami (w sumie ktoś kto kończy podstawówkę powinien mieć dużo kosmetyków?) to wyjdzie jeszcze drożej.

Nie, dlatego ja nie mam żadnego typu tuszy jak moje inne koleżanki ( dorosłe się znalazły ) cieni nawet pomadki... no chyba, że w zimie, bo w tedy muszę. Jedyne żel, od czasu do czasu perfumy, antyperspirant, pasta do zębów :mrgreen: i takie tam niezbędne rzeczy.
Dishman napisał(a):
2. Miałem na myśli to, że opinia, że jakby podliczyć kosmetyki męskie i damskie to wyszłaby taka sama suma (podobna). Faceci nie mają wszelkiego rodzaju tuszu, pomadek, błyszczyków, kremów i mleczka. A to wszystko za darmo w sklepie nie leży. Kobiety wydają więc na kosmetyki więcej, niż faceci i jest to obiektem dowcipów już od wielu, wielu lat.

Ej no to to jasne ;) Nawet się kłócić co nie ma, że kobiety więcej wydają :roll: A ja na kosmetyki nic nie wydaje, bo mi mama kupuje :mrgreen:

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-25, 22:07 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
rouge napisał(a):
pianka do golenia - nie stosuje


Nie drażnisz sobie skóry?

Kobiety na pewno wydają więcej, ale jak mery napisała, skoro je stać to czemu nie.

Co tydzień basen, więc żel trzeba mieć,a jak mam to się myję nim także w domu, ale gdybym nie miał basenu to myłbym się mydłem, bo i tak zapachy żeli do golenia trzymają się bardzo krótko.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-25, 22:41 
szostoll napisał(a):
Nie drażnisz sobie skóry?
jakos sie przywyczailem zamist tego uzywam mydla - nie wiem czemu - moze oszczednosc ?? jakos nie przepadam za zelami , ale na basenie to moze byc


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-26, 01:36 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 00:50
Posty:163
olka080 napisał(a):
Ej no to to jasne ;) Nawet się kłócić co nie ma, że kobiety więcej wydają

Jak widać nie dla wszystkich jest to takie jasne:
Natty napisał(a):
myslę że gdyby każdy pan dbał o higienę tak jak powinno się dbać to nie ma wielkiej róznicy w cenach kosmetyków u kobiety i mezczyzny.

_________________
ema jest najgorszym administratorem jakiego spotkałem w sieci.
Stronnicza i nerwowa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-26, 10:09 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Nie ma wiekszej różnicy czyli powiedzmy 100 zł - tak uważam :-P

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-26, 14:35 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
Natty napisał(a):
Nie ma wiekszej różnicy czyli powiedzmy 100 zł - tak uważam :-P

No ale jednak jakaś jest :-P Natty: pudry, cienie do powiek, kredki, tusze, korektory, podkłady, mleczka do demakijażu i takie tam, jakieś kremy i to chyba z 10 rodzaji i szampony odżywki... i tego wszystkiego po kilka sztuk...
facet używa i żeli do golenia - kobieta też
maszynka - kobieta też
żele - kobieta też
perfumy - kobieta też
ale nie używają tych dupereli wyżej wymienionych, które same w sobie tanie nie są... mi się wydaje wiec, że są spore różnice.

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-26, 16:59 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
ale nie każda babka codziennie robi sobie tapetę i nakłada podkład, puder, róż, cienie i inne duperele, niektorym wystarczy tusz kredka i pomadka a na specjalne okazje cień i puder. Fakt żele pod prysznic, szampon, mydło - ok, ale woda po goleniu, ew jakieś mleczko, kremy - faceci też powinni ich używać (nienawidzę jak facet ma twardą, suchą skóre), jest różnica ale miedzy zadbanym facetem a zadbaną kobietą nie jest ona tak duża :))

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-27, 09:32 
Ja jezeli chodzi o makijaz to na co dzien maluje rzesy i usta blyszczykiem a takze smaruje twarz kremem i tyle wystarczy, a gdy tylko mam okazje np jade w gory czy cos takiego to nie maluje sie w ogole


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO