dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-08-24, 14:27 
policzyłeś naprawdę tanie rzeczy, a jezeli dbasz o siebie to nie wiem na czym tu oszczedzac? mam kase to czemu mam jej nie wydac na to aby atrakcyjnie pachniec wygladac nie rozumiem.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-24, 15:06 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
dariuszka napisał(a):
mam kase to czemu mam jej nie wydac na to aby atrakcyjnie pachniec wygladac nie rozumiem.

dokładnie....

zresztą my kobiety pzrecież też niekupujemy co miesiąc tego wszystkiego... tonik czy mleczko starczy mi zawsze na dłuzej, puder też...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-24, 15:08 
masz racje, i nie nalezy sobie zalowac zycie jest krotkie i nie rozumiem jezeli ktos ma pieniadze a zaluje sobie na wszystko!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-24, 15:11 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
dariuszka napisał(a):
nie rozumiem jezeli ktos ma pieniadze a zaluje sobie na wszystko!

skoro mnie na coś stać.. dlaczego mam sobie odmawiać? Jedni lubią kupować drogie ciuchy, inni wolą kupować droższe kosmetyki...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-24, 15:52 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
No Dishamn bardzo ładny kosztorys przedstawiłeś ;) Tylko:
a) nie wierzę, że sam byś sobie żelu pod prysznic nie kupił :roll: Mydełkiem się myjesz?? Nie chcesz pachnieć jak prawdziwy facet?? ;)
b) są różne ceny perfum i jak sobie raz zaszalejesz... to też Ci więcej wyjdzie ;)
c ) zapomniałabym na śmierć... przecie... żel do golenia :mrgreen: i maszynka... mniej wiecej 10 zł.
d ) jedni o siebie dbają bardziej, a inni mniej, ale to nie znaczy, że któraś z tych osób jest gorsza ;) Są racy dla, którcych wygląd jest najważniejszy, że włożyli by w niego całą swoją pensje ( w przenośni rzecz jasna :roll: ) a inni sporadycznie to traktują ;)

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-24, 15:54 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
mery_blue napisał(a):
dariuszka napisał(a):
nie rozumiem jezeli ktos ma pieniadze a zaluje sobie na wszystko!

skoro mnie na coś stać.. dlaczego mam sobie odmawiać? Jedni lubią kupować drogie ciuchy, inni wolą kupować droższe kosmetyki...


dokładnie, ja kupuję drogie rzeczy, ale starczają na bardzo długo bo są znacznie wydajniejsze od ich tanszych substytutów a w dodatku lepszej jakości i co ważne - dzialają :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-24, 23:10 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 00:50
Posty:163
1. Nie piszę o tym, że jak ktoś ma kasy dużo, to ma oszczędzać na kosemtykach. Bo to tak jakbym chciał bogatemu facetowi zakazać kupowania Mercedesa i wsadzał do Syrenki.

2. Miałem na myśli to, że opinia, że jakby podliczyć kosmetyki męskie i damskie to wyszłaby taka sama suma (podobna). Faceci nie mają wszelkiego rodzaju tuszu, pomadek, błyszczyków, kremów i mleczka. A to wszystko za darmo w sklepie nie leży. Kobiety wydają więc na kosmetyki więcej, niż faceci i jest to obiektem dowcipów już od wielu, wielu lat.

olka080 napisał(a):
a) nie wierzę, że sam byś sobie żelu pod prysznic nie kupił :roll: Mydełkiem się myjesz?? Nie chcesz pachnieć jak prawdziwy facet?? ;)

Od tego mam perfumy. Uważam, że żel pod prysznic jest dodatkiem. Jak jest to OK, ale jak nie ma to też OK. Jak ktoś Ci zrobi prezent, no to dobra, uzywasz, ale jak masz sobie kupić, to w sumie tylko wtedy gdy masz taki kaprys.

olka080 napisał(a):
b) są różne ceny perfum i jak sobie raz zaszalejesz... to też Ci więcej wyjdzie ;)

A jak Ty sobie zaszalejesz ze swoimi kosmetykami (w sumie ktoś kto kończy podstawówkę powinien mieć dużo kosmetyków?) to wyjdzie jeszcze drożej.
olka080 napisał(a):
d ) jedni o siebie dbają bardziej, a inni mniej, ale to nie znaczy, że któraś z tych osób jest gorsza ;) Są racy dla, którcych wygląd jest najważniejszy, że włożyli by w niego całą swoją pensje ( w przenośni rzecz jasna :roll: ) a inni sporadycznie to traktują ;)

Zwykło się mówić jeszcze do niedawna o delikatnych mężczyznach, że to narcyz. Obecnie wchodzi do słownika pojęcie metroseksualnych mężczyzn - chodzą do kosmetyczki, na solarium, kupują kosmetyki.

_________________
ema jest najgorszym administratorem jakiego spotkałem w sieci.
Stronnicza i nerwowa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-24, 23:16 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
metroseksualny to już przeszłość, teraz lansuje się typ retroseksualnego

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-25, 08:47 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Dishman napisał(a):
2. Miałem na myśli to, że opinia, że jakby podliczyć kosmetyki męskie i damskie to wyszłaby taka sama suma (podobna). Faceci nie mają wszelkiego rodzaju tuszu, pomadek, błyszczyków, kremów i mleczka. A to wszystko za darmo w sklepie nie leży. Kobiety wydają więc na kosmetyki więcej, niż faceci i jest to obiektem dowcipów już od wielu, wielu lat.


Rzeczy które wymieniłeś starczają na prawdę na długo, nikt co miesiąc nie kupuje tuszu (oprócz Mery ale to uzależnienie, zupełnie inna bajka ;P ), cieni, pomadek.
A faceci w to miejsce używają kremów do golenia, wody kolońskiej, maszynek...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-25, 09:52 
Mimo wszystko kobiety jak dla mnie wydają więcej niż mężczyźni na kosmetyki i ogólnie urodę... Bo cóż jeszcze jest fryzjer, a damski wiadomo, że jest droższy niż męski. Poprostu tak jest świat zbudowany... Mężczyzna nawet dbający o siebie, (ale nie metroseksualny) wyda mniejszą kwotę, z założenia. Nie wiem jak dużo ta kwota będzie mniejsza, ale wydaje mi się, że od 40 do 100zł różnicy by wyszło.
Mój kosztorys (oczywiście mniej więcej)
Pianka do golenia 30zł
Maszynka z wymiennymi wkładami 70zł (wkłady 26zł dwie sztuki a dwa odrazu były przy maszynce)
Płyn po goleniu 14-20
Żel oraz dezodorant 45zł (Przy okazji fajny zestaw)
Perfumy 40zł
Suma 205 z maszynką a w następnych miesiącach 161zł suma może i duża, ale mniejsza od innych kosztorysów


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO