dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

dziewczyny z nozyczkami
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-02-22, 14:30 
Zmieniam salon fryzjerski. Na razie nie dopuszczałam kobiet do moich włosów. Może to błąd. Co myslicie o dziewczynach fryzjerkach?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-22, 14:37 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Myślę że to czy ktos jest dobrym fryzjerem nie zależy od płci ;) tylko od umiejętności i wyczucia smaku ;)

spróbuj iśc do kobiety, sama się przekonasz czy jest lepsza czy gorsza ;)
jakby co, włosy odrosną :P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-23, 10:23 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-02-14, 00:20
Posty:26
Lokalizacja: z daleka:)
zajmuje sie fryzjerstwem od 7 lat i rowniez uwazam ze płec nie ma tu nic do rzeczy :)

Mysle ze aby byc dobrym fryzjerem trzeba miec do tego "powolanie" a nie koniecznie byc mężczyzna :) Uklepało sie ze faceci sa w tym lepsi od kobiet ale tu nie chodzi o plec tylko o zdobyte umiejetnosci. Mysle ze nie ma powodow zeby sie obawiac kobiet. Jesli boisz sie zaryzykowac poprostu popros kogos o namiary na fryzjerkę godna polecenia, popytaj znajomych ktorzy moze sie u danej fryzjerki czeszą, co sądza o jej pracy, a przede wszystkim popatrz jak maja zrobione wlosy :)

Kobiety w niczym nie sa gorsze od facetow! :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-23, 16:51 
Zgadzam się z tym co napisały poprzedniczki. Ja tam wolę jak mnie kobieta strzyże ... Ale trzeba się znać na swojej pracy - jak na każdej i tu też jest ważne poczucie estetyki oraż wyobrażnia jak to będzie wyglądało gdy klient(ka) umyję głowię - by był efekt taki sam lub bardzo podobny jak w salonie. Osobicie jestem przeciwnikiem różnego rodzaju żelów, lakierów itp - to wg mnie jest zbednę - po co niszczyć włosy


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-23, 18:52 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-02-14, 00:20
Posty:26
Lokalizacja: z daleka:)
nie calkiem sie zgodze z żelem i lakierem bo one nie niszcza wlosow jesli sie ich nie naduzywa. Te produkty szczegolnie lakier powoduja wysuszanie wlosow co prowadzi do łamania i rozdwajania koncowek ale wtedy kiedy uzywa sie go zbyt często. Są ludzie ktorzy nie wychodza z domu bez kupy żelu bądz lakieru na glowie ale to gruba przesada, sa sposoby aby obejsc uzywanie tych kosmetykow. Raz na jakiś czas oczywiscie, okazyjnie nie zaszkodzi :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-23, 18:59 
ale jak jest ciepło to tez lakier sie topi - chyba i to musi wtedy okropnie swędzić. ja tam jak układam włosy to czasami przy pomocy wody zimnej a i wyglądają naturalnie. mam wosk do włosów ale może ze 3 razy stosowałem. wiadomo żadna przesada nie jest dobra ani zdrowa.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-23, 19:15 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Najgorsze co może być to zlakierowana skorupa na głowie :roll:
Ja lakieru nie używam, bo nie potrzebuję - moje włosy są na tyle posłuszne że układają się całkiem nieźle bez specyfików ;) no chyba że je sobie 'uleżę' jakoś dziwnie, ale wtedy tylko prostownica działa ;)
A obcinam się sama ;p


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-23, 19:17 
ema napisał(a):
A obcinam się sama ;p
a pokażesz jak ? Jak można sobie rozświetlić włosy - ale bez stosowania farb i farbopodobnych ?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-23, 19:20 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Rouge - nożyczkami ;) a zdjęcie nie dam :P

A co do rozjaśniania - to płukanka z rumianku albo cytryny ;)
A co chcesz sobie strzelić grzywkę a'la Brad Pitt? ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-23, 19:27 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
ema napisał(a):
A co do rozjaśniania - to płukanka z rumianku albo cytryny ;)

Można też wylać sobie na głowę wodę utlenioną :mrgreen:
Moje włosy obcina zwykle dziewczyna ale ostatnio byłam u faceta (super przystojnego, ale chyba innej orientacji niż moja :roll: ) i też mnie fajnie obciął, sory, troche dziwne myślenie że tylko faceci dobrze obcinają.
W mojej profesji też się utarło że tylko faceci są dobrymi masażystami a to nie prawda, jak kobieta przyciśnie to też jest przyjemnie ;-)

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO